Споделена история от Тинейджърски

Не мога да го позволя ...
Здравейте, пиша тук надявайки се да получа съвети.. В моето училище повечето ученици са цигани, но това не ми пречи, тъй като не съм расистка.. Та аз дори ходя със едно момче от класа ми. Вярно - не е българин, не е перфектен, няма най-богатото семейство, НО Е ПЕРФЕКТЕН В МОИТЕ ОЧИ! От 2 години ходим, нашите нямат нищо против, понеже той не е от ''мръсните цигани'' така да кажа, и наистина много го харесват, той им е като син.. Преди няколко дена той разбрал, че баща му иска да го жени щом завърши 8 клас.. Много жестоко се скарахме след това. След няколко дена седнахме и си говорихме доста дълго време по тази тема.. Той не иска да се жени, ако не е за мен, а моите родители се падат леко расисти и не се разбират особено със родителите му.. Не искам да го губя по никакъв начин, не искам да си го дам.. Винаги щом си помисля, че ще трябва да се разделим започвам да плача и да чупя разни работи от яд. Майка ми винаги ми е казвала, че ако той ме обича ще направи нещо по въпроса, но как под дяволите ще каже на постоянно пияния му баща, че не иска да се жени. Майка му също е против това, но баща му е твърде твърдоглав.. Не искам да го губя... Не сега, когато наистина се обичаме, защитава ме... Всичко е просто перфектно между нас. Добре, това ще го приема, ако реши, че не иска да е с мен, няма как да променя мнението му, но това.. та той ще бъде още дете, няма да го позволя, по-скоро не искам да го позволя, няма да го пусна.. Познавам го от над 14 години вече. Помогнете, какво да правя? НЕ ИСКАМ ДА ГО ИЗГУБЯ :( :(

Коментари

1.   откажи се от него според мен, няма друг начин :(

2.   Как под дяволите да се откажа от него, като го обичам.. Сериозно, ще се метна пред някой влак - без него няма смисъл да живея ;( -_-
От авторката