Споделена история от Тинейджърски

Топ 50 неща за лятото? Мнението ви?
Значи, събрали сме се няколко човека компания и мислим да правим списък с 50 (или 100) неща, които да направим това лято. Включват се всевъзможни простотии - от ядене на 50 кюфтета, до напиване на магаре. Интересно ми е какво можете да предложите и евентуално да направим.

Недейте да ми се карате, защото това е много по добре от това да се друсаме и размазваме бог знае къде, както другите на нашата възраст. всички сме около 16-17 годишна възраст.
Pr0cK

Коментари

1.   Да седнете колкото се може повече пъти на на различни кафета за един ден, нашият рекорд е 4 за един ден :D

2.   Прочетете по една книга.

3.   Ок, няма лошо- добре сте замислили " простотиите", но може и по-смислени неща да измислите, които да включите към простотиите. Примерно да идете на планина - Седемте Рилски езера, вр. Вихрен, вр. Мусала... България е толкова красива... Идете на туризъм, ако имате възможност де. Ще ви останат невероятни спомени, а и ще има какво да разказвате на съучениците след ваканцията.
Желая ви прекрасно лято и умната :)

4.   "Напиване на магаре" със сигурност е по-добър вариант от наркотиците.

Ето и моите предложения:

1. Почистване на квартала.
2. Прочитане на 5 книги.
3. Засаждане на дърво.
4. Секс с девствено момиче.

Успех!

5.   Да си намерите работа?

6.   Пичове забавлявайте се на МАКС, но какво ви е виновно магарето че ще го напивате, не така, уважавайте животните и природата!!

7.   Интересно предложения :) Иначе, да ходим на планина и се получава доста добре и сме планирали още 1 пътуване в началото на ваканцията. До книгите, аз лично съм фен на фантастиката и чета доста такива книги :)
Автора

8.   Оххх, пак "поучителни коментари". Пич, като бях на 16 си бях направил, списък със 20 неща, които да направя на морето! Бях с две приятелчета, във Албена. Имам бегли спомените за нещата, но все пак ще ги споделя с теб! Така, значи:
1. Да седна в таверна, да си поръчам най-скъпата риба и да не я платя хД тва не го изпълних, защото условитя не бяха подходящи :D
2. Да правя секс със рускиня!
3. Да изпия бутилка Jim Beam на плажа, нощно къпане звезди :) предпоръчвам ти го, но недей цяла бутилка, аз сгреших хаха
4. Да се престоря на удавник хД
5. Да се натъпча със водорасли, заедно с приятелчетата хД не е толкова лошо пич! забавно е
6. Да напиша романтична поема на мацка, която след това да зарежа :D на морето, разбира се
7. Да правя секс с негърка! И тфа не стана :D те са по-дръпнати и бойни ;д
8. Да съзерцавам звездите цяла нощ, с бира, огън и яка компания!
9. Да обикаля всички дискотеки на плажа за една нощ!
10. Да изпия 40 шота. И това го изпълних, не беше зле, обаче след това повърнах в най-близкото кошче :Д
11. Да седна в индийски ресторант и да се правя на американец :D
12. Да напиша писмо в бутилка, до някой просто и да го хвърля в морето :)
13. Да яхна банана :D
14. Скок със парашут. Тфа не ми се получи, за съжаления
15. Да изям 2 големи дюнера, един след друг
16. Да хвана гларус :D не го хванах
17. Царррр-евица, топла, сочна, вкусна :D купихме по 5 царевици, всеки и се разхождахме по плажа и се надвиквахме ;Д супер спомен
18. Да играя белот, с бира и цаца разбира се, цял ден
19. Да се напия с мацка, която не познавам и след това да правим секс :Д ( не съм нимфоман)
20. Да си купя от епичните боксерки, sex animal :D дано съм ти помогнал :) Не забравяй, PARTY ANIMAL, PARTY ON!!! Успех

9.   Хубава идея е със списъка.
Нашта компания понеже, когато се съберем всички заедно през лятото се получава едно и също нещо-все въпроси-къде да ходим, какво да правим... миналото лято бях направила списък с места и маршрути в нашия град и околностите наблизо да ни е под ръка. Получи се добре.

10.   Какъв списък ще правите, каквото ви дойде на акъла това правите.

11.   Авторе, а ще споделиш ли списъка (или поне малка част от него) с нас? ! :) Иначе добра идея, ние с приятелчетата от време на време си правим някакви такива списъци но е с цел състезание- който свърши с целия списък първи. Забавно е, защото често повечето от предизвикателствата бяха свързани с даскалото и всички ни взеха за луди глави.

Ам, 15

12.   Хаха номер 8 мерси много :) Ние добавихме някои неща за който е заинтересован. Яздене на камила и бой с кокосови орехи за сега са задължителни.
Pr0cK - Автора

14.   Добре за бога? Половината хора, които са писали коментари или са оперирани от чувство за хумор или явно са ги надживяли тези неща. Това не е хейт лично мнение. За мен идеята е уникална, защото сега му е времето да се радваме на живота и да правим простотии.. кога после? - като станеш родител ли? Ами значи идеята ми е да напиете приятел - нещо от сорта на имам празник хайде да пием! Наливате в чашката казвате хайде на екс! От две различни шишета си сипвате ващо вода неговото нещо по-силничко и после го нарисувайте хаха малко е грубичко, но всички ще се смеете после направете му клип какви просстотии прави!! Направете си къмпинг, палатки а-у хаха точно в момента и аз не се сещам за простотии, но ако се сетя ще ви пиша. О наскоро шях да пробвам с едни мои хора - нарисъвайте си мустаци или някви работи там, овийте се с тоалетна хартия и минете по центара! Ще бъде уникално ако записвате всичко с камера и после го направите в един клип - много фън късмет

15.   Авторе дай някой идеи които сте измислили, имам и аз вашия проблем а очаквам яко лято!