Споделена история от Тинейджърски

Какво харесвате, момичета?
Здравейте, аз съм момче на 15 и харесвам едно момиче, но не знам как да й се харесам... Естествено, мисля че и тя ме харесва, но не знам с какво да й се харесам повече, че да мога да и призная какво мисля... Та кажете някои работи които харесвате в момчетата, за да знам дали поне спазвам критерия за привлекателни момчета... Не съм грозен, имам там някакви плочки, които смея да твърдя, че съм оформил доста добре... Ходя на лостове, висок съм 178см. и мога да се бия - никога няма да се изложа пред момичето което харесвам ако стане нещо. Искам поне да знам дали съм близо до това, което момичетата харесват...

Коментари

1.   С парите как си?

2.   Ами лично аз харесвам романтичните момчета, които винаги ще се сетят, дори и когато аз съм забравила. Т'ва, че можеш да се биеш и ходиш на лостовете ти е напълно достатъчно ;д плочки туй, онуй.. Обръщай и внимание и се дръж джентълменски, така ще и привлечеш вниманието. Поизчакай седмица най-много 2 и направо и предлагай, сигурна съм, че ще приеме. :)

3.   Ето къде ти е проблема! Прочети какво си написал отново! "Имам там някакви плочки", "мога да се бия".. Ако чакаш с това да привлечеш вниманието на някое момиче, си в напълно грешна посока.. Момичетата не търсим изтъкване, и сценки от сорта на "Виж кой съм аз! ".. точно обратното! Бъди себе си, не се излагай като се опитваш да се направиш на някакъв, бъди по-скромен. Това прави повече впечатление. Повярвай ми!

Усмивка

4.   Бъди възпитан, кавалер, мил и коректен.

5.   аз точно като теб

6.   Не важно, че имаш плочки и че можеш да се биеш... Дръж се по-мило с нея, обръщай й повече внимание от на другите и когато уцелиш подходящ момент... целуни я (леко по устните или по бузата)... Повярвай ми, от личен опит знам, че дори да не те харесва въобще, това винаги работи. Поне мен така могат да ме впечатлят, защото когато някой ме целуне, той показва, че не го е срам от чувствата му, което е много смело и сладко и бие всички плочки и умения! ;ддд Ще се радвам, ако съм ти помогнала :)))))

7.   Твоето определение за красота е физиката на един човек?? Много жалко...
Ето какво ще и се хареса на 100%:
1. Всеки обича да е уважаван-Бъди галантен и мил. Възпитанието също е важно.
2. Всеки обича да е забелязван-Обръщай и внимание, помагай и за нещо, ако има нужда, слушай я какво ти казва, ако сподели някой свой интерес ти го запомни.
В никакъв случай не бъди:
-арогантен
-наперен
-демонстриращ прекалено високо самочувствие

8.   Това за лостовете трябва да знаеш как да го използваш, защото повечето момчета разчитат само на това. Както казаха, трябва да се държиш добре с нея и да я уважаваш. Не прави скандали, за да се биеш, само ако някой се държи неуважително към нея, ти трябва да я защитиш и тогава, ако се наложи, може да демонстрираш какво можеш.

9.   Бъди себе си. Грижи се за нея и и вдъхвай сигурност и любов.

10.   Да ти кажа честно незнам.. При всяко момиче е различно, зависимост от каква страна те виждат..
Въпросът не го задавай на нас, а на себе си.. Момичето ще те хареса такъв каквто си! Не е нужно да се променяш, просто бъди себе си! ;)

11.   Отивай при нея, говорете си, усмихвай и се. Така тя сама ще се досети, че я харесваш.

12.   Значи лично за мен. Аз харесвам момчета от типа "лоши".
Можеш да се биеш окей, т'ва е яко. Плочки това онова също. Сега по важните неща. Покани я да излезете САМО двамат, ако мине добре я кани доста пъти. Говорете си сподели и неща за себе си, които малко хора знаят, прави и комплименти, расмивай я, угаждай й и на 3, 4 път когато излезете (ако е мнало добре) когато я изпратиш я целуни и така ще стане! Успех готин, после да разкажеш! ;*

13.   Много си повърхностен, ако наистина харесвам момчето няма да ми пука особено има ли плочки. Иначе хубавата физика си е плюс, но от написаното от теб си правя извода, че искаш да я впечатлиш само с външност, ама трябва и характер да има някакъв. Дръж се добре с нея и се интересувай от нея, НО не ставай п*тка. Това ще рече да не й ходиш винаги по задника, да не изпълняваш всяка нейна прищявка защото така ставаш безинтересен. Казвам ти го като момиче, на което й се у случвало.

15.   Само по критериите, които изброи, аз например не бих те харесала. И защо трябва да отговаряш на критерии, ти не си фабричен продукт - едни момичета ще те харесват, други - не. Обръщай внимание на това момиче и така ще се сближите. Излизайте в компания, а после гледай да се отделяте и да имате време двамата заедно.

17.   Всяко момиче си има вкус. Моят съвет е да я заговориш първоначално със прости работи по скайп или фейсбук така няма да се притесняваш. След това я попитай дали си има гадже. Дори и да знаеш, направи се на отвеян и я питай пак.
Така постепенно ще станете приятели. Като станете приятели кажи й, че я харесваш от известно време.. И дали тя има същото намерение към теб. Надявам се да съм ти помогнала!! :)

18.   Не че знам точно аз много но ще ти кажа каквото знам :) :) :)
1. Закачай се с нея.. Вдигай я, гъделичкай я.. И и се усмихвай
2. Ако ходите някъде целият клас и е време да се прибирате изпрати я
3. Говори и за себе си накарай я да си мисли че и имаш доверие и я накарай и тя да ти има
4. Защитавай я помагай и
5. И последно но не по важност покани я накарай я да се чувства добре с теб..!!! УСПЕХ :)

19.   Емм звучи секси така че само се дръж естествено.

20.   Повечето момичета харесват романтични момчета. Да помнят всички общи празници. Да имат чувство за хумор. да обичат да се смеят. Да не се държат грубо и не мислят само за себе си. Такива които държат на връзката ви и обичат моментите, в които сте заедно.

21.   вземи една роза и й откъсни 'главичката' и я подари така в шепите си.. ще проработи 0 ;д
-Момче на 16

22.   Бъди себе си на първо място и дори да не те хареса, все ще се намери момичето което ще оцени всички твои качества, без да е нужно да и се доказваш. И все пак ще се опитам да помогна. Аз съм момиче на 16, не харесвам надути момчета с голямо самочувствие. Попринцип не харесвзм спортисти или гитнес маниаци поради простата причина първо че го правите само за да изпъкнете с нещо и еторо, много време отделяте за спорт а тялото не е най- важното нещо, даже изобщо. От това което съмзабелязала в нашите набори е че момичетата с цел да изглеждат по привлекателни снимат дупе и цици в феисбук, а момчетата мусколи и плочки. Момичетата половината се бутат при всяко симпатично момче.. грозна гледка са. Според мен трябва първо да опознаеш момичето добре, дали е твои тип.. типа не е само външен вид! Ако мислиш че е момичето за теб и имаш намерения за по-сериозна връзка, а не поредната забивка се дръж мило с нея, търси я по често, карай я да се чувства специална. Ако си от бпгато семейство не показвай това! Правиш лошо впечатление. Не и говори за секс преди тя да е заговорила. Казваи и колко е красива по-често и колко е сладка когато прави еди какво си нещо. Бъди искрен във всичко което си казвате и те пита. Не я лъжи или върти с още 2-3. За да се харесаш пред приятелките и буди мил с нея и и обръщай внимание, не се опитвай да и истъкнеш всичките кусури, а точно обратното. Покани я да излезете, отидете на кафе, плати ти сметката като джентълмен. Придръжаваи я на места където я е страх сама да ходи. Мисля че помогнах малко от много, а ско искаш секс само и казвай колко е сексапилна и си пращайте голи снимки, но секса е нещото което със всвку дет все по-лесно се получава, а едно момиче може да даде много поевче ба едно момче, както и момчетата.

23.   Аз съм момиче и мога да ти кажа, че ние момичетата обичаме романтиката. Обичаме да си държат с нас мило и да ни защитават, мразим самовлюбените.
Успех

24.   Както вече е написани по - горе, наистина романтиката е на първо място. Да, физиката също е един и то голям плюс, но ако в "опаковката" няма нищо, няма как да стане. Дръж се мило с нея, усмихвай й се, гледай я в очите, изпращай я до тях и разбирасе - излезте. Опознайте се. И ще се влюби, дори и преди това да не е изпитвала такива големи симпатии към тебе. :)
Аре и успех!!!!!

34.   Към първия коментирал : " С парите как си? "

Грешно мислене, промени го!

Към автора - нищо ценно в живота не идва без риск! Запомни това. От теб се иска да си представиш колко яко би било ако сте заедно и колко може да се забавлявате, и просто да отидеш и да я поканиш на кафе.

35.   Едно качество което най-много искам да притежава момичето е ИСКРЕНОСТ!

36.   Няколко съвета от мен :
1. Защити я пред някой!
2. Казвай й често че е хубава!
3. Пишете си всеки ден!
4. Според мен не е много добра идея да излизате само двамата, защото аз лично когато съм сама с момчето което харесвам забравям всички теми и се чудя какво да кажа ;д
5. Сприятели се с приятелките й и ги питай какво харесва, това ще е тема на разговор..
6. Когато излезете всички ( приятелите) седни до нея
7. Когато е вечер и си до нея я прегърни и леко я целуни по бузката, а ако реагира добре когато я изпратиш я целуни :)
Надявам се да съм била полезна :)

37.   Разсмивай я
Направи и комплимент за дрехите
Уговаряй се с нея и приятелите да излизате по- често

39.   До системата - защо не сте публикували моя коментар? Толкова дълго време го писах! Направих го за всички момчета! Толкова труд за да развалите всичко!

40.   1. Момичета не обичат насилието, боя и така нататък. Това ги плаши!
2. Това не означава, че е лошо да можеш да се биеш, лошо е да се биеш! Жените искат сигурност и безопасност, но не някакъв побойник, дето се бие за кеф! Тренирай някакво бойно изкуство. Така по- добре ще разбереш какво имам предвид.
3. Момичетата и жените мразят брадясали мъже! Редовно се бръсни и се поддържай! Никой няма да те уважава, ако ти сам не го правиш.
4. Чудесно е да тренираш и да поддържаш форма! Мацките харесват най-много плочките по мои наблюдения.
5. Момичетата обичат шегите! Само не прекалявай, за да не те вземе за глупак.
6. Обичат също и комплиментите. Направи комплимент обаче за нещо характерно(очи, коса, устни, ръце) за да не си помисли, че се подмазваш. Така също ще оцени, че само ти си го забелязал.
7. В никакъв случай обаче не я боготвори, не се съгласявай за всичко, и не прави всичко, което иска. Не си струва! Дори като си по-резервиран, ще те уважава повече. Иначе само ще си придава важности и ще се прави на недостъпна.
8. Имай си самочувствие и увереност, но да не стига до надменност и горделивост! Самочувствието се усеща, не се показва.
9. Бъди себе си! ( да, знам че звучи банално, но е много вярно! ). Не е нужно да доказваш нищо, да се правиш на някой си! Никога не се бий за жена! Готиния пич не се прави на такъв, той знае, че! Не е нужно да доказва нищо! Живее по свои правила и може да свали и най-яката мацка на света!
10. О, да, още нещо! Мий си зъбите, няма да иска да се целувате! Използвай и дезодорант!

посветено на всички влюбени момчета.
Автор: неизвестен готин пич

41.   Според мен не е важно дали момчето може да се бие или има плочки. Важното е това да се държи добре с момичетата да е мил и да има чуство за хумор. И да ако някой се дразни с момичето ти не да му налиташ на боя а да се опиташ да я защитиш по друг начим
. Късмет ти желая :)

42.   Не знам защо, но винаги, когато се запознавам с нови момчета и веднага поглеждам усмивката. Мразя жълти зъби, неизмити зъби и миришещ дъх. Аз самата съм луда на тема как изглеждат зъбите и, като цяло усмивката ми и не мърдам никъде без ментова дъвка или бонбон. Просто ме е гнус да се целувам с някой с жълти зъби и недобра зъбна хигиена. Очите са на 1-ро място, а тялото на предпоследно или последно. Не харесвам напомпани биячи, ужасни са. Но все пак и не искам приятелят ми да е като вейка и да се чувстlам край него като слон с моите 46 килограма. А и освен това не знам дали някои от вас ще го сметнат за странно, но много се кефя, като видя някое момче да води голямо куче на каишка със себе си. Джобните кучета-мишлета са за нас момичетата. :D Успех!

46.   Джентълменство - това е думата.

52.   Пари! Няма какво да го мислим!