Споделена история от Тинейджърски

Как да омая по-голяма от мен?
Здравейте! Пише Ви едно момче на 17 години (скоро на 18 :D). Сигурно вече сте разбрали въпросът ми или... по-точно проблемът ми. Влюбен съм в една 20 годишна мадама. Направо като я видя... Това започна скоро. Отначало си махахме като се видим, но после след като ми се усмихна за първи път... Всеки път се обръщам след нея като мине. Просто искам съвет който да ме ориентира :D. Много ще се радвам ако публикувате проблемът ми. И разбира се на хората, които дадът поне едно съветче-нищо повече.

Само да добавя че рожденният ми ден е на 20-ти април... Да познахте тогава ще чистим България и може да е заета. It sucks!
Иначе едно голямо БЛАГОДАРЯ за всички!

Коментари

3.   Здравей, моят съвет е прост и надявам се ефективен, просто действай интуитивно, бъди себе си. Щом ти се усмихва и те е забелязала, значи може би имаш шанс, нищо не губиш като опиташ. Освен това, бъди по-уверен в себе си, това е половин успех!
Просто следващия път като я видиш, ако ситуацията е подходяща, покани я да излезете или пък я покани на рождения си ден, ако е заета, предложи да се видите друг път.
А за въпроса как да я "омаеш", заложи на непринуденото поведение и на чара ти, дръж се добре с нея и бъди разговорлив. Ако искаш една успешна връзка, момичето/жената трябва да те харесва заради това, което си т. е. няма нужда да се правиш на какъвто не си, само за да я впечетлиш. А, ако не те хареса м*йната му, пълно е с жени, винаги ще има някоя, която ще те оцени, въпрос на време е да я откриеш, ако вече не си.

T.

4.   Бъди себе си!!! Това е най-важното... недей да се опитваш да се правиш на интересен и забавен, на 20 години е все пак... номерът няма да мине. Дръж се естествено, винаги показвай, че си джентълмен и че си мъж.
И факта, че е на 20... да не те притеснява. Какво от това? Имате само 2 години разлика...
А това с рождения ден... какво като е на 20 април? Няма цял ден да я чистиш тая България я... не вярвам вечерта в 20. 00 часа да тръгнеш да обираш хартийки от вафли и бутилки от бира по улиците... :D
Кажи й, че искаш да прекараш част /а защо не и целия/ от рождения си ден - пълнолетието с нея...

Абе каквото и да правиш... бъди себе си! Не се прави на много отворен, защото си личи... дръж се зряло, недей бъди като 15 годишните хлапаци, които все още смятат, че като се правиш на тъп и пускаш клиширани лафчета ще спечелиш някое момиче...

Пиши после какво е станало...!
Успех!!!

Мартина

5.   Еемии, чесно казано, не знам.

7.   Според мен нямаш особено голям шанс. Момичетата на тази възраст /нейната/ не си падат по по-малки момчета. Това става, но при по-зрели жени, например вече към 25-30годишни. Аз самата съм с мъж по-млад от мен с 3 години почти, но сега съм на 27, когато се запознахме бях на 23. Определено когато бях на 20 и по-малка се вълнувах от по-зрели мъже. Все пак нищо не ти пречи да опиташ. Късмет!

8.   Жалка история. Нямаш никакъв шанс, по-малък си от нея. Намери си някоя на твоята възраст. И можеш да си оправиш малко правописа, вместо да тичаш след жени. На 20-ти април е напълно нормално тя да бъде заета.

Ранджан

9.   А колко често я виждаш и по какъв повод? Някакви сходни занимания, интереси?

10.   Автора:Благодаря на съветите на Мартина и Т.! Съветите Ви наистина ми вдъхнаха увереност. А до коментар 7-тази жена е най-прелестното създание за мен! И съм сигурен, че не харесва мутри, обръснати нула номер с 2 килограма синджира. Ще Ви държа в крачка! Още един път благодаря!

11.   чукай наред пич, аз бях на 17, когато спах с една 23 годишна

12.   Малкия, внимавай да не те нарани тая какичка:)
Иначе може да си падне по теб, защо не?
Дръж се зряло, бъди внимателен и мил с нея, дръж се като мъж, не като лигаво момченце и може и да те погледне с други очи:)
Попринцип говорите ли си често? Тя срамежлива ли е, ти срамежлив ли си?
Успех и пиши как вървят нещата с момето!

13.   Авторе сподели наистина - виждате ли се, лафите ли си, приятели ли сте или сте само на здравей и здрасти? Познаваш ли я поне малко като човек или си увлечен по външността и? Знаеш ли нещо за нея:)?
Успех и пиши

14.   Автора: Виждам я два пъти на ден. Вече започнахме да си казваме "Здравей". Проблемът е че аз съм срамежлив, а тя не. Ранджан какъв ти е проблема? Не съм ти направил нищо лошо! Иначе едно голямо БЛАГОДАРЯ за съветите! Ще ви пиша отново скоро!

15.   Автора: Виждам я два пъти на ден. Вече започнахме да си казваме "Здравей". Проблемът е че аз съм срамежлив, а тя не. Ранджан какъв ти е проблема? Не съм ти направил нищо лошо! Иначе едно голямо БЛАГОДАРЯ за съветите! Ще ви пиша отново скоро!

16.   Трябва да имаш вяра ще я омаеш!

17.   Любовта няма граници брато! Успех с мацето!!!

18.   Може ли да опишеш мацката?

19.   не ви е голяма разликата ама май няма да те огрее

20.   Автора:Благодаря много на тези които ме подкрепиха! Наистина ми вдъхнахте увереност. Аз я видях за първия път, когато излязох с един приятел навън. След като тя мина покрай нас, аз веднага се обърнах след нея. Приятелят ми ме попита дали я харесвам. Аз стоях като гръмнат :D френда даже ме блъсна леко по рамото. Каза, че ме е питал два пъти, а аз съм стоял като някой.... :D Аз го попитах дали я познава. Той ми отговори да и така ми обясни малко за нея, защото не знаел много. И така всеки път като се виждаме си махаме с мацката. Но незнам.... Тя е по-зряла от мен. И затова питах за съвети, дали има нещо по-специално за омайването на по-възрастна жена. Пак благодаря на всички, които ме подкрепиха, ще пиша отново скоро!

21.   Чукай наред пич! Късмет!

23.   Бъди себе си!
Mia

24.   що не си хванеш гадже на твойте години а трябва да точиш лиги по по-големите какички

25.   Здравей, аз съм на 17 години
Общо казано жените на възраст от 13 до двайсет си търсят батковци и гъзари и след като вече им омръзне от гъзари които днес са най-боатите а утре нямат пари итнт се насочват към този тип мъже които не се правят на гъзари.
Много често жените оставят на нас мъжете погрешни впечатления за това какво чувстват. Честно да ти кажа аз съм си падам по какички не мога да опиша и аз не знам какво харесвам в тях. Ще ти разкажа една лична моя случка надявам се да ти е полезна и да не правиш моите грешки. Противно на логиката една на 16 ми хвана окото. Беше сестрата на 1 приятел и я гледах от около години и половина как израства и се разхубавява незнайно как се влюбих в нея без дори да ми даде повод за това. Поздравявахме се като се видим говорехме за разни неща но рядко и най-вече не за нас самите. Събирахме се вкъщи с брат компанията беше принципно мъжка и тя беше единственото момиче без приятел. Разбира се почнах да си мисля че едва ли не идва заради мен и такива наивни фантазии. Във фейсбук съм и писал и тя само отговаряше 1. 2 пъти колкото да не ме убиди *неща от рода на здрасти как си и тнт). А като сме се събирали не ми беше удобно да я задявам с брат й. Така де поканих я на рождения си ден тя ми каза, че не може да дойде, но брат й я разубеди. Там нещата бяха много дръпнати и усетих че няма да се получи но наивно се укаражих и продължих. Накрая след като и загатнах че я харесвам и тнт тя ми каза че сме само приятели и че иска да си останем. Та мисълта ми е че по действията й ще се забележиш ако те харесва просто послушай вътрешния си глас. Щом си влюбен виждаш само позитивната страна и ставаш доста наивен относно тоав което ще се случи както бях аз. Та моя съвет е ако подозираш че те харесва недей да се колебаеш и да се чудиш(жените не харесват колебливите мъже)Защото докато се чудиш ще се влюбиш още повече в нея ако нещата не се получат ще ти стане много кофти. Мисълта ми е покания на рождения ти ден както мислиш по възможност седни близо до нея и си поговорете за самите вас. Ще се получи идеално ако успееш да се озовеш сам с нея. Това е доста стар мъжки съвет:). Ако си сам с нея ще можеш да и признаеш всичко по-лесно (примерно ако не си самоуверен). Освен това около нея нея няма да има хора които да те гледат втренчето и да си викат сапунка на живо и неща от рода на това. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО действай недей да проточваш защото ще съжаляваш. Не може никоя да не те отреже но се надявам нещата да се получат.

26.   Автора:До 24-защото съм лудо влюбен в нея! Пишете още! Благодаря пал!

27.   Когато се появи големия батко си game over пичага. След няколко години ще ти върви с леличките над 30, но сега ти стискам палци с това момиче.
Успех!

28.   Автора:Мерси много!

31.   Какво стана, пичага?

32.   Ами... нищо
Автора

33.   Винаги очаквам нови съвети :))
Автора

34.   Кажи и

35.   Заговори я.. така ще се спиятелите... Ние момичетата обожаваме романтични срещи под луната (знам много филми гледам)

36.   Незнам... ако си призная чувствата пред нея, мисля че ще ме отреже.
Автора

37.   пробвай;)
Ако не го направиш само ще ше се чудиш какво е щяло да се случи... а и да те отреже какво? Ако не пробваш така или иначе си все едно "отрязан".
Нищо не губиш - или пробвай или не се измъчвай повече. :)

38.   Авторе, казваш, че си лудо влюбен в нея, но аз ли не разбрах нещо или не сте общували до сега? Явно си привлечен от външността и...

39.   Ами сложно е... но ще се радвам на съветите Ви
Автора

40.   Като за начало не вдигай летвата много високо, просто я заговори.. "Здрасти! Как си? " Можеш и направо да и кажеш, че от доста време си искал да се запознаете.
Съвети бол бе пич, ма всичко накрая опира до твоите действия :) Аз така бих постъпил.

И най-важното - в никакъв случай не си набивай в главата, че си влюбен. Каката може да и моделка да е, но няма как да си влюбен при положение, че не знаеш нищо за нея. Като си мислиш такива глупости само се изнервяш и спичаш.

А сега е твой ред :)

41.   Колкото и смешно да звучи имам чувството, че сме родени един за друг...
Автора

43.   Пич, не се притеснявай кажи й го направо..