Споделена история от Тинейджърски

Без презерватив - има ли някакъв шанс тя да забременее без да свършвам в нея
Здравейте аз съм момче на 18 имам приятелка на 15 и двамата сме девствени и мислим да го направим члена ми е 18см и с презерватив ни ми в грам комфортно мога да се контролирам супер добре напълно здрави сме и двамата заедно сме от 2 години обаче искам да ви попитам има ли някакъв шанс тя да забременее без да свършвам в нея знам че е тъпо и без сперма бебе няма но все пак има по компетентни хора от мен та да ми кажете за по сигурно и не ме питайте за презерватива сложихме но не става стяга ми супер много и не е яко а и приятелката ми не иска с тая шибана гума на члена ми благодаря ви приятели :)

Коментари

1.   ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бъдете с презерватив и двамата сте неопитни
и може да стане груб фал..

2.   Е, сега, оправдания... Всъщност да, може да забременее, особено ако е около овулация си е съвсем реален риск. За доста аборти и доста бебета знам, които са станали по този начин, и то все с опитни хора, които уж могат да се контролират. А на теб като ти е сефте, представям си как ще я опазиш. Пък даже и да я опазиш, има едно нещо предеякулационна течност, дето няма и да го усетиш, а вътре също може да има сперматозоиди. Ама ако толкова ти е грижата за приятелката, давай, ако е за един път, може и да извадите късмет, ама ако е редовно, все някога ще стане белята. Замисли се, ако това беше надежден метод, оралната контрацепция щеше да бъде напълно излишна.

3.   Малоумна да бях от 19999 теми за това тук, щях да разбера всичко...
Значи:
1- Намери си презерватив с твоя размер
2- Да възможно е, не се случва всеки ден, но все пак се случва
3- Това че се контролираш на ръчичка, далеч не означава, че ще се контролираш пред/ В голо момиче.
4- Колкото и да се имате за здрави, пак не е сигурно, както знаеш най-безопасно е като не спите заедно, защото така няма начин да се прихване нещо.

4.   ''.... приятелката ми не иска с тая шибана гума на члена ми.... ''??? Тази шибана гума ще ви предпази от нежелана бременност и болести, така че най-добре си я ползвайте!!!

6.   аз съм на 20 години и с приятеля ми го правим постоянно без презерватив и за 1 година не съм забременяла още но то си е и до организъм защото примерно майка ми трудно е забременяла 1-вия път с мен и може и при мен да е така и затова да не забременявам по принцип казват че имало известен риск защото сперматозоиди имало и в течността която се отделя преди самото свършване и имало някакъв процент при който и така може да забременее а и ти като не си го правил до сега как може да се контролираш има и друг вариант приятелката ти може да почне да пие противозачатъчни и така нямате нужда от презерватив надявам се да съм ти помогнала пък нека и други да си кажат мнението по старши "в занаята" :D

7.   Има огромен шанс да забременее, ако не се пазите! По време на секса отделяш предеякулационна течност, в която също се съдържат сперматозоиди. Такъв метод като „на доверие“ няма! Правете го с презерватив задължително!

9.   Да, има вероятност да забременее например ако повтаряте или малко се изпуснеш, аз така забременях.

10.   Хей момче съгласна съм с № 7. Аз лично имам 2 деца от такова пазене, а съм омъжена и съпругът ми не е новак в секса. Нека тя си слага овлажняващ гел за да няма триене. И да презервативите имат размери, намери своя и бъди отговорен към себе си и към партньорката си. Личи, че си умно момче. Успех.

11.   Добре да речем че с презерватив ще го правим с презерватива ли да я отворя или без него и после да го сложа и да продължим??

13.   Добре де щом си девствен как разбра че можеш да се контролираш добре?

14.   От самото начало с презерватива, а не после чак да го сложиш!