Споделена история от Тинейджърски

Проблем с репутацията
Здравейте, аз съм все още тийнейджърка, но много обичам да правя секс и не го правя ей така, за да съм от "готините", а просто защото ми харесва и ми прави кеф. Не съм го правила и само с едно момче. Момчетата не са и малко.. но мисля, че това си е моя работа и въпрос на личен избор в крайна сметка. Щом едно нещо ти доставя удоволствие, можеш да си позволиш лукса да го правиш без да се ограничаваш и не вредиш на никого с това.. Тогава какъв им е проблема на всички за бога? ! Не се ползвам с добро име в родния ми град.. Наричат ме курва и още производни на тази дума.. Когато ходя из центъра непрекъснато се намират разни момчета, които да подвикват подир мен и да ме задяват (което между другото си е доста противно), повечето момичета ме гледат мръсно като някои от тях си позволяват да ми подхвърлят някоя и друга обида (като че ли не ми е достатъчно), а когато се разминавам с двойка момче и момиче, момичето ме гледа презрително да не би да го харесам и да взема да си легна с него. Има и хора, които пък ме подкрепят и са с две ръце ЗА.. тоест момичета.. с момчетата нямам толкова проблеми. Имам си и достатъчно приятели, които хич не са много, но поне знам, че каквото и да става мога да разчитам на тях. Общо взето почти всичко е 6 като изключим този мой проблем с репутацията. До скоро не ми пукаше, защото рано или късно имам намерения да се махна от този град, така че какво мислеха местните изобщо не ме засягаше.. Естествено с тази лоша слава ми е трудно да си намеря и сериозен приятел, но това няма значение за мен, защото не смятам че имам нужда от сериозна връзка в този момент. Но честно казано вече ми писна да виждам омраза навсякъде, където се появя. Писна ми някакви смешници да разправят наляво и надясно разни филми, че са правили секс с мен и всички да им вярват.. тя нали е курва. Писна ми абсолютни боклуци да се мислят за повече от мен и да ме гледат едва ли не от високо.. а те дори не са на моето интелектуално ниво. Хора в 21-ви век сме! Отдавна е минало времето на нашите баби и дядовци, които са пазели девствеността си за сватбата. Да, наистина обичам да правя секс, понякога обичам да го правя на нестандартни места, имам малко по-разголени снимки във facebook, които няма да изтрия, за да се кефят после разни хейтъри и заклети моралисти, пет пари не давам за скучните мимолетни връзки, които имат някои мои връстници и на пук на всичи ще остана себе си и няма да се преструвам, за да бъдат ДОВОЛНИ другите, нито ще подтискам това, което е вътре в мен, защото така било правилно! Ще правя, каквото искам, и което на мен ми прави кеф.. тоест малко секс от време не време на никой не е навредил нали? Въпросът ми е: Защо винаги трябва да се държите така с малко по-различните, че даже някои от вас чак ги и ненавиждат, вместо да ги толерират? Един живот живеем. Всичко трябва да е на макс!

Коментари

1.   Жал ми е за теб, че правиш секс още от толкова ранна възраст. В пълното си прави са ВСИЧКИ да те обиждат и да ти викат *урва! Имат право! Който си го прави, на себе си го прави! Не можеш да им се сърдиш. Харесва ти да правиш секс, добре. Но всеки трябва да си прати за удоволствията. След всяко хубаво идва лошо. Хубаво е, че имаш приятели, на които да разчиташ. С това си поведение и с това, че правиш секс с всеки срещнат ти правиш напук на себе си, а не на тях. Да, ти наистина си, съжалявам.

Ранджан

2.   Я се радвай на живота!
Както ти си казала, няма смисъл да ти пука какво мислят другите, пък били те местни, чужди и не знам си какви!
Само се пази, надявам се знаеш, какво имам предвид!

3.   Май те е срам да напишеш точно на колко години си а? Сигурно си доста малка. Не се сърди на хората, те са прави. А проблема с репутацията може да се окаже най-малкият ти проблем. Живота си е твой и като гледам успешно ще си го провалиш. Дерзай...

4.   Разбирам те, тъй като и аз съм тийнейджърка, на която много й се прави секс, макар че още съм девствена. На тази възраст е нормално хормоните да бошуват, макар че повечето не си го признават. Лоша работа е това със славата, предполагам си от малък град, където всички се познават. Хубавото е, че след време ще се махнеш и ще отидеш в по-голям, където да започнеш на чисто. А пък и сега дори да спреш със секса, хората няма да престанат да говорят. Аз обаче никога не бих съдила човека по това колко интимни партньора е имал, колко често прави секс и т. н., просто не бих имала проблем с това. Ако решиш да продължиш така, никога не прави секс без презерватив, никога! И си подбирай партньорите!

5.   НЕ Е лошо хората да грешат с мнението си за теб! Това е възможност да се възползваш от тяхната грешка. Освен това хубаво е, колкото по-малко близък ти е един човек, толкова по-малко да те познава. Повечето хора са заблудени, главите им са пълни с масово втълпявани убеждения, плюс ограниченото им мислене... комбинацията е потресаващо тъпа, но не можеш да ги промениш. Просто гледай да дружиш с хора, които те разбират.

7.   Авторке, все едно чета за себе си. Аз съм в АБСОЛЮТНО същата ситуация. Интересно ми е само на колко години си? Аз съм на 15. На мен не ми пука, въпреки че всички и в училище, и по улиците, абе където и да отида ме гледат на криво и подхвърлят разни реплики. Въпреки това, аз продължавам да го правя, защото ми харесва. А пък и един живот живеем. Раждаме се, живеем, умираме - според мен можем да правим каквото ни харесва и не трябва да се влияем от мнението на околните. А и дори да нямаше такава репутация, все щяха да намерят нещо, за което да те обсъждат. Все ще има някой, който не те харесва. Така че само ще ти кажа ГОРЕ ГЛАВАТА И ДА НЕ ТИ ПУКА ОТ МНЕНИЕТО НА ХОРАТА. :*

9.   Живей си живота така, както намериш за добре. Сексът сам по себе си не е кой знае какво без емоцията на любовта, но щом за теб е, значи трябва да продължиш да му се наслаждаваш по начина по който желаеш. Но не можеш да очакваш по-различно отношение от еснафите от малкия град, те живеят назад във времето, както и коментатор 1, за такива като него говорим, "моралист" от всеки втори коментар, вероятно израсъл в селце или малък град, където всяка стъпка се следи и коментира и недай си боже да излезнеш от руслото на тамошната "нормалност".
От друга страна си личи изключителната ти грамотност, мисълта ти е последователна, логична, според мен си надраснала средата си и това е причината да не можеш да си намериш сериозен приятел. Ако е имало човек, подходящ за теб, не си щяла да сменяш партньорите често, просто те не отговарят на критериите ти, освен на сексуалните вероятно. Убеден съм, че в по-голям град, ако имаш късмет, разбира се, ще попаднеш на мъж, на който да се възхищаваш, с когото да споделите не само само чисто физическа интимност, но и емоционална, да се слеете в едно цяло и тогава няма да имаш нужда да сменяш партньорите, един човек ще ти е достатъчен. И ще забравиш за досадните и неграмотни еснафи, които те тормозят понастоящем:)
Убеден съм, че си много стойностен човек и в известна степен съжалявам, че не те познавам, може би щях да намеря начин да те окуража в твоята нелека борба.
М, 34

10.   Евала! :).

11.   Мнага добре те разберам..на ти не трябваше да правиш това.. някои Момичетата те мразят, защото си мислат, че ще легнеиш и с технете приятели, те просто те ревнуват..и ти вече нз как ще се ожениш, защото нали знаеш майкете на момчетат първо търсят момичета от къде идва, от какво семейство, простоо нззз...Жал ми е за тебе

12.   Изненадан съм! Интелигентна си, а момичетата с подобна репутация като твоята са .. адски тъпи. Не знам защо, но нещо в теб ми допадна, стана ми симпатична с малкото написано ;-) Интересна си ми. Искаш ли да се запознаем? Ако искаш, скайпът ми е .......

13.   От авторката: Към авторът на номер 3, на 15 съм и не ме е срам да си призная, просто не виждам за какво е нужно да си оставям ЕГН-то тук за хора като теб, които с нищо не ме съветват, а правят същото, което правят всички останали. Осъждат ме. Ако нямаш какво интересно или полезно да ми кажеш просто коментара ти тук е излишен. Към авторката на номер 7, да аз също съм на 15 и много се радвам, че намирам тук човек със същия проблем като моя. Към авторът на номер 9, много ти благодаря за хубавите думи. Искам дамо да отбележа, че не живея в малък град, а може би е един от по-големите градове в България. Не искам да казвам кой е да не бе някой от моя град да виси тук и да почнат с подигравките и обидите пак..

14.   от 9. Моля, наистина мисля, че имаш нужда от подкрепа, не защото одобрявам ранния секс, не ме разбирай погрешно:), но след като си тръгнала по този път, а същевременно видимо това не се отразява на развитието и образованието ти, не виждам защо трябва да е проблем. Проблемите обикновено идват от това, че на този ранен етап от живота си, човек е добре да се образова с всички сили, за да си осигури едно по-добро бъдеще. И ако започне да се отклонява системно заради разни свои слабости - секс, наркотици и други, които му обсебват времето и мисълта, то за образование няма да има време. При теб мисля, че не е така, следователно ранният секс не пречи на развитието ти, пречат ти еснафите около теб с остарялото си мислене. Явно градът, в който живеш не е достатъчно голям, след като ти е излязло име. Понякога и София не е достатъчно голям град:) Ще го потвърди всеки московчанинин или лондончанин, за които цяла София е като един средноголям квартал:) И продължавам да твърдя, че не си попаднала на правилния човек досега, което е напълно логично като се има предвид възрастта ти, още много вода ще изтече предполагам докато намериш стойностен човек, достатъчно зрял и отговарящ на сексуалността ти. Като имаш предвид, че мъжете съзряваме малко по-бавничко, не искам и да мисля на колко години би следвало да е той, за да отговори на сегашните ти нужди...
М, 34

15.   Няма нищо лошо да правиш секс само че си избери един и с него. Иначе си точно копие на момчетата К****ри чиято репутация също е лоша. И не можеш защото си има правила. За децата забрани, за големите закони. Иначе представи си какво щеше да бъде ако всеки си правеше каквото си иска. А безразборен секс обикновено правят някои животни например кучките. Така че ако се имаш за човек дръж се като такава и уважавай себе си за да те уважават и другите.

17.   Омъжи се за мен!

18.   Еми така е... някои хора просто са много смотани и ограничени. Хайде, кажете ми.. откога това колко интимни партньора е имал даден човек го определя какъв е по характер, колко е умен и т. н.? Откога? За мен това няма значение, защото познавам специално момичета с много сексуални партньори, които са готини хора, умни са, познавам и девствени момичета, които са кухи лейки. Аз съм момиче на 15, спала съм само с един.. и то скоро загубих девствеността си. За мен пък се говорят глупости, които са тръгнали не от момчето, с което съм спала, а друго нещо.. Ето каква е историята: Харесвах едно момче от 1 година. С него сме в един клас, той дойде в 9-ти клас /сега сме 10-ти, 1 година по-рано съм тръгнала и съм в тази гимназия от 8-ми клас/. Харесах го почти веднага, но класа по принцип не харесва мен и една приятелка, отдалечиха го един вид от мен, почти не си говорехме. Само забелязвах, че ми хвърля погледи, понякога за кратко, друг път за по-дълго. Приятелки също го забелязваха, реших лятото да се пробвам, защото знаех къде излиза и т. н. Накрая на лятото имаше слухове, че отива да учи в далечен град. Изпаднах в паника и му разкрих чувствата си, той ме отряза. Не мога да опиша болката, тъй като той ми беше дал и надежди /не само погледите, понякога ми се усмихваше, дочувах да говори за мен/. След 2 седмици се напи и ми писа по фб. Предложи ми да се виждаме просто за секс. Аз не се съгласих веднага. Писа ми след време отново. Пак не се съгласих от опасения, че може да разкаже на всички и става лошо тогава. Писа ми трети път. Отначало тръгнах да го режа, но после си записахме за секс и му казах какво ми харесва /не съм казала някакви брутални неща, мерих си думите доста/. Четвърти път ми писа, за пореден път го направих така, че да изглежда, че го режа, защото знаех, че показва чатовете на приятелите си, както и аз на моите приятелки. Четвъртия път явно се беше нервирал, че го режа и се скарахме. Истината беше, че аз го исках повече от всичко, но се страхувах да не стана за смях и затова направих всичко така, че да излезе, че го режа малко... все му пишех да не ми пише пиян по фб, а да дойде на живо да говори с мен. Всеки път ме убеждаваше, че обещава да го направи, нито 1 път не го направи, а само погледи ми хвърляше. Аз ТОЛКОВА много го исках, затова третия път се престраших да му напиша и аз някои неща.. просто много ме възбуждаше това момче, имах чувството, че направо ще го изнасиля като го видя, но се страхувах. И какво стана? Той явно беше разправял глупости на приятелите си, нещо ме обсъждаха. И сега няма да получи нищо от мен.. ако седне на фб и ми пише пиян пак, ще го отхвърля брутално... Нека пак покаже чата на приятелите си :D. Просто това заслужава, той по принцип си е малко тъп и всички ме предупреждаваха, че е страшно дете.. ама аз, тъпачката, нали го харесвах.. Просто кажете ми - толкова ли е срамно момиче да я възбужда определено момче, да го желае и да не се преструва на ощипана? Толкова ли е лошо? Според мен на едно момиче също му се прави секс, така както и на някое момче, не знам защо винаги като момиче харесва секса значи е долна курва и не знам си какво, а момче е големия пич... Докога ще са тези остарели разбирания?