Споделена история от Тинейджърски

Нуждая се от приятел
Здравейте, на 15 години съм и се нуждая от човек до мен някак ми е самотно.. Като гледам другите момичета с приятелите си не ми е много приятно зашото чуствам че няма скоро никой да ме хареса никой а това чуство НЕ Е ХУБАВО
Помогнете както можете моляви !

Коментари

1.   Аз също бях като теб. На 15 мислех, че никога няма да намеря някого. На 17 срещах едно момче. Не се задържахме заедно. За 3 години имах 4 връзки. Сега съм на 20, от половин година насам ходя с любовта на живота си. Убедена съм, че той е моят човек.
Изводът : не бързай, животът е пред теб!

2.   Момче или момиче си :D не че има значение. Не разбрах самотно ти е защото нямаш гадже или защото нямаш приятели и искаш да има някой с който да сте си заедно да сте близки.

3.   Всеки си има своите самотни моменти. Споко ще си хванеш гадже, но точно когато най-малко очакваш. Преди време и аз бях така и не очаквах, че ще имам приятел в близкото време и случайно се запознах със сегашното ми гадже. Когато му дойде времето то ще си се случи ;)
Ж 16

4.   И все пак като си намериш приятелка, НИКОГА, не се доверявай на пълно, аз се доверих и ето го резултата ПРЕДАВАТ те! А тогава ще се почустваш още по-гадно..

5.   Хей просто се отпусни и не мисли за това. Правилният човек ще дойде когато най - малко го очакваш така че споко :)) просто бъди себе си и правилният човек ще те хареса заради това което си.

6.   Здравей! Аз като бях на 15 също се чувствах много самотна. След това тръгнах с момче, което си бях внушила че харесвам, защото ми беше самотно. Но не се чувствах както трябва, вместо да се радвам че излизаме, ми беше кофти и осъзнах, че съм сгрешила. След една година (доста време след това не се нуждаех от момчета) си харесах друго момче и с него се получиха нещата, беше хубаво, но в крайна сметка вече не сме заедно. Сега съм с човек, който за този етап от живота ми ми се струва правилният и ме прави щастлива.
Моят съвет е да не се хващаш с някого, само защото ти е самотно и искаш да си имаш приятел. Увери се, че наистина харесваш момчето, защото кандидати ще има. Малко е неприятно положението ти, но ще излезеш от него!

8.   Е, ся какво те интересува гледай себе си.. За какво ти е това гадже? ! Аз съм на 14 години и изобщо не мисля за такива неща, или пък да тръгна да се притеснявам? ! Какво като нямаш гадже това да ти е проблема.. А и как да ти помогне ти не можеш да накараш някой да те хареса!! Човек нали там са ''влюбват'' е и? ! Има момичета от класа ми дето си имат гаджета. е някой реални други от интернет, но пак там са. уж ''гаджета'' :D И какво ще спечелиш от това гадже нищо?
Момиче 14 год

10.   За да си хванеш гадже първо трябва да се влюбиш. По добре не тръгвай с първия, който прояви интерес. Прави се на недостъпна така този който обичаш ще те заблежи ;)