Споделена история от Тинейджърски

Защо го прави!?
На 17 съм. Много обичам и уважавам като личност една учителка, но напоследък нещо се промени... Писах си с нея за първи път по скайп - една от темите, които обсъдихме беше за това какво е да се влюбиш - сега ме е срам, че я питах... след този чат, в училище тя дори не ме поглежда повреме на час, обикновенно ме питаше "след колко време ще свърши часа", "до кой урок стигнахме"и т. н, защото седя на 1 чин, а сега пита хората зад мен!!! Всякаш спрях да съществувам от както си писахме по скайп... и не зная защо го прави!? Дали не си мисли, че съм казала на съучениците ми, че сме си писали или е друго!? Много ми е болно.... Веднъж е викнах в коридора да и кажа нещо, а тя дори не ме погледна, въпреки, че вървях до нея и повтарях "госпожо, госпожо може ли за момент". Пишете моля Ви, поведението й ме измъчва!

Коментари

1.   Просто момче какво искаш от 30 40 годишна жена направо се отвръщавам учи си и това е :X

2.   Възможно е да си е помислила, че си влюбен/а в нея, колко такива теми има тук ехеее... Та, ако си мисли това, просто не иска да ти дава фалшиви сигнали. Друга теория е да не се вземеш на сериозно и да започнеш да си мислиш, че сте първи дружки след като сте си писали един път. Аз винаги съм имала приятелски взаимоотношения с преподавателите ми, било то мъже или жени, но определено не съм тръгнала да си пиша с тях по скайп. Е, поне докато не завърших. :)

ТТ

3.   От авторката-
Момиче съм и просто много обичам и уважавам учителката като човек! Тя е на 49 някъде...

4.   Абе номер едно кьорав ли си автора на историята е момиче бре.

5.   Как може да питаш учителката и какво е да се влюбиш? Аз те съветвам да не и обръщаш внимание и да си гледаш да наблягаш на нейния предмет. Най-вероятно си мисли, че и се подмазваш или, че я ( всъщност на колко е години? ) :)

6.   От авторката:
Учителката е на приблизително 48-49год., а аз съм на 17год. и я питах нещо от сорта на "Вярно ли е, че влюбените са по-разсеяни? " :D