Споделена история от Тинейджърски

Нисичка съм
Здравейте :) Момиче на почти 14 съм, а съм едва 153 см висока :/ не е грозно, понеже съм слабичка с дупе и гърди, а и ми казват че съм сладка в лице. Преди бях една от високите, но в 5ти клас спрях да раста... не ми беше проблем, но вече всичките започнаха да се издължават и са с по половин че и глава над мен... не мисля, че ще порасна повече, наще са ниски, но много ме комплексира... и имам един въпрос към момчетата: харесвате ли джобни гаджета? аз принципно си падам по много високи момчета и ще е адски смешно да съм някакво дребно и до мен приятеля ми да е 10 километра над мен... останала съм си с впечатлението че се харесват повече високите стройни момичета, с дълги крака, така ли е?

Коментари

1.   Ръста на жената за мен няма значение, стига да не е по-висока от мен. Аз съм 181 см.

м20

2.   Мисля, че няма значение, аз съм на 15 и съм 158 :Д и също се комплексирам за височината си, но хората винаги ми казват че е по-добре да си по-нисичък отколкото ГИГАНТ (говоря за момичета по-високи от например 183). А и "Най-хубавите парфюми са в малки шишенца. " Пък и имаме още време да се развиваме, например миналата година бях 155 a сега съм 158, така че не се притеснявай ще пораснеш:)

3.   Хей, ще порастеш, спокойно. :)

4.   И аз съм на 14, 1, 55, може и повече, не знам :д майка ми е по-ниска от мен, а баща ми е 1, 80 и нещо.. брат ми е с една глава по-висок :D. А пък аз съм доста слаба, ям много, не се лепи никъде.. въй че и цици нямам :D Ама ми е все тая, важното е какъв си отвътре, а не колко си висок! :)

5.   От номер 1, имай предвид, че нормалния ръст за една жена е около 160-170 сантиметра. Аз съм забелязал, че повечето български мъже не са много високи и предпочитат по-ниски жени. Имаш много да растеш, но дори да останеш ниска, нямаш никакъв проблем, повечето мъже харесват такъв тип жени. Вече ако си над 180, тогава може да имаш проблем да си намериш по-висок от теб мъж.

6.   Значи виж на 16 съм но съм висок 190см. и съм най-високия в класа а гаджето ми е 175см. и сме горе долу добре но тя пак е нисичка пък 160 си е малко.

7.   И аз съм почти на 14 и съм 153, но ме си ме харесват и високи момчета. Да не те притеснява това, важното е да си слабичка, а и ако си красива нямаш грешка! ;)

8.   Авторке аз съм момче на 14 и съм 164 за мен си идеална

9.   Аз пък какво да кажа ;д - 14г. , 1. 78

10.   Здравей от мен,
пиша за да ти кажа, че няма от какво да се притесняваш за доста от високите над 1, 80 момчета(като мен например) не ни пречи ако момичето е 1, 60~ винаги съм харесвал ниски момичета но не е имало някоя която да ме грабне, някоя като тази с която в момента... както и да е тя е около 1, 60 а аз съм 1, 83 изобщо не ми пречи така че не мисля че ще имаш проблем с момчетата ;) Успех
М 20

11.   Спокойно! С времето ще пораснеш:)А и има момчета които харесват ниски момичета:)

12.   Здрасти,
Аз също съм момиче на 14 (след два месеца ще направя 15) и съм висока 152см. Преди и аз като теб се комплексирах, но знаеш ли какво проумях? Не мислиш ли, че ниските момичета са с предимство? Защо? Защото ние, когато си поискаме можем да бъдем високи (с токчета), и когато си поискаме ниски... Но ако сме високи и обуем токче ще заприличаме на камили... Съгласни с мен има ли?

Дано да съм била полезна... :)

13.   Нали знаеш, скъпите парфюми са в малки шишенца!!!

14.   За мен ръста няма значение важно е момичето да е умно, красиво и талантливо. Има една приказка "ум на високо не вирее" така че не се комплексирай от това иначе ще те срине. ;D

15.   Супер си, аз съм на 14 и съм 177 - обичам ниски момичета.