Споделена история от Тинейджърски

Неловка ситуация
Има едно момиче което ме харесва, а аз нея не. Не искам да и кажа направо какво мисля, защото ще я нараня, но и не искам да стоя безучстано, защото като ме види се изчервява цялата, а другите забелязват това и ме разпитват. Тя е от моя клас. Какво да правя?

Коментари

1.   Ами тя преследва ли те? Сваля ли те? Досажда ли ти? Праща ли ти бележки? ... най елементарните неща са следните :

1 - в най скоро време ще се появи така наречения посредник , който ще е ваш общ познат, който ще те пита какво мислиш за нея с цел да предаде отговора ти

2 - ако те заговаря или инициира контакт просто и кажи , че съжаляваш, но не можеш да отвърнеш на чувствата и.

Това е..

2.   Изч*кай я да и мине мерака, хем и ти да еб*ш нещо и нямаш ядове, зарежи я след секса.

3.   Аз съм момиче, и си бях признала веднъж, че харесвам едно момче от моя клас (не знам как го казах, понеже съм много срамежлива), та си знаех, че той не ме харесва не че ми го е казвал или подсказвал. Просто веднъж ме бяха попитали, кой харесвам и аз им отг. и той разбра, но аз нищо не направих. Нито говорих с него, нито го питах какво мисли за мен. Ако ме харесваше щеше да направи нещо, но не направи, така че минаха няколко седмици и ми стана безразличен ;дд. Даже ми е досаден и мисля, че с времето ще отмине това чувство, но все пак и кажи какво мислиш, за да не се чувства объркана. При мен не са нужни намеци, за да разбера ;))

5.   Номер 2, надявам се че се шегуваш...

6.   И от къде пък точно разбра, че те харесва? Аз например пък съм такава, че изобщо погледна ли човек се и се изчервявам, може и да не те харесва. Пък и наистина да е така, ако не те притиска или досажд, не виждам смисъл да й казваш нещо, то ще и мине. Иначе ако вземе по-открито да ти показва интерес и да иска да излизате й кажи, че просто не си заинтересован. Ама нз чак пък от едно изчервяване и всички да решат, че те харесва... На колко сте?