Споделена история от Тинейджърски

Размяна на подаръци в класа
Здравейте! Имам нужда от помощ! Аз съм 7 клас и сега на Коледа ще си разменяме подаръци. Аз съм с едно момиче, което не е от така наречените "кифли", имам предвид , че не се гримира или постоянно да е с прически. Дайте ми идеи. Какво да и подаря?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Зависи каква сума сте си определили, може да и вземеш от комплектите с дезедорант и душ-гел на Нивеа, Фа или някоя друга марка. Също може да й вземеш някакъв парфюм или комплект от колие, гривна и обици. Може да й подариш и шал, ръкавици, или някакъв коледен сувенир. Аз лично много харесвам кристалните топки със сняг. Не забравяй, че каквото и да й подариш, важен е жеста, а не предмета и цената му! :)

2.   Ако живееш във по-голям град със кино, купи билет за кино, предполагам ще се радва да гледате някой филм.

3.   Можеш да й подариш някоя книга или някое коледно сувенирче. Успех!!

4.   Здравей, аз съм доста по - голяма от теб и съм минала по този път. Спомням си, че едно време само кукли барбира ми бяха в главата, но сега вие тийнейджърите се развивате доста по - бързо и е нормално вече такива неща да не ви вълнуват.
Щом момичето не е типична 'кифла' както каза, предполагам няма да е грим или нещо такова, да ти кажа, и да не е кифла, обаче, на едно парфюмче всяко момиче ще се зарадва. Не е нужно да е скъпо, нещичко до 20лв., или от Ейвън нещо такова.
Някакво комплектче от дезодорант, лосион за тяло.
Но тя ти е съученичка, забележи какви са интересите и и може и да ти е по - лесно.

5.   Може да и подариш албум и часовник например, аз това бих подарила.

6.   Знаеш ли, в Ейвън, в новият брой има хубави колиета, за по 10-20 лева.. сладки са, дори и да не е кифла всяко момиче ще хареса дрънкулка, която да носи. За предпочитане нещо семпло :)

7.   Аз лично смятам, че е по-удачно нещо неутрално. Примерно някаква книга - там сега нали вампирите са модерни. Аз лично бих заложила на Алхимикът, но не знам сегашните 13-14 годишни какво четат. Това за мен е книга, която всеки би харесал. Ако има амбицията да учи език й купи книга на английски.
Колие също е добро предложение, но не знам дали тя носи бижути.
Както ти казаха шал, шапка, нещо коледно са също добри алтернативи. Може да й купиш някоя блузка до 15-20лв, ако имаш представа за вкуса й.
Също така може да й вземеш хубава рамка за снимка, калъф за телефон.
Да ти кажа честно и за повторих половината неща, но друго не ми идва наум.
Най-добрият вариант е ако тя има добра приятелка в училище да я питаш какво би харесала.
Ана

8.   Може да и подариш символично колие , ако сте по- близки приятели ;з успех

9.   Ваучер за скок с бънджи.

10.   Ами аз си мислех за нещо, което е като подарък за завършването защото налии сига ще се разделим в 7 клас и искам да и оставя спомен. Но все пак може да е тва с албума или часовника

от автора

11.   Можеш да избереш нещо по- подходящо, ама да е по- скъпо стига да не си се охарчил с парите.

12.   Може да й купиш слушалки. На повечето хора ще им хареса. Но не от ония малките, а от големите. Има и по-евтини- по 8- 9 лв. Аз ти препоръчвам слушалки.

13.   Аз съм 8 клас и ние сега на Коледа ще си разменяме подаръци. От начало нямаше да знаем на кой ще подаряваме, но после ни казаха.
Понеже се познаваме от скоро с класа ми и реших направо да питам момичето какво да и купя. Нещо което тя ще си хареса, а не да взема някоя дрънкулка, която ще захвърли някъде из шкафовете. Тя видяла един часовник и ми каза. На следващия ден и го купих. Поне тя си го е избрала и харесала. Да, губи се идеята "коледен подарък" и "изненада", но като не познавам много добре момичето сметнах, че така ще е най-добре.
Така че и аз ти предлагам часовник или комплект на Ейвън -парфюм и душгел, някакво герданче с гривна или пръстен както по-горе казаха в списанията на Avon има много хубави на не повече от 15, 20 лева.

14.   Гланц за устни, балсам за коса (ако има определен тип коса, която да поддържа), позитивна книга (от рода на 365 притчи за живота), дневник/тефтер, цвете в саксия (примерно кактус, който да стои пред монитора), шах, пъзел, ръкавици, шал. Може да й подариш и час при маникюристка. Ти каза, че не е кифла, но може просто да е момиче, което се стреми да изглежда добре без да се престарава и да става смешна, и това също може да я зарадва. Весела Коледа!

15.   Тогава й подари твоя снимка в рамка, на мен един съученик ми беше подарил преди доста години и още ми стои на видно място.

16.   Не й подарявай часовник, на раздяла е. Измисли нещо оригинално. Дали са ти добри идейки със снимки.

№1

17.   Най-хубавия подарък е едно цвете в саксия, което тя може да отглежда и гледайки го да се сеща за теб. Животинче не е много приемливо, защото може да си има проблеми :)

18.   Купи комлекта на Milka, където е с шоколади и др. сладки неща.
Мисля, че е добра идея щом не харесва „кифленски” неща.

19.   Не купувай часовник! Казват, че ако подариш часовнок за подарък, той ще брой колко време още ще живее. Един път щях да подаря часовник на една от най - добрите ми приятелки за рожденния й ден, но Слава Богу, че продавачките ми казаха на време... ;)

20.   Подари й слушалки от 10лв.

21.   Подари й вибратор, в специализираните магазини покрай Коледа има големи промоции. :)