Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя? - бременна на 12 год.
Здравейте, моля искрено да пуснете моята история защото е много важна!!!

Така ще се опитам да ви разкажа накратко. Моля да не ме съдите и опреквате, а да помогнете. Аз съм на 12 и след 2 дена имам Рожден ден. Така преди 3 седмици много ама много ми се искаше да правя секс, забавлявах се сама, но не ми беше така хубаво. Забравих да кажа бях девствена. Точно в понеделник преди 3 седмици един от 7 клас (аз съм 6) ми предложи да сме гаджета, а аз приех. На същият ден той дойде в нас да си пишем домашните заедно. Той дойде и започнахме да учим, но той изведнъж ме целуна. На мен ми хареса. И така започна всичко за което се обвинявам. Аз му казах че съм девствена, а той още повече се зарадва и се случи и то без презерватив, защото нямахме. Така започна ужаса започнах да повръщам, поду ми се коремът малко. Вчера си направих тест за бременност защото го чуствах и се оказах права. Беше положителен. Моля помогнете не знам какво да правя. Как да кажа на нашите? Просто незнам моля посъветвайте ме но без упреци.

Забравих да кажа че не сам някаква циганка. От 1 до сега ( 6 клас ) съм имала само 6-тици и съм в елитно училище

Коментари

51-94 от 94

62.   Боже..накъде, по дяволите, отива тоя свят... Как само на 12 години ще забременееш, бе момиче?! Приятелят ти не е никакво гадже! Просто е искал само секс от теб, не ти ли е минало през ума това? Та ти си още дете! Не те ли е срам малко? Трябваше да си играеш с куклите, а не да правиш секс... Но станалото станало. Сега сигурно ти се иска да върнеш времето назад, но е твърде късно! Жалко за теб... Че ти даже не си седми клас, доколкото разбирам! Дано това не е истина, иначе не те виждам как ще се оправиш. Но ако е истина, трябва да помолиш майка ти да те заведе в болница, за да направиш аборт. Не може така- ученичка, а пък да ходи бременна на училище! Пожелавам ти късмет!

63.   До Авторката:

На всеки се случва да сгреши!Не е било правилно да правиш секс на тази възраст, понеже твойте полови органи все още са много нежни и лесно може да се получат разкъсвания. Най-добре помоли някоя жена от семейството да ти помогне-леля, сестра, майка и т.н. Жените знаят как да ти помогнат и проявяват съчувствие за разлика от мъжете. И запомни - ДОКАТО НЕ НАВЪРШИШ 19Г. НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИШ СЕКС И ИЗОБЩО ДА СИ ПОМИСЛЯШ ЗА ТОВА!
Потърсих малко в интернет и намерих календар по който да разбереш в коя седмица си бременна!
ЕТО ГО ЛИНКА: http://www.bebeimama.com/kalendar-na-bremennosta

http://www.brdjo.com/advice.php?gid=2&id=107

64.   Ти не си добре при положение, че не си пълнолетна! Виж сега кажи на родителите ти защото те са най - добрите ти приятели никой друг!

66.   Историята е измислена 100 %

67.   Аз съм на същата възраст и си имам гадже, с което много пъти сме си писали заедно домашните и не е ставала такава простотиял И на мен понякога много ми се иска да правя секс, но винаги си припомням и какви могат да бъдат последствията от това. Това е от хормоните в пубертета. Ебати простите сте. В прогимназията и правят секс. Жал ми е за родителите ти.!!!

68.   Олеле майчице.
До авторката:

Мило дете, никога повече не прави подобни глупости!
Овладей съзнанието ти и му слагай юзди, когато поискаш такова нещо. Сама виждаш какви са последствията! Сега поговори с майка си, защото тя е човек, който никога не би те изоставил, дори и сега да те хока, да се зарича, че няма да ти даде пари за аборт и т. н.. ТЯ НЯМА ДА ТЕ ИЗОСТАВИ, поговори спокойно с нея. Няма да ти позволи да родиш на 12, именно защото те обича.
Ако вече не си говорила с момчето и с родителите му, то недей да го правиш изобщо. Лично мое мнение, но той не заслужава и да знае, приналичието, че ти се е нахвърлил на първия ден. Късаш и толкова, не си длъжна да се занимаваш със нехранимайквци, чиито мисли се въртят само около неангажиращия секс!
Може да ти е мъчно да направиш аборт, но инак това дете няма да отрасне нормално и ще е мъчение за него да живее в някой приют или дом за сираци, защото всички знаем, че децата отгледани там, са с всякакви психически отклонения - последици от побоищата, недохранването и липсата на любов и грижи!

До всички останали:
Вие какви сте - универсални съдници ли? Кои сте Вие, че да я съдите по какъвто и да било начин. Всеки получава ръка карти в живота и очевидно момичето е избрало как да изиграе своите. Това, че на Вас Ви се струва неморално нито бебето го инересува, нито родителите ги интересува. От Вас се иска не да критикувате, а да дадете съвет и да помогнете! Друг път запазете негативните си мнения за себе си!
Четох тук, че било неморално, неприемливо, забранено, а някой даже беше поставил възрастова граница. Опитвате се да наливате акъл, обаче на кой не знаете!

70.   Здравей, само ми е интересно какво стана с бебето, направи ли вече аборт или пък си решила да го родиш.

73.   Хайде де, няма ли да напишеш какво се случи, когато отиде на гинеколог? Надявам се всичко да приключи добре и внимавай занапред...

74.   Ами първо кажи на момчето, с което си правила секс. Трябва да си понесе отговорността. После кажи на родителите си и ако не искаш бебето ги помоли да направиш аборт.

75.   А бе вие повечето сте някакви болни мозъци! Този сайт е за да се споделят проблемите. Дори и историята да е измислена въпреки че не ми се вярва нужно ли е да тормозите момичето? Била курва, била малка.. дрън дрън. Да малка е, но вече го е направила - няма връщане назад.
До авторката: Тестовете за бременност не винаги дават точни резултати така че отиди на гинеколог :) И възможно най-скоро направи аборт. А за това че си го направила на 12 не те обвинявам. Всеки си има нужди :) Аз съм на 15 и още съм девствена, но имам страх от болка и не ми стиска да го направя :D Като отидеш на гинеколог после пиши тук да знаем какво е станало. Успех

76.   Авторке, аз съм студентка по медицина. Във втори курс съм. Не те упреквам. Но те разбирам, че като си в пубертета искаш да правиш секс, но самата аз още не съм правила. Трябва да се консултираш с личния си лекар и той да ти препоръча някой добър гинеколог. Не ти препоръчвам да правиш аборт, защото е опасно за дете на твоята възраст, но ти си знаеш.
Късмет!
За вбъдеще бъди по-внивателна. Изживй си детството спокойно.

77.   За аборт не си и помисляй не знам дали сте учили още по биология но аборта често води до репродоктивни проблеми по зряла възраст (демек може да не може да имаш деца) Аз лично имам една приятелка, на която една нейна роднина беше нарправила аборт и сега ни може да има деца, което е доста тъжно.

78.   Какви глупости й говорите да не прави аборт? Ако някой от вас ми каже как дете на 12 години ще износи здраво бебе и ще го роди, шапка му свалям! А как ще го гледа, какво ще му осигури? Вече си представям и как като първолаче отива на абитурентския бал на майка си... абе ужас! Да, може да има репродуктивни проблеми, всичко може да стане в крайна сметка, но това не е нещо, което се случва на всеки втори аборт!! Колкото по-рано се направи, толкова по-добре и по-безопасно. А колко хора има, които след аборт си раждат без проблеми... Стига сте говорили простотии вече, как може да окуражавате - повтарям - дете на ДВАНАДЕСЕТ години да ражда??? Вие не сте добре...

81.   Авторке, роди ли?

83.   От авторката: не не съм родила направих аборт! :)

84.   Историята и без това е измислена...

86.   Авторката: номер 84
Историята е истинска!!!! И не мисля, че е много добре да постваш такива неща като не знаеш какво съм преживяла!

87.   Сори, просто не вярвам. А ако е истина, ти съчувствам.

89.   Сега не съм сигурна дали това е измислено или не, но образуването на отделните органи на детето започва към края на втората седмица след оплождането. Няма какво да го криеш това от вашите. Дете си няма да можеш да се оправиш сама. :) Успех

90.   И аз също съм на 12. Кажи на родителите си ако ще и да те убият. Трябва да го направиш. И направи аборт.

93.   Абе, хей какво сексуално образование? Тя, ако имаше свестни родители въобще и гадже на 12 нямаше да си хване. Ами, честито, авторке. Не искаш да те упрекваме, ама ти си го заслужаваш. Какво очакваш? Да те погалят с перце и да те гушнат и да ти кажат да не се притесняваш. Пък и откъде да знам, като чета родителите, щом ти позволяват да водиш някакви "гаджета" вкъщи, може и това да направят...Хайде, нека всички ме съсипят с хейт ;) Да, обаче детето щом е толкова голямо да се е*е, би трябвало да приеме жестоката истина, която се крие в коментара ми. Сега, може би ще си по-отговорна в това, което правиш.

94.   Имаш ли цикъл??

96.   На 12, 13 години бременни :0 бива ли такова нещо! Измислици. На вас цикъла още сигурно не ви е дошъл не си втълпявайте толкова :)
Не бързайте да растете, всичко ще ви дойде до главата след време защо искате да е сега?

Ж. 26г

98.   Направи аборд, ако имаш познати лекари или сестри да ти помогнат с изплащането на сумата.

100.   Какво стана родили го в краина сметка

102.   Теста за бременност не се ли прави поне след един месец??? Знам, че от 1-ви до 3-ти месец нивото на ЧХГ (хормон но "бременността" има го в големи количества когато има бебе ^-^) е най - високо и след първия месец може да е || теста... МАЙ СИ СИ Я ИЗМИСЛИЛА... И КАК ВЗЕ ТЕСТ??

103.   В пост №75 пише- " А бе вие повечето сте някакви болни мозъци! ". - Каква прозорливост, наистина са с болни мозъци. Историята е споделена преди две години, те още й дават съвети-кажи на майка си, абортирай и т. н., а бебето си трае в корема на авторката вече две години и отгоре!? Това говори, колко коментиращите не вникват в действителността, а просто коментират така по инерция, даже и когато вече няма смисъл.

104.   Аз съм момиче на 14 и съм си нямала гадже. Харесвам момче да но дори ме е страх за парвата целувка а камоли тваа леле имам брат колкото теб само да го е направил. Аве ти си на 12 като бях на толкова се сещам, че играех с кукли. Незнам мн си малка ако е истина тряа ти аборт др решение няма. Тря се внимава по точно не тряа се допускат такива неща....

105.   Разбирам те напълно защо си го направила. И аз съм незадоволен. Бих го правил, но с кондом все пак. Гаджето ти не много умно явно. Потърси помощ от твой роднина помоли за помощ.
А тези които не помагат а само я натъжават да се спрат.
Щом не вярвате не пишете.

111.   Колкото по-глупави са хората, толкова по-рано започват... За какво елитно училище ми говориш, за какви 6 -ци. Умните не правят секс на 12, 13, 14, 15, 16, 17.... Та ти си все още дете, развиваш се физически и психически, организмът ти не е готов за такова нещо. Аз съм на 16 години, и аз съм в пубертета, и на мен ми бушуват хормоните, но не бих се омърсила по този начин, никога не бих рискувала...

113.   . Без аборти мило. Като си го направила, ще си го гледаш

114.   към номер 38 -Изобщо не се и учудвам. НА КЪДЕ Е ТРЪГНАЛ СВЕТА? Забелязах, че всички я съветват да направи аборт... Просто жалко, много, много жалко...

115.   Това не може да се случи в друга държава.... хД Първо ще осъдят родителите и ще ги лишат от родителски права, а малкия изрод ще пратят в ТВУ -БЕЗ ДА УБИВАТ бебето, което носи

117.   Ако аз ти бях майка, нищо от това нямаше да се случи, но за съжаление или за мое огромно щастие не съм....

120.   16 -А ти си гледай дечицата, че да не свършат като нея... С бебе на 12

123.   Не знам дали това е истина и аз съм на 12 и няма да го правя докато не стана най - малко на 17 за всяко нещо има време защо бързаш? АЗ сега ще бъда 6 клас и не бързам изобщо и съм отличничка. Не искаш ли да завършиш да имаш образование и кариера. А ти си тръгнала да забременявваш. Съветвам те да кажеш на майка си.

124.   Личи си, че не си циганка, пишеш твърде грамотно. Ако си с ума си щеш, не щеш трябва да кажеш на родителите си. И да направиш аборт. Та това дете може да ти е сестричка!!!

125.   Момиченце, от коментарите ти си личи, че е измишльотина някои неща не ми връзват. Вместо по цял ден да се занимаваш с простотии като да пускаш такива провокативни теми вземи си прочети книжките за лятото или пък книги за сексуално образование няма да са ти излишни!

126.   Хора обеснете ии на 16съм и не съм правила полов акт или така наречения секс ама и аз не усещам нужда от това нито съм задръстена напротив... как може момиче на 12 да прави секс? Та аз на 12 си играех с кукли!! На къде отива този свят не ми е никак ясно някой да ми обясни...

127.   Не мисля, че трябва да правиш аборт! Никога не бих навредила на нероденото си дете! Дори и да съм на 5

128.   Ехоо. Четете и другите коментари. Прочетете номер 83. Направила е аборт. Писала го е преди 1 година.

130.   Ако това е вярно, най-добрият вариянт е да кажеш на родителите си независимо дали ще има скандали или не. Относно информирането на приятелят ти:може би е добре да му кажеш, на родителите му също. Все пак колкото и да е неприятно не си забременяла сама. Момчето също има някаква вина. Колкото по-рано се направи аборт, толкова по-добре, защото със всяка изминала седмица операцията става все по-тежка и опасна за здравето ти. А относно дали момчетата в 7 клас имат сперма: аз също така като теб съм на 12 и съм 6 клас. Много от съучениците ми имат. Но наистина незнам дали от нея може да се забременее или не. Все пак отиди на генеколог, може теста да е грешен (да се надяваме). Е, успех:)

134.   Извинете, знам откога е статията, но е отвратително, че е направила аборт - да, ако го беше родила, щеше да има опасност за нея, но от аборта - също! Извинете, в този случай толкова хора могат да се накажат: авторката, нейните родители, така нареченото гадже на авторката... Но невинното дете? !? ! Авторке, защо направи аборт? ! И защо на номер 83 си написала :)? !? ! То това си е тъжно, знаеш ли дали още можеш да имаш деца и не усещаш ли вина за стореното? ! Не се ли обиди от всичките коментари и защо си правила секс на 12? !? ! Аз съм на 12, в 6 клас, също като теб, и на мен ми се прави секс, но мастурбирам, а ти? ! Забременямането ти и разговорът ти с родителите ти не ти ли тежаха? ! Дано не мислиш моя коментар за обида, защото НАИСТИНА казах всичко това само заради това, че ти съчувствам! Как реагира момчето?
One girl

135.   Предполагам, че сега си на 22 или 23, не знам точно, просто когато си писала историята, бях на 3. Не искам да бъда обидна с коментара си, но според мен е малко странно да си правила секс на 12, защото на тази възраст е забранено да се прави. И добре, че направи аборт, защото не е ясно дали си щяла на тази възраст да гледаш дете. Но все пак сигурно си си взела поука и след това не си го правила, преди да станеш на 16-18. Аз съм на 13, още си нямам гадже, не мисля да имам преди на стана на 16. Но всеки е различен, нали? И относно коментарите, че умните не правят секс на 12, 13, 14, 15, 16 без предпазни мерки е вярно, но на всеки може да се случи. А на тези, което казват, че историята е измислена, нека те да си представят, че им се случва това. И после никой да не им вярва, няма да им е много приятно. Всеки прави грешки, но трябва и да се учим от тях, за да не направим пак същата грешка. А относно това дали при направен аборт няма да може да имаш повече деца, не знам дали е така, някои пишат, че е така, други пишат, че не е, а трети, че всеки е различен и това си е вярно. Все пак е по-добре да направиш аборт, отколкото да гледаш бебе на тази възраст.

51-94 от 94