Споделена история от Тинейджърски

На каква болка оприличавате тази, при загубването на девствеността си?
Здравейте!
Имам един въпрос, на който само НЕ девствените биха могли да отговорят :) Момичета, на каква болка оприличавате тази, при загубването на девствеността?
Аз съм чувала да я сравняват с тази, при дупченето на уши.
Знам, че при всеки е индивидуално, но все пак с коя болка се доближава тази, при загубата на т.н девственост?
Бих се радвала на отговори :)

Коментари

1.   Много е индивидуално. При едни болката е по-силна, при други по-слаба или въобще липсва. Не може да се оприличи точно снякоя друга. При мен беше отдавна. Не си спомням нищо за болката, помня само огромното ми желание да се отдам в този миг на този човек..И бях щастлива , че успях да го осъществя.

2.   Моят първи път беше с възможно най-неподходящия човек. Той беше адски невнимателен и груб. Бих оприличила болката на рязане на кожата с голям остър нож. Първия ти път трябва да е с човек ,на който имаш пълно доверие

3.   И при мен беше отдавна. Бях на 14 и доста ме болеше, още повече, защото бях малка, не бях подготвена нито физически, нито психически за този момент. Просто тогава исах да видя какво е и да се отдам на приятеля си, но изобщо не бях подготвена за този момент. Болеше, но вече не си спомням болката, помня само удоволствието след следващите пъти. :))) Болката е моментна и зависи от момчето дали ще е внимателно ;))

4.   Не е нещо което да не може да се тьрпи-трябва обаче да си готова

5.   Чувството е сякаш някакъв предмет в теб се опитва да пробие дупка и след доста усилия тази дупка се скъсва , усещането за мен беше като остра болка в яйчниците преди менструация . При всеки е различно

6.   При мен пък не беше толкова зле.Аз по принцип не мога да търпя болка и когато бях решила вече много ме беше страх но не ме болеше толкова а и нямаше при мен кръв,казаха ми че ципата ми била еластична :Д но както и да е ...ще го изтърпиш не се притеснявай :)

7.   Е, моят случай е много зле. имам приятел от 1 година ии му имам доверие и бля-бля.. От известно време се опитваме да правим секс, но мен адски много ме боли, стягам се, ужасно е. :( не знам какво да правя.

*относно теб самата-отпусни се, довери му се :)
и не забравяй - използвайте презерватив :)

8.   До номер 7: Един съвет. В презервативите ( например sportex ) има едно нещо, което се нарича лубрикант. За по-лесно просто го използвайте. Много ще ви улесни ;))) Желая ти успех и дано следващия път да пишеш, че си останала доволна ;))