Споделена история от Тинейджърски

Излезе, че е женен
Момиче на 16 години съм преди 2 години се занимавах с един циганин много внимателен красив не приличаше на циганин беше много богат, запознахме се в една дискотека танцувахме цяла нощ заедноо абе супер. след това почнахме в даскало да се срещаме усмивки такива работи той почна да ми пише в скайп и аз хлътнах по него всичко беше супер той ме сваляше аз се дърпах и точно когато реших да бъда с него той се отдръпна след това пак ми писа ама не така както исках, замина от училище и го забравих не бях чувала нищо за него сещах се от време на време нищо повече. И преди два дена не го видях и се оказа че е женен абсолютно нищо не ми каза, и нарочно пред мен оправя и косата якето, и дори разбрах че имат и дете а аз не мога да спра да мисля за него, имам му номера мисля да му звънна да го чуя откакто го видях пак не спирам да мисля за него.

кажете да му звънна ли или да го оставя с семейството му. знам че ако му звънна ще иска да се видим видях го как ме гледа в болницата и знам че и аз ще се поддам.
Той е на 17 години.

Коментари

1.   Като те гледам как пишеш... особено ме впечатлява пунктуацията ти! Както и да е.
По-добре го остави. Намери си някой друг. Това е лично мое мнение все пак. Ти си знаеш най-добре!

4.   Много ми е странно как така срещаш циганин, ама не му личало? Явно си малка още и не можеш да ги разпознаваш. Може да е бял и рус със сини очи, циганина си е циганин. Какво се буташ между шамарите? По моя край преди години циганките, които хващаха мъжете си в изневяра, хващаха момичето и я подстригваха нула номер.

На 16 години си, мисли, че всичко, което лети, се яде, ама се замисли малко какво име ще ти излезе, ако те видят с циганин. Как ще погледнеш родителите си в очите?

Има си семейство, дете, жена. Какво искаш от обвързан човек, не те разбирам. Не искам да коментирам в детайли ниския му социален статус.

Вдигни си малко самооценката и стой далеч от контакти, за които след време ще съжаляваш горчиво.

Без лоши чувства.