Споделена история от Тинейджърски

Какво като съм женствен
Добре бе хора какво като съм женствен, какво толкова се заяждате само щото не съм класическо момче. Какъв ви е проблема с мен. Не, не съм геи не съм и жена, но не всеки може да е мускулест. Защо все се заяждат с мен аз просто си живея живота без да им преча. ЗАЩО? Какъв е проблема едно момче да дружи с момичетата. Ако някой може да ми отговори на някои от въпросите моля да ми отговори защото аз не знам. Мерси ;)

Коментари

1.   Щото явно няма на кой друг да си избиват комплексите :)

2.   Няма какво да им се връзваш на глупостите, като в крайна сметка в живота и жените като цяло ще си много по успял от колкото голямата част от тези, които ти се подиграват :)

3.   Задавайки конкретни въпроси за теб, но предоставяйки неконкретна информация, е трудно да се отговори. Варианти много.

Иначе от така даденото не би трябвало да се заяждат, а да те преследват и разпитват как така си сред толкова жени. Мускулите не правят един мъж мъж. Не съм забелязала всички момчета, които не са мускулести и има много момичета около тях, да бъдат подигравани. Зависи какво разбираш под "женствен" и "заяждат се".
Две неща са сигурни :

1. Един мъж си тежи на мястото. ( външния вид не го прави мъж, а поведението му към себе си и околните)
2. Подигравки, подмятания, заяждания (независимо дали са основателни или не ) никой не заслужава.

5.   Аз съм момиче на 14 и искам да ти кажа изобщо да не се тормозиш от нападките на хоратата, които те обиждат. Такива хора винаги ще има. На тях не им пречи, че си по-женствен, те просто обичат да нагрубяват по-различните. На тях им харесва да мачкат по-слабите хора, дали зароди тегло, ръст, дрехи, те винаги ще намерят причина. Моят съвет е да не оставяш такива хора да ти се месят в живота, опитвай се да ги избягваш, а ако някой ти каже нещо му отвръщай. Аз лично нямам против по-женствените момчета и бих била приятелка с такова момче. Попринцип "мъжкарите" се смеят на по-различните момчета, но това говори единствено лошо за тях. Надявам се да съм ти помогнала поне малко. Съжалявам, ако имам правописни грешки-пиша от телефон.

6.   А на тебе самия хубаво ли ти е като си такъв? Аз бих те саветвал да се хванеш да тренираш нещо и да си намериш приятели момчета. Така ще върнеш мъжките навици.

8.   От моя клас има едно момче, на което почти всички се подиграват, че бил женствен. Лично аз не мисля така, за мен е важно какъв е от вътре. Разбираме се, той е доста умно момче. Не обръщай внимание на тези, които ти се подиграват. Който има мозък в главата ще те оцени и аз съм сигурна, че все някога ще срещнеш такъв човек.