Споделена история от Тинейджърски

Работа на 16 :)
Здравейте на всички!!!
В момента съм на 15 и искам другото лято да работя някъде (вече тогава ще съм на 16), Искам да ми предложите някакви работи като за 16годишен тинейджър. И не искам да има някакви да разнасям брошурки и такива женски работи. искам МЪЖКА работа, работил съм на село тежка физическа работа и съм свикнал добре с това. Подготвен съм физически много добре. Например дали ще ме приемат на някоя Автомивка или пък на някой строеж за седмична работа или пък надница?
Ако знаете казвайте, аз съм веселяк, обичам да ходя на дискотеки, на морета и на всякакви веселийки :).

ПРОСТО го правя, за да видя КАК СЕ ИЗКАРВАТ ПАРИ, а не като някой смешки.. пушат ми трева, напиват се и само мързелуват и ходят по кафета, а пък за човешкия труд не са чували..
И ХОРА това нито е смешно нито нищо, просто аз като работя се чувствам като истински мъж :) + това ми помага физически върху тялото и печеля пари.. не пуша не пия не злоупотребявам с нищо. Имам нормални оценки. 184 съм висок и съм 75 кг, ходя редовно на фитнес и съм харесвано момче (не се хваля), баща ми много се радва, че съм взел това решение да работя през лятото вместо да мързелувам на компютъра... А и вече ми става неудобно да му искам пари.. за закуска всеки ден за телефон, за фитнес, дрехи и много още други неща.. Правим къща и ни е трудно с финансите, ходя да му помагам за къщата колкото се може по редовно.. ако не бях на училище щях да съм на къщата цял ден..
И така чакам някой предложения като за 16годишен за работа някъде :)

Коментари

1.   аз съм на 15 и това лято. годините нямат голямо значение вече много тинейджъри работят. относно автомивката кояго беше споменал мога да те насочя. я само кажи от каде си? ако някъде по морето кажи

2.   Според мен е хубаво, че имаш желание да работиш, а не да си мързелуваш.... Браво! Това е много хубаво!!!!
САМО УЧЕНЕ И РАБОТА!
БЕЗ МЪРЗЕЛ!!!!
САМО УЧЕНЕ И РАБОТА!
Браво на всички, които желателно ще учат и работят...
а за мързеливците само мога да кажа:
ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ!!!