Споделена история от Тинейджърски

Как да ? предложа, като съм такъв?!
Здравейте, аз съм момче на 15 от София и в момента съм адски влюбен в едно момиче, знам, че и тя ме харесва, но не знам как да и предложа.. Доста съм срамежлив и незнам как стават тези неща, немога просто да отида до тях и да го кажа.. Дайте някакъв съвет как да процедирам, имайте предвид, че в такива моменти губя дар слово от притеснение и става :X.. Тя е една година по малка от мен :)..

Коментари

1.   Ами покани я да излезете там на кафе или де да знам някъде да се разходите и я попитай кой харесва или дали те харесва, абе отворете някаква такава тема на разговор и просто и го кажи!! Не бъди тъп за да не и кажеш!! Колкото по-скоро, толкова по-хубаво!! Късмет! :))

2.   От автора - Номер едно, трябваше да прочетеш целия пост :D

1. Тя ме харесва
2. Срамежлив съм и немога да я поканя просто така.. :D

Иначе благодаря :)

3.   Приятелю и аз съм такъв, няма друг начин, освен да действаш директно. Може да не се получи добре, може да не е взаимно, може да се почувстваш тъпо, но само от факта, че си предприел нещо ще си по-добре.

4.   Аз съм момиче и те съветвам да я поканиш на кафе или на разходка ние момичетатй чакаме вие да направите първата крачка аз съм на 11 и момчетата които ме харесват са срамежливии мен ме е срам но се бутам да прекарвам повече време с тях. Е късмет!!!

5.   Бъди себе си преди всичко, и аз съм срамежлив, но трябва да проявиш смелост! :) На приятелката ми, която обичам с цялото си сърце предложих по следния начин: Разхождахме се и седнахме на една пейка в един красив парк, хванах я за ръка и я попитах, след това я целунах и нещата станаха! :) Късмет!!! :)

6.   Еми почнете малко по малко да си говорите и намерете обща тема да се отпуснете двамата, после и предложи да излезете някъде. При мен стана но един приятел "знаеше" че тя го харесва и той я пита директно и тя му отказа. Беше неуловко.
Късмет.

7.   Ами виж сега когато е с приятелки отиваш и казваш искате ли да излезем някой път. Те ако поискат оттидете на кино примерно и гледайте романтичен филм и когато започнат да се целуват на филма ти им предложи но без да чуят другите момичета. И така и аз бях много срамежлива до преди две години сега съм... Просто направи това ще стане бъди сигурен. Късмет:))

8.   Ако не играеш не печелиш ;) това ще ти кажа сам си прави сметка отиди при нея и кажи че искаш да я опознаеш не е престапление да харесваш някои ;)

9.   Напиши и на листче, че я харесваш и и го остави в джоба, нещо такова?

10.   Здравей! И аз съм като теб и имах същия случай и понеже не съм добър в предлагане или такива реших направо да я целуна. След като го направих се получи един неловък момент и и казах, че ако не ме харесва по добре да забравим този awkward момент. Но за мой късмет всичко се получи както трябва и сега сме си заедно ;д

11.   Виж к'во бъди мъж! Какво очакваш тя ли да те покани? След като и двамата се харесвате няма от какво да се притесняваш, не може винаги да се страхуваш да взимаш решения. Бъди смел, бъди мъж!