Споделена история от Тинейджърски

Хванах го с друго момиче... и го зарязах
Здравейте, аз съм момиче на 17 години от етнически произход съм, не знам този факт дали ще ви помогне да разберте ситуацията по-добре.

Имах връзка с едно момче година и четери месеца, той е 2 години по-голям от мене и завърши тази година. След като измина една година от връзката ни той започна да се среща с други момичета (естествено без да знам нищо!) В последствие, аз го "хващам" с едно от момичетата и по тая причина го зарязвам. Две седмици след раздялата ни, разбирам, че е бил сгоден от 2 месеца, още докато е бил с мен и аз не съм знаела нищо!

След раздялата ни повече не ме е търсил. Най-лошото е, че в момента се побърквам от ревност и от яд, и непрекъснато мисля само за това. Това, което ме притеснява е, че имам много важен изпит по английски-TOEFL, но поради тази причина аз не мога да се подготвя пълноценно за изпита си, защото съм съкрушена, с разбито сърце и не мога да се концентрирам. Моля ви, помогнете ми със вашите съвети!

Коментари

1.   Обади се на годеницата му и и разкажи абсолютно всичко :D

2.   Хм първата ми реакция ще е като на 1, но ако се замислим какво ще постигне с тази си постъпка, не е тя човека, които да отваря очите на момичето.Опитай се да забравиш и главата горе, много добре си постъпила като си го зарязала евалата за куража.

3.   От автора: Ама сериозно ли ? :D малко се притеснявам да го направя

4.   Ако седиш у вас, или обикаляш сама, мислите ти все ще се връщат към тази случка. Имаш нужда от нещо, което ще те накара да се чувстваш добре, да се чувстваш силна. Ще ти кажа аз какво правя в подобни ситуации - или слушам алтернативен рок, или спортувам. Спорта особено прочиства мислите ми, защото това е нещото което ме кара да се чувствам силен и във форма. Пробвай, излез за едно следобедно тичане за 30 минути в някой парк, може да ти се отрази добре.

5.   Какво ще рече "етнически произход"?????? Какво ли още ще видят очите ми......?!

6.   Приеми факта, че той е сгоден и го остави да си живурка.
За какво те е яд?... Не мисли за него. И не прави опити да си го върнеш - човек, който те е лъгал толкова време не го заслужава. Кажи майната му - нека прави каквото иска... Едва на 17 си... ще има още много момчета - не се притеснявай

Сега най - важното е да се концентрираш за изпита. От това зависи бъдещето ти - не го пропилявай, заради мисли, които не ти помагат...
SFA

7.   От Авторката: Искренно много благодаря на всички за съветите ви.Наистина са полезни и много ми помагат, а за всички онези,които се чудят от какъв етност съм-Ромка :) то е ясно,щом нещастника иска да се жени на 19 години, в коя друга нация се женят толкова рано, за съжаление :(

8.   Браво на тебе, обаче, много се радвам, че учиш и имаш по-големи цели в живота от това да се ожениш непълнолетна, да родиш н-брой деца и да живееш в махалата. Продължавай в същия дух и успех на Тойфела.

9.   Още един път благодаря за подкрепата :) аз също се надявам да успея на изпита и да ви зарадвам с един щастлив коментар ако успея :)

10.   Когато видиш резултатите - пиши :)) И дано успееш да го вземеш, хубаво е да знаеш език, (макар че на мен това ми е болна тема).
Още веднъж, успех и без странични мисли, нали? :))
SFA

12.   Опитай се да го забравиш разсейвай се излизай с притялки по магазини или по барчета даже хубаво ще е ако предложиш на някоя от твоите приятелки да учите заедно и хем да не си сама :) Успех на изпита :)

13.   Ти ще се справиш! Приличаш на силен и интелигентен човек! .. Само ми е жал за другата девойка...! (това не означава обаче, че е твой проблем) Keep it up! :)