Споделена история от Тинейджърски

Страх относно девственост...
Здравейте - момиче на 18 год съм
Не се чувствам готова за секс - искам подходящ човек и не бързам - за мен има време
Гледам порно и се възбуждам - нормално е
Но също се самозадоволявам -
страх ме е да не съм се разтворила сама - а не искам това - но не е имало кръв - става реч за до 15 см с диаметър 7-8 милиметра - нито кръв - нито болка е имало
правила съм го И по време на цикъл
иначе съм си тесничка - но съм доста притеснена
знам че има момичета при които няма кръв - аз не съм иначе спортиска
а пък някъде бях чувала че може момиче да остане девствено - зависи от размера - а пък 14-15 см е среден размер - какво ще кажете

Някакви съвети - чувствам се много кофти - особено ако съм с момче и съм казала че съм девствена - а пък то няма кръв - иначе е ясно - даже ме е страх и че трудно някой може да проникне в мен

Благодаря Ви

Коментари

1.   Ципата ти е на входа на влагалището, но има една дупка през която ти идва..прочети и повечко в уикипедия и по форумите мисля, че не си отворена но все пак провери.Аз съм на 13 и затова още не ги разбирам супер работите.Питай дискретно и приятелки, но пак ти казвам..аз не смятам че си се отворила.Успех :) !

2.   Не мога да говоря с никакви приятелки - щото никоя не я чувствам толкова близка
Родителите ми никога не са говорили с мен на тема - секс - те ми имат известно доверие - но не знам - мен не ми харесва че не говорят - живея в по-малак град и ме е страх че ги има онези отживелици - правиш секс кат се ожениш само с мъжа ти - мноо кофти

3.   Аз лично съм спал с две момичета които са ми казали че са девствени, и при двете нямаше кръв, което мен въобще не ме притеснява, р

4.   Oооо не си се отпушила миличка, спокойно. Доста опит имам, а и доста приятелки. Лично аз преди да го направя за първи път, предният ми приятел ми беше бъркал само с пръсти и много ме болеше. Мислих, че ме отпуши, защото имаше и малко кръв, а и 2.. 3 пръста все пак. Но когато го направих наистина, разбрах че съм била девствена. Ципата не беше разкъсана и този път усетих истинската болка. За това, едва ли си се отпушила. Успех и спокойно ;)))

5.   Благодаря ви - аз четох че може чак когато жена ражда да се скъса ципата - не знам - явно зависи - при някои е по-навътре
Малко съм по-спокойна - целувки

6.   БОЖЕЕЕ, БОЖЕЕЕ... В КАКЪВ СВЯТ СТИГНАХМЕ ЗА ДА ЖИВЕЕМ ТАКА

7.   Не трябва да те е страх от нищо! Наистина при някои момичета при отварянето няма кръв .. но това е съвсем нормално .. при всеки организъм е различно.. няма лошо и да се самодоволяваш .. а това че може момиче да остане девствено са пълни измисляци . Такова нещо няма! И изобщо нетрябва да те е страх че е трудно някой да проникне в теб . Наистина боли доста неискам да те сплашвам.Но има хора който изобщо не ги и боли . Но рано или късно ти трябва да изгубиш девственоста си .. а ако си се отворила сама какво по хубаво от това !

8.   A дойда а те отпуша?

9.   Не вярвам да си се отпушила !!! Искам да попитам ако момчето проникне доста навътре с 2-3 пръста и няма никаква болка това означава ли че и при проникването на члена няма да ме боли ??

10.   Аз пък искам да ви попитам друг въпрос...боли ли като те отварят..? не мога да задам на никого този въпрос защото се срамувам дори и от най-близката си приятелка...моля ви помогнете мии искам да го направя,но се страхувам много

11.   Индивидуално - от няколко месеца го правя - не съм усетила болка - нито кръв - само първоначално е кофти за мъжа докато е тесничко - но нещата се оправят -- със тоя страх - няма страшно - по-добре се увери в партниора си дали си заслужава тази ЖЕРТВА

14.   Много се притеснявах първият път все пак бях малка,не че сега не съм но както и да е... .. намаше кръв първият път нито пък ме болеше.. за което много се уплаших. Беше ме много страх, и много се чудех,защо няма кръв,а бях девствена.. но всичко си е до организъм и разбрах,че не при всеки има кръв..

15.   и при мен нямаше кръв и болката беше слаба даже си мисля че още си имам ципа...

16.   Здравейте, на мен преди няколко месеца ми подариха вибратор и аз го използвах и въпроса ми е дали с него съм се отворила сама, моля ви помогнете ми, нямаше кръв, но все пак имам някакви съмнения, че съм се отворила сама...

18.   Аз правих секс с приятелката си за първи път вчера, тя беше девствена но нямаше никаква кръв:( и преди съм отварял но тва е супер странно! Затова и намерих тази тема, случвало ли ви се е? Усещаше болка, аз усетих че я разкъсвам и прониквам и беше супер тясна. Дайте съвет, ако някой има същия опит! Благодаря!

19.   ем аз искам да го направя с момче не че се обичаме а той иска и може би и аз искам аз сам на 13 знам че сам малка но има и по малки моля ако има някой по големи и разумни да ми обяснят как е чувството боли ли има ли крав а аз съм дебела ии ох... моля дайте съвет
да го направя или не
боли ли или не
разкажете по подробно :))

20.   Искам да попитам, понеже някъде четох, че менструалните болки едвалине са по силни от първия път, а мен мен боли много слабо, когато съм в цикъл, почти никак и се чудех това значи ли, че и първия път няма да ме боли или поне не много??

21.   №10 при всеки е различно но не ми се вярва да си се отворила и то сама ;)

22.   Здравейте, аз съм момиче на 15 години, имам си приятел от известно време, аз още съм девствена и се предполага, че скоро ще трябва да го направим. И въпросът ми е(аз съм по-тясна в ханша ) дали ако го направя сега ще ми се разшири ханша, дали после може да имам хормонални проблеми и най-вече дали ми е рано още? Благодаря, предварително! Ако съм допуснала някакви пунктационни и право писни грешки се извинявам.

23.   до номер 22
Първо според мен не ти е рано, ако си решила, че си готова за тази стъпка. Мисля, че няма да имаш хормонални проблеми, но и няма да ти се разшири ханша, освен ако по природа му предстои да се разшири още.
Надявам се да съм ти била полезна и успех :)) ;)

26.   На 16 съм а гаджето ми е на 17 ходим от 3 месеца... Наскоро говорихме на тема секс... Аз съм девствена и малко ме е страх да го направя.. Моля дайте ми съвет :)

27.   До 26: Здравей, не е нужно да правиш нещо, което не искаш. Преди да започвате със секса може да правите петинг - да се задоволявате с ръце и уста само. Така и няма опасност от нежелана бременност. Ако решиш и да правиш секс, задължително ползвайте презерватив, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Няма такова нещо като „на доверие“.

29.   Здравейте. На 14 години съм и мастурбирам всеки ден. Това лошо ли е и може ли по някакъв начин да ми навреди? Благодаря предварително!

30.   29 - не, не може да ти навреди. Спазвай обща хигиена и не вкарвай неща във вагината си. Стимулацията на клитора е ОК, тя и без това доставя 90% от удоволствието на жената.

31.   до всички питащи.... има един друг форум - БГМАМА
може би там ще срещнете повече разбиране и съчуствие към въпросите които задавате, и освен това съветите които получите, почти на 100% ще бъдат от жени...
а не от анонимни потренители...

32.   На каква възраст е нормално да се прави секс за първи път? Питам се от околко месец-два, ако някй знае нека да каже :))

37.   Здравейте, на 14 години съм имам гадже от месец и половина вече, той е на 19 и има 15см. Притеснявам се за нещо което той иска от мен иска да го правим по скайп т. е да му се покажа и да започна да се отварям пред него мен ме е срам иска ми и снимки дадох му ги с много зор от негова страна както и да е опитвам се да се отварям с пръсти но и така ужасно много ме боли. Това нормално ли е? Аа за снимките трябва ли да му ги давам защото ако не му ги дам започва спор..? Как мислите да му се покажа или не? Благодаря много за отговора предварително!! :)

38.   37, не е нужно да правиш нещо, което не искаш. Никой не може да те накара насила. Аз лично не бих се доверила така, въпреки че с приятеля ми сме много близки и водим редовен полов живот. Просто не се знае в кого може да попаднат тези снимки. Ако все пак решиш да пращаш подобни снимки, снимай се така, че лицето ти ДА НЕ СЕ ВИЖДА. За по-сигурно може да ги пращаш от друг акаунт, за който само той знае, че е твой.
Въпреки това най-добре недей, но ти си решаваш.
Ж 20