Споделена история от Тинейджърски

Какво да му подаря за Св. Валентин
Здравейте!
На 12 съм, но с едно момче сме заедно и много го харесвам. На 14. 02 е Св. Валентин, а ние тогава правим месец. Засега мислим да отидем на кино с още една двойка, но не е сигурно. Знам, че той ще ми направи подарък. Аз също искам да му дам нещо, но си нямам представа какво. Ако имате някакви идеи, Ви моля да ги споделите.

Коментари

1.   Подари му интересна картичка с послание. Важен е жестът

2.   Може би някоя дрънкулка би му харесала. Ключодържател сърце, който се чупи на две, гривна с твоето име или нещо подобно. Не му купувай плюшени сърчица или мечета. Момчетата не си падат по-такива неща.

3.   Ако идеята с киното със сигурност ще се осъществи, според мен е най-добре да му подариш целувка по време на филма.

4.   По заобиколен начин го питай какво иска. Поне ще си сигурна, че ще му хареса.

5.   Ако имате снимки заедно, избери една хубава и я сложи в рамка сърце, на чаша, тениска или друго.

6.   Съгласен съм с идеята за целувката. Всяко момче би се зарадвало на това.

7.   Ако и той много те харесва, ще му хареса всичко. Дори и да не му подариш нищо, няма да се разсърди.

8.   Подари му нещо, което ще му напомня за този ден.

9.   Малки сте за такива неща. Изчакай една-две години.

10.   Зависи до какви пари трябва да е подаръка. В моловете има голямо разнообразие, разгледай там.

11.   Не съм съгласна, че сте били малки. Точно на време сте за такива неща. Най-сладка е вашата чиста любов. Подари му целувка, картичка с послание ключодържател сърце да кажем или някаква друга такава джаджа. Може и нещо за ядене във формата на сърце. Само не плюшено!!!

12.   От авторката

Виждаме се само в училище, но гледаме да крием от съучениците си, че сме гаджета. И двамата знаем, че ще ни се подиграват. Досега сме излизали веднъж - малко след като направихме две седмици. Не прекарваме много време заедно и нямаме снимки.

13.   Брех! Един и същи човек е написал 10 коментара? !

ТТ

14.   Ами аз лично не се интересувам много дали ще ми подапят нещо. Но пък ако получа подарък, бих се зарадвал, независимо какъв е. Пробвай да му направиш някоя снимка вътре в малко пластмасово сърчице. Или пък направи сбирка от някои ваши снимки или нещо такова. Успех дано се получи добре.

15.   Здравей :) аз съм момиче на 14 и съжалявам ако е късно да те съветвам все пак утре е денят :) Аз имам приятел и за съжаление няма да сме заедно на Св. Валентин ;(( живеем в различни и далечни градове. И така аз му нарисувах една рисунка от сърце :) <3 знам, че той не иска материално или както казва, , да харча пари за глупости'' и за това рисунката ще го направи повече от щастлив :) и другата ми идея е да излезете някъде или по- специална вечеря... варианти много, време- малко ;)) Успех и да си прекарате страхотно! ;))