Споделена история от Тинейджърски

Аз и моя учител!?
Здравейте!
Аз съм момиче на 17 години и не живея и не уча в България. Първо искам да кажа на всички че историята ми не е измислена и тези които мислят че е измислена да си спестят коментарите!
Тази година дойде нов учител на 31 години е.. Много добър човек е с него можеш да си говориш по всякакви теми.. До преди 3 живееше с една жена но не бяха женени.. Сега са разделени.. Постоянно ми намигаше някакви намеци ми правеше.. Аз през това време имах приятел и не му обръщах внимание на нещата които правеше.. Постоянно ми казваше че той не е за мене да се разделим.. Но аз все му виках е ще издържа обичам го и т. н.. Един ден ме попита как сме в леглото с моя приятел. Останах без думи не знаех какво да кажа и само казах добре.. После се разделих с приятеля си и оттам вече си разменихме телефоните фб-ците.. Почнахме да си пишем по различни теми до като един ден не ме покани на кафе аз му казах че в събота съм свободна и той ми каза че не може да чака чак до събота иска да му отделя повече внимание.. И се разбрахме за понеделник.. Към 5 часа ми звънни телефона и беше той естествено не вдигнах че всичко това ми се вижда все едно съм в филм и ми писах след това че имам урок и не мога някой друг път ще излезем.. Една седмица отсъстваше от у-ще и му писах смс да видя как е.. Веднага ми отговори че е много болен и куп други неща и на края на смс-а беше добавил МНОГО ЦЕЛУВКИ! Последният час които беше с него бях седнала до него и го удрях по ръката и той ме попита:Харесва ли ти? и аз му отговорих че ми харесва да наранявам другите и се усмихнах и той ми отговори: И на мен ми харесва точно ти да ме нараняваш и пак ми намигна.. Сега пак ме покани на кафе и ще изляза вече с него и каквото ще да става вече.. Защото и аз имам симпатии към него.. Това беше от мен просто исках да споделя този мой "проблем".. :)
Мерси на всички за отделеното време..

Коментари

1.   Еми успех, ама не прекалявай с грубостите, че като станат брутални и е отвратително.

2.   Няма нищо лошо в това, миличка! Живота е такъв! дай на душата си, каквото й се иска, защото с годините ще разбереш, че всички това правят! И.... приятно преживяване!

3.   Не го дочетох. Историята ме отчайва и депресира. Защо повечето истории, които са публикувани в този сайт са свързани със с*кс, с целувки и др. подобни? Ама че досадно! Рядко се намира някоя хубава история, която да е интересна дори и за малките деца.

4.   Еми явно ще правите секс. Но само да не стане някакъв скандал, че в другите страни не се толерират никак подобни отношения между ученик и "учител".

5.   Според мен трябва да подадеш оплакване за сексуален тормоз в полицията. Използвай смс-ите като доказателство. После ще го уволнят, а може и да спечелиш голямо обезщетение.

6.   Имаш късмет, случила си на учител. Де да имах такава учителка, когато бях на 17, сега къде щях да бъда ...

7.   човека иска да спи с теб (разбирасе на само да спите де :) )

9.   Баси, колко интересно си живееш и се чукаш с когото си поискаш.

10.   Авторката
1. Да знам че става брутално..
2. Чудех се много какво да правя но мисля наистина да се впусна в това което предстои пък каквото ще да става.. :)
3. Не съм те карала да я четеш.. Мен това ме вълнува това съм публикувала като толкова те отчайва не изказвай мнение ако обичаш! :)
4. Еми за секс не знам от една страна ми се иска но пък от друга ддз не си лягам с който и да е.. Но както дойде..
6. Хаха да имам късмет :П
7. Хмм.. да :)

11.   Ако те ХАРЕСВАШЕ нямаше да пита как си в леглото.
Нито да ти намига и да ти казва, да скъсаш с приятеля си.

Той иска да ПРАВИ СЕКС С ТЕБ И НИЩО ПОВЕЧЕ.

Личи си от километри, че е загорял, стар мръсник,
който иска да те прикотка при себе си.
Не му се хващай на въдицата,
опичай си акъла и го разкарай!

Не е основният проблем във възрастта или в това, че ти е учител.
Самото му държание не говори добре за него,
няма нищо добро да излезе от тази комуникация.

Успех!

- Еделвайс

12.   Той просто иска да те на*бе и толкова. Не си въобразявай, че те харесва и иска връзка. Но ако си навита само за секс - ок.

13.   Авторката:
5. Ооо боже.. Какъв сексуален тормоз какво обезщетение? Изобщо не ме притеснява този човек.. Както виждате аз споделям какво преживявам.. Ако е притесняваше наистина нямаше да седя и да ви пиша за него.. ;)
9. Чукаш се с когото си поискаш е силно казано.. ;)
11. Пита ме как сме в леглото защото през това време много се карахме с приятеля ми и той ме попита дали сме добре в леглото защото и това играе роля във връзката ни.. Чак стар мръсник.. Ако го видите няма да му дадете повече от 25 години.. Поддържа се... Той е и учител по танци... И от всички тези неща има и много които не съм споменала.. Държи се много добре с мен като цяло.. Сега заминава и ми писа смс как съм дали всичко е наред и такива неща и че като се върне ще ми разказва как е прекарал и да му разкажа и как аз съм прекарала.. Смисъл не знам вее имам чувството че живея като във филм..

14.   Е? В крайна сметка какво стана? Надявам се, няма да се посвениш да довършиш историята.

15.   Ако е само секс-ок, изживей го. Но гледай да не се влюбиш, да не задълбаеш, че после става лошо.

16.   Авторката:
14. Е в крайна сметка все още нищо не е станало в момента е извън страната и както написах по нагоре писа ми смс и ми каза че като се върне ще се срещнем да си поговорим.. :)
15. Ми.. Да ще гледам да не се влюбя защото не искам и да си представя тогава какво ще стане..

17.   "9. Баси, колко интересно си живееш и се чукаш с когото си поискаш. "
Много хора си мечтаят за това!! Включително и аз!

18.   Това влюбване не става ли от само себе си или нещо не съм наясно?

19.   Мила, всички мъже са грижовни и заинтересовани докато не те получат, а и малко след това, за да им паднеш хубаво в ръчичките.
Ако е мъж на място ще очаква нещо сериозно и ще държи връзката ви да е нормална, но как да е сериозно и нормално при условие, че трябва да се криете от всеки един. Не винаги ще можеш да очакваш, че ще е до теб на обществени места, в училище ще те гали и прегръща и ще разказва на приятелите си как е връзката ви. Единственото, на което можеш да се надяваш е да "киснете" в апартамента му или да прекарвате цялото си време на някое тайно място и то пак с риск, все пак ти е учител и не знаеш какво може да му се случи, а и си непълнолетна. И така докато един ден ще застанете на кръстопътя: да се разкрием ли или просто секс..
Но ако не е мъж на място ще се възползва от "лесната плячка". Тоест неосъзнато, младо, крехко и неопитно момиче, защо да не?
И казано с други думи, според мен картинката изглежда така:
Той е мъж, на когото времето му за семейство е дошло и той много добре го осъзнава, но така като в момента е сам, той има известни нужди, както всеки един човек разбира се, но не е открил жената до себе си, готова и всеотдайна, с която да създаде семейство, затова просто търси някое момиче за разни развлечения, докато "любовта му" не се появи. Ти си само на 17 и той го знае, знае че не може да очаква между вас да се случи нещо голямо това ти си му една от учениците му.
Аз отдавна разбрах, че един мъж наистина иска ли те ще направи всичко възможно да се добере до тебе. То било с помощ от приятели или все по някакъв начин ще те излъже, за да му се вържеш и да излезеш с него, а така като гледам въпросния господин си губи времето с смс-чета да те пита как си, какво правиш.. Или иска "да си върже гащите" с някоя друга и си губи времето с нея, ако случайно ти не му паднеш или просто няма чак такъв интерес, какъвто уж ти показва.
И един съвет от мен, ако искаш просто лятна афера хвани се с него, ако искаш да си изживееш момента давай, ако смяташ, че той е за теб пробвай, но ВИНАГИ имай едно наум и не се доверявай напълно колкото и умен, интелигентен, загрижен, любящ, ако щеш и различен да ти се струва този мъж.
Успех!

20.   Авторката
18.. Не те разбрах нещо но няма значение :)
19. Мерси за съвета ти.. :) "И един съвет от мен, ако искаш просто лятна афера хвани се с него, ако искаш да си изживееш момента давай, ако смяташ, че той е за теб пробвай, но ВИНАГИ имай едно наум и не се доверявай напълно колкото и умен, интелигентен, загрижен, любящ, ако щеш и различен да ти се струва този мъж. " Въпросът в момента е че не знам какво точно искам и не знам какво точно се случва.. Объркана съм много..