Споделена история от Тинейджърски

Имам проблем със едно момиче от моят клас
Така сега да поговорим за моят проблем... Ето го и началото до 7-ми клас учих във едно и също училище а за 8-ми клас се преместих във друго първата година не харесвах нито едно момиче от новият ми клас а сега когато съм 9-ти клас харесвам едно момиче (Да е наречем въпросната Л. ) не се е преместила от друго училище, а си е от същия клас сега класът ни е от 9-12 човека но както и да е. Така въпросната Л. е от така познатата "висока класа" смисъл има хубави дрехи, има добри оценки и т. н. а Аз съм от много познатата класа "Мухльо" почти без лев ходя на училище няма хубави дрехи оценките ми не са добри. Желая да бъда със нея но не мога просто ей така да ида при нея и да и кажа какво чувствам към нея и изпитвам защото много ме е страх да не ме отреже публично (В училище пред всички) ако го направи това за мен ще бъде първата стъпка към "яко да се нараня без да ми пука"... Моля ви да ми помогнете и да мога да и споделя какво изпитвам към нея без да разбере кой съм да е анонимно, а ако смятате да ми казвате давай по смело не си го и помисляйте! Трябва ми начин както казах да бъде анонимно.

П. С Това момиче не е от типът "Кифли" а е кротко и скромно.

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

Коментари

1.   Направи го : "Интелигентно и елегантно" - Цитат!
Мисля, че тази година ще премина от 12 в 13 клас.
Успех
и ЗДРАВЕ

2.   Хей, дишай, успокой се. Това е момиче, има много като нея, а ти си тинейджър и дори да не се получи, отново ще харесаш някоя.
Като за начало го осъзнай, за да не те боли и да не се притесняваш излишно. Това са чувствата ти все пак, не се срамувай от тях, нормално е да си харесаш някоя. Заговаряй я, опитай се да я опознаеш, пишете си онлайн... поискай и помощ за някоя задача по математика, като настояваш не да я препишеш, а да ти я обясни, прави и комплименти тук-там. Ако е толкова свястна и скромна, колкото я изкарваш, то парите в никакъв случай няма да са проблем за нея. Ако пък са и проблем, то определено не е момичето, което те заслужава. Спри да се спичаш за такива работи и се опитай да се сближиш с нея, защото някой хора изглеждат едни от страни, а са съвсем други иначе..

3.   На номер 1 не схванах много идеята но все пак мерси а до колкото до номер 2 мерси за помощта но.. опитвал съм да е заговарям проблем е че едвам едвам е чувам говори мноого тихо ;с а до колкото до задачите в момента сме на геометрия по математика и въобще не ми върви със тази геометрия :D, а до писането онлайн кофти работа тя влиза 1 път горе-долу във седмицата си във фейсбук а за скайп почти не влиза...
ще се опитам за комплиментите но повечето случаи тя е със приятелките си, и да имаш право наистина някой изглеждат едни а са съвсем други отвътре...

-От автора
Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

4.   Забравих да добавя че очаквам още мнения и съвети и помощ

( Ако е възможно да се добави това по горе към последния ми коментар добре ако ли не тогава това което е със скобите да се махне а коментара ми по-горе да се постне за да дойдат и още мнения :) )

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

5.   Пишеш добре, но имаш ниско самочувствие. Ако някой не те харесва такъв какъвто си, няма смисъл да се променяш, заради него. :)

6.   Номер 5 аз желая да се променя но все още нямам възможност и това е кофти, а това че не ме харесват такъв какъвто съм ем гадно ми е защото заради това не мога да бъда щастлив а аз искам сега а не след 2-3 години ;с а до това че пиша добре хич не е така ма както и да е ;d

Моля за още мнения...
Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

7.   брат отиваш при нея казваш и ела да те питам нещо осамотявате се и я питаш ако те отреже поне си опитал :) споко :)

8.   "Номер 5 аз желая да се променя но все още нямам възможност"
Възможностите си ги правиш ти. Как така да нямаш възможност? Ако искаш да се промениш, полагаш усилия за това, зависи само от теб. Това "нямам възможност" звучи само като оправдание.
Моят съвет - учи, чети, стани интелигентно момче, достигни нивото й и бъди нейн равнопоставен. Дрехите нямат значение. Опитай се да бъдеш малко по-уверен у себе си. Ако изпълниш това, което ти написах току-що, когато дойде времето сам ще знаеш как да я спечелиш, повярвай.

9.   Парите не са от голямо значение за сваляне на мадами на твоята възраст. Изкарвай добри оценки - май имаше стипендия при добър успех. Постепенно се сближи с момичето, но не бъди прекалено "искащ" ( да я желаеш толкова много, че всичко да се върти около нейните желания и т. н. ) Стани малко по ценен. Дигни си самочувствието и се поотупай.
-Sid

10.   :D Благодаря за помощта вашите мнения са хем смешни хем полезни :) Благодаря много отново :)

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

11.   Да бе, тя да не е луда да тръгне с зубрач.

12.   Номер 11 честно казано ако се зазубря и аз не знам какво ще стане :D затова... съм объркан (И по други причини де) и не знам какво да правя... :с

13.   Според мен трябва да повишиш оценките си ,но не да се превърнеш в зубър защото това ще я отблъсне . Щом не си на нейното ниво по възможности се опитай да изпъкнеш като добро момче.Предполагам вече си разбрал какви типове момчета харесва и се опитай да бъдеш като тях.
Това е. Надявам се да съм била полезна-

14.   Аз, понеже съм вече на сто години, или поне на трийсет и няколко, ще кажа, че много съжалявам, че не съм била зубърка едно време. Хубавка бях, ама хич не учех и сега съжалявам.
Също така бих излизала с т.нар. "зубрачи", обаче тогава, освен, че не учех, бях и глупавичка. Зубрачите първо, че после учат и имат хубави професии, също така не се занимават с глупости, няма да гледат да наранят момичето и са сериозни.

Но, както и да е, разбираме, че момчето не е зубрач.
Ами подкрепям номер 7. Говори с нея, но го направи така, че никой да не види, че говорите, че нещо се случва изобщо. Защото, ако дори един човек ви види, ще тръгне мълва, ще я питат нея после, а тя и да те иска, няма да бъде с теб заради многото шум. Тя може би те харесва. Много ще те е яд след време, ако сега не опиташ!! И все пак, бъди подготвен, че после много хора може да разберат за разговора ви.
Обаче да не ти пука, защото в живота ти винаги ще има тъпанари. Едно време мислех, че хората като пораснат, някак узряват. Обаче се оказа, че младите тъпанари после стават възрастни тъпанари.
Хайде, успех! :) И сядай да учиш, защото образованието е много важно!

15.   Забравих да кажа, че това със скобите е много смешно :D Айде, да дойдат още коментари :D

16.   До всички по- горе!
Явно сме на финалната права преди края.
Не разбрахте ли досега, че всички ние на този свят сме свързани по някакъв начин.
Дори и едно просто на вид изпразване, като го направиш добре кара отсрешния подходящ човек да се разтрепери с удоволствие.
Немога да разбера доводите Ви напълно и начина, по който го правите, но ми омръзна да играя на футбол с аматьори и скоро мога да тръгна към ВИСШАТА лига, а има такава.
Алкохола не е само за алколици и такъв съм била.
Надявам се това да свърши скоро, защото имам друг път за извървяване.
ЖИВИ И ЗДРАВИ, за да нетръгнен пак по болници!

17.   Хора разберете едно - истината е една, друга няма!!!
Направете си живота лесен, а не труден, той е кратък!!!
Има по света повече от едно момиче, там в някой си клас, има и други класове, училища, градове, държави, континенти, да нестигаме до планети.
Свършете си работата както трябва, а пък после си правете кефа, с който трябва.
Искам да направя хората ЩАСТЛИВИ.
Имам ВОЛЯ, да нестават грешки повече!!!
Вие измислете начина да пуснете подходящия филм, на подходящото място, с подходящите хора.
Разберете най- накрая какви хора имате до себеси.
Освен удоволствия има И МНОГО РАБОТА ЗА ВЪРШЕНЕ, защото и идните поколения, трябва да живеят ДОБРЕ.
Бягайте да играете.

18.   Искам да ви кажа че не схванах много много вашите коментари и съвети, но от всички 5 нови като ги съединиш смислено се получава един чудесен съвет... Желая да ви благодаря искрено. :)
Мерси за помощта.

П. П. Бях забравил че има и чудесни и добродушни хора...
Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

19.   Ооо, за нас е удоволствие да помогнем с каквото можем :)

22.   Хах, очевидно си попаднал на момичето мечта. Сега е момента да те надъхам с няколко клишета: Никога не се предавай. Дори и да те отреже, поне си пробвал.

Venjus

23.   Благодаря отново на всички ви за помощта, искам да ви кажа че със момичето говорехме и се изяснихме :) Явно тя не си търси приятел (За мое съжаление... ) и решихме да си останем приятели поне...

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

24.   Аз имам същия проблем. Момиче от моя клас на същите години като теб и твойто момиче сме. Имаш малко самочувствие като мен, трябва ти верен приятел който да ти помогне. Ако и знаеш 3те имена или нещо можеш да съ създадеш фалшив профил в фейсбук и да я добавиш. Аз го направих и и зададох въпроса какво мислиш за всеки от класа си. Така разбрах че тя ме мисли за симпатичен и се вдигна самочувствието ми, разбира се с помоща на приятели. Та аз и казах че я харесвам по скайп, написах и песен, застъпих се за нея, започнах да тренирам и да се грижа за външния си вид, казах и че я обичам и че постоянно мисля за нея. В крайна сметка тя си имаше приятел и ми каза че можем да сме само приятели. ИЗВОД:опознай я прави и жестове

25.   За какво става въпрос бе хора?
Имам толкова уроци и практики за посещение, че понякога и аз се уморявам за кратко и немога да вникна в същината на някои въпроси, а пък после като разбера и ме е яд.
Ако е възможно по кратко и ясно. Незнам какво е фейсбук-не ме кефи.
Успехи.