Споделена история от Тинейджърски

Сърцеразбивачка?
Винаги съм си мислела, че е най-важна любовта нали знаете да обичаш и да бъдеш обичан. Много момчета са си играли с мен просто ей така за кефа и с времето ми стана трудно да вярвам на момче. Скоро се запознах с това невероятно и сладко момче, той е мил, хубав, умен, чаровен с ужасен правопис! :Д но за мен това е сладко. Излязохме веднъж и беше забавно прегръщахме се по пътя, беше ми взел и цвете, не ме пусна през целия път беше ми доста странно. Проблема ми е там, че май не изпитвам нищо сякаш най-сетне съм намерила своя принц, но не го искам. През цялото време си мислех за друг, едно момче, което ми разби сърцето и дори не ми каза защо не иска да е с мен, просто един ден спря да ми говори, да ми пише, да ме прегръща, все едно бяхме непознати. Сега не знам как да му кажа, че не изпитвам нищо, той е толкова мил и сладък не искам да му го причинявам, откакто се запознахме не е минала и вечер в която да не си говорим... Чувствам се ужасно като кучка, а и не съм много сигурна в чувствата си, не че не го харесвам, просто я няма онази тръпка, пеперудите в корема, ускорения пулс, за сметка на това не мога да спя. Някакви съвети??

Коментари

1.   няма защо да се обвиняваш, че не изпитваш нищо към него, това не зависи от теб. лошото е, ако му даваш напразни надежди. просто бъди честна с момчето.

2.   При мен историята е същата. На 19 съм влюбен сам в това момиче бяхме заедно 5 дена, но тя ме отряза все още неми казва причината. Доста съм влюбен в нея, продължавам да се боря, но историята винаги е една и съща. Просто казва не! Уж много ме обичаше, искаше да е с мен.
Предполагам, че това момче се чувства предаден също като мен.
Може изобщо да не ти е пукало за това момче, във връзката ви, но ти си му дала празна надежда.

3.   Пиши му и се опитайте, бях в същото положение, но малко разговори и една целувка промени всичко!

4.   И аз съм в същото положение :(

5.   Знаеш ли какво? Дай шанс. Дай шанс на нещата да се случат. Преди година тръгнах с едно момче, в което не бях влюбена, но все пак реших да му дам шанс, защото той се държеше прекрасно с мен. Дълго време ми беше кофти, че съм с човек, когото не обичам, че го заблуждавам, понякога си изливах безпричинно яда върху него, на моменти дори го намразявах. Трудно ми беше. Но ето, една година по-късно все още сме заедно и аз вече обичам този човек, защото му дадох шанс, опознах го, привързах се към него и съм щастлива. Не изпускай шанса си и послушай съвета ми-не трябва да бъдеш кон с капаци, огледай се, приеми хората, които истински държат на теб и НЯМА да съжеляваш, гарантирам ти го. Дай шанс на това момче да бъде до теб, защото ЧОВЕК НИКОГА НЕ ЗНАЕ.

7.   Опитай да бъдеш с него, но ако нещата не се получат, му намекни деликатно за това, че не искаш да сте заедно.

8.   Проблемът е психологически. Привличат те тези които неможеш да имаш, ако неможеше да имаш и това момче т. е. ако го наблюдаваше как се държи по същия начин, но с друго момиче съм сигурна че щеше да се влюбиш в него. Но тъй като можеш да го имаш лесно затова не ти е интересен. Падаш си по "лошите" момчета което винаги ще те кара да се чувстваш нещастна. Моят съвет е да си промениш мисленето и да видиш красивото в момчето което сега е до теб и с времето ще видиш колко много ще започнеш да го обичаш и най-после ще си щастлива. Забрави за другото момче за което мислиш защото незаслужава да си нещастна заради него и такива като него. В живота ти вече няма боклуци и не ги викай отново. Мисля че в крайна сметка желанието от преди време най-вече се е изпълнило така че не го изхвърляй защото бялата лястовичка каца само веднъж в живота. Изпуснеш ли я си е за твоя сметка. Най-после бъди щастлива!