Споделена история от Тинейджърски

Ама той сериозно ли не ме харесва
Излизам с едно момче от много дълго време, той ми е приятел и няма нищо между нас, никой не вярва на това, но ние сме обедени... особено той- явноо...
Аз съм хубаво момиче и той ми го е казвал, просто явно не го привличам, което ме кара да се чувствам малко гадно, защото аз наистина го имам за приятел, но все пак имам тръпка към него. Ако знаех, че ме харесва... просто нямаше да се отразява толкова зле на самочувствието ми. Нищо повече!
Аз съм единственото момиче с което толкова се разбира, и с което се държи напълно себе си. И тук искам да попитам мъжете: Как може да ме прегръща и да ме целува по главата миличко, да ме гледа с много странни очи, да ми обесняваш, че само с мен се разбира, да ме сравнява с най- милите си хора в живота, да ми огажда, да ме слуша и всичко на това да си навре лицето в моето, да започне да ми говори как има само едно момиче, което много харесва, което му е тръпка и си мисли, че нещата ще се получат и това да е бившата му??? Казвам Ви дойде ми като куршум!
Не, че съм очаквала да ме харесва, но начина и сиглалите които ми изпраща??? - не мога да ги разбера, наистина. Плаша се от себе си, дори не е мой тип но ми е тръпка заради това негоево държание, защо ме допуска колкова близо? Може да ме харесва само като човек. Не ми се е случвало до сега, никога не съм смятала, че чувствата ще са само от моята страна. Мъже моля ВИ направете ми услуга, каже те ми кога един мъж харесва една жена и аз как да разбирам това, че този тип тотално ме обърка!

Коментари

1.   Може да е гей.

2.   Момиче съм, но съм имала такъв човек в живота си и ще ти обясня накратко какво се случва с него.

Просто ти не си му тръпка, това е. Може да те обича като по-малка сестричка, като най-добра приятелка, като сладур или просто да те уважава и обича като човек, но ти за него не си сексуален обект и той не усеща тръпка. Тоест дори да се целувате 1 час без почивка, дори да стигнете до под чаршафите, той просто няма да изпитва пеперудки в стомаха, ускоряване на пулса... нищичко. От друга страна бившата му може да е пълен боклук и той от нея да не е видял нищо хубаво, но тя е жената която спира дъха му с един поглед и независимо колко добра ще бъде всяка следваща, бившата ще остане неговата най-голяма тръпка. Това е всичко. Не мисля, че се отнася до теб въобще, по-скоро се отнася до бившата му приятелка, не ти си тази която има проблем, а той и тя и проблемът е между тях. Просто ти си потърпевшата, защото държанието му те наранява някак.

3.   Поздравления, че имаш такъв добър приятел! В днешно време е много трудно, даже често невъзможно, да срещнеш човек, който просто иска да бъде до теб, без да очаква каквото и да било. Но тук се появява проблемът. Често хлътваме по неправилния човек, който или няма да отвърне на чувствата ни или ще го направи, но за колко дълго? Оценявай връзката, която имате, защото тя е много силна. Опитай да не мислиш за него като евентуално гадже. Само ще страдаш.. Помогни му чрез думи и дела да започне да забравя бившата си приятелка. Тогава, някой ден в бъдещето, може той също да те погледне с други очи. А как да разбереш дали едно момче те харесва или не? Казваме, че това се усеща.. Държание, ласки, внимание.. Но точно това е объркало теб. Оставяй момчето да прави първата крачка, така ще бъдеш сигурна! Успех!

Smiling Girl, 16

4.   Ох... в момента се боря със същото. Приятел, който познавам от доста години с който наскоро стигнахме до мястото, където всичко се оплеска - леглото.
Защото аз се усетих, че аз всъщност през цялото време съм била тайно влюбена в него и не мога да разбера как този човек, който толкова хубаво ме прегръща, с който съм имала едни от най-хубавите ми моменти, който така ме целува по челото и правим жесток секс не изпитва това чувство към мен. А уж съм толкова свястна, толкова страхотна... знам истината, че той няма да ме обикне, няма да бъде като по филмите, не изпитва тръпка, но не мога да спра и тази малка частица в мен, която вярва, че може би, наистина може би ще се усети. Дори и да знам, че това няма да стане.
Така, че авторке, в какъвто и да е случай не стигайте до леглото (повярвай ми... лесно става плачката)
В никакъв случай не му бъди послушното кученце.

5.   Искам да Ви кажя, че коментарите са уникални. Благодаря, наистина сте прави, не трябва да допускам това да сасипе приятелството ни, има мнохо куп причина да не сме заедно, да сме приятели- Той ми каза, че никога няма ме предаде и ще бъдем приятели, наистина е страхотен... xaxaxa

6.   А номер 1 ме уби хахахах

7.   Да, той сериозно не те харесва... като ЖЕНА. :)

8.   хахаха оле номер 1 просто ми оправи настроението, хаха.

9.   Еми жялко, защото друго ми показва, даже вика, че след време ще се ожени за мен... хаха
Много тъпо, и аз имам друг вкус за момчета: харесвам руси и синеоки, не че се сремя към това, просто попринцип това ми е идеала. Пък той е с кафеви очи и същата коса. Аз пък съм руса и синеока...
Да попитам НОМЕР 4 : как стигнахте го леглото... ( аз дори не си представям)