Споделена история от Тинейджърски

Срамувам се от себе си !
Здравейте! Преди 2 месеца една моя приятелка се влюби в едно момче на 17 (ние сме на 13). Писах на момчето и реших да ги запозная :)... Но се появи проблем... и аз се влюбих в него, но реших да и отстъпя :). Минаха няколко дни и му казах, че и аз го обичам и се оказа взаимно, въпреки че той си имаше гадже.... И ето лошото всички които разбраха , че приятелката ми е влюбена в "него" я наричаха лезбийка. Оказа се, че той е момиче, което се преструва на момче.. Не можехме да повярваме, докато той не ми го призна. Не можех да си го представя и ходихме 1 седмица, като крием от всички... Сега най-добрата ми приятелка разбра и няма нищо против и много го обичам и не мога да си представя, че е момиче... Чувствам се ужасно , а проблемът е, че той умира - болен е от рак и казва, че никога не е обичал така и съм най-важния човек в живота ми.... Не знам какво да правя

Коментари

1.   ето за това не трябва да се запознаваме в саитове. (Благодаря на модераторите в този саит че не са сложили графа за запознанства!!! ) на мене лично доста ми пишат ама ако взема да се влюбвам в всичките трябва незнам.... Значи аз поне така мисля че трябва да си пушач (наи малкото) за да си боолен от рак.... И как така обясни ми момиче ще се представя за момче???? И кой е разбрал как е разбрал и защо е разбрал???? Аз много не вярвам на историята ама ако е истинска тогава найстина незнам какво да ти кажа и последно тои тя ли е или тя е тои че нещо не схванах

7.   Този е някакъв педофил :О и забога на 13 години ще се влюбиш в 17 годишен? ! Какво очаквате направите една тройка и да ви разцепи и двете ли? Не ходете по "батковци"

8.   Май май някой има доста развито въображение.. хах..