Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в 60-годишен
Имам огромен, ама огромен проблем! Изпитвам нещо към 60-годишния си преподавател.. аз съм на 18 години. Имам обяснение за това - по много неща прилича на една моя бивша любов, която замина далеч от тук и всичко между нас свърши, но аз вече него го превъзмогнах уж... но дали заради това, не знам! Имам си гадже от около 2 години и се обичаме, но пустото му чувство, всеки ден го виждам и като го видя просто сърцето ми тръпва, сънувам го и т. н.. а той по принцип е много готин, но е яко стар! ПОМОЩ, МОЛЯ ВИ! :(((( ;(

Коментари

1.   Болна нация сме.. Кво очакваш? Да ''тръгнете'' и да карате щастлив живот за около 5 години хаххх.. Момиче оправяй се в главата ей!

2.   Опичай си акъла, кажи на гаджето ти да те ч*ка по-добре и не се занасяй със старци!

3.   Слушай сега аз съм даже на 15 и помислих че това е моята тема даже хаха значи аз по същия начин съм меко казано влюбена в моя директор той е на 63 но е адски готин и лъчезарен човек както ти каза когато го видя и сърцето ми трепва!! Няма от какво да се притесняваш а все пак какви са отношенията помежду ви, защото аз съм си горе долу близка с моят любим директор смисъл прегръщам си го целувам си го ( по бузката разбира се) хубавото е че по някога си го чувствам като мой баща или дядо както искаш го наречи :) Толкова силно го обичам!!!

5.   Това е адски тъпо, гадно.. та чак ми стана гнусно, ако мога така да се изразя. Ужас
Абе хора вие побъркали ли сте се?? !? !

6.   Всеки е имал разни изкушения... Не се учудвам. Но 60-годишен мъж? Ммм по-скоро си въобразяваш или си се филмирала нещо... Просто се абстрахирай, старай се да не мислиш за него... 'де да знам и аз... :-)

7.   Авторката : Вие да не мислите, че на мене ми е лесно и го искам тва? Вие май сте адски спрели хора, аз не искам да спя с него.. просто чувствам нещо към него и до номер 2 - гаджето си ме ч*ка много добре, не се притеснявай. Аман от някакви идиоти, аз търся тука подкрепа и помощ, а половината се правите на големи.. пффф.. Благодаря на номер 6 и номер 3.

8.   Тоя човек може да ти е дядо как така те е харесал

9.   Все едно до обичаш дядото си... и аз съм имала увлечения към по-големи мъже, но това не ми се струва редно.

10.   Автора: Леле вие май всички сте много зле, някакви ограничени хора. Аз чакам съвет, вие тука ми се подигравате и т. н. И на мене ми е гадно и то много, има една болест наречена геронтофилия, обаче всички други стари не ме кефят.. никой друг всъщност... ама вие сигурно сте адски мозъчно ограничени, щом се ви е се струва невероятно и т. н... бахти, тва българския народ само може да критикува, не да подаде ръка в знак за помощ!!!

11.   ( Аз съм номер 3) Не им обръщай внимание на тях нека си говорят това са хора които никога не са изпитвали любов към някой човек, не са обичали толкова силно и не знаят какво ни е на нас! Хора ние не избираме съдбата си и кого да обичаме ( в кого да се влюбваме) Няма нищо лошо в това да имаш чувства към някой човек дори и да е 60 годишен годините нямат значение тук не става въпрос за сексуален живот! Какво лошо има в това да се виждаш с този човек, да си говорите, прегръщате и целувате ( приятелски), да покажеш че държиш на него и може да ти има доверие особено ако е прекрасен човек и по характер!

12.   ти си на 18 съвета ми е просто да помислиш хубаво за твоето бъдеще той е възрастен и дори да му признаеш той ще ти се зачуди. Ти да си на неговото място какво щеше да кажеш на 18 момиче НЕ СЕ НАТЪЖАВАЙ но не е за теб

13.   Автора: Аз не искам връзка с него, искам просто да не мисля за него, а постоянно мисля. Че е готин е и е супер пич, адски умен, няма да споменавам по кво е господин, че туко виж чете тука и може би ще се досети кой пише хаха.. надявам се да го забравя.. обичам гаджето си много, както вече казах, разбираме си се.. просто е тва е, че живота е некъв гаден :Д

14.   Само внимавай да се не получи инфарктна ситуация.

15.   номер 3 ме разби... не знам.. курвенски или педофилски истории са това... момичета!! опичайте си акълите!!! с 10 години по-голям да е пак добре, но това е прекалено!

16.   В него виждаш баща си. Много често явление при младите момичета.

17.   Ахх... какво стана с момичетата ни? Какво? Кой им взе акъла, та им остави само безразсъдтството и нагона?

18.   Авторке, знаеш ли кво? Спри да викаш " леле ", не се намираш във чалгарска история, а във своята собствена. Ограничената във случая си ти, защото ти харесва някакъв дъркат на 60 години. Зле си ти, защото вместо да се огледаш в готини момчета на твоята възраст ти си харесваш дядовци. Тука се споделя, за да ти дават акъл хората, а не за да те подкрепят. То ако трябваше да те подкрепяме, какъв щеше да бъде смисъла? Зле си, аз ти казвам. Какъв съвет изобщо искаш от нас? Сама си дай акъл ма, госпой'це... Кво, като толкова го обичаш.. ми ходи му кажи и си оправена. :)

20.   Препоръчвам ти да гледаш филма " Невъзможно твой" с Джак Никълсън много хубав филм ще ти хареса !! Като го видиш как прави секс ще мислиш че не е на 60 ами на 30 :Д хаха страшно филмче е :) .. а по темата да те питам какво става с учителя виждате ли се ?