Споделена история от Тинейджърски

Проблем със запознанствата
Като цяло съм общителен и имам доста приятели, и смея да твърдя, че много от тях са ми много близки, но не това е проблема. Проблема са запознанствата.

Винаги когато се запозная с някой, той си мисли че съм бияч, скинар, ултрас или някакви други от този род. Както се досещате това поставя една първоначална стена която е трудна за преодоляване. В 90% от случаите успявам и винаги след този успех те осъзнават че не съм такъв а точно обратното.

Този проблем се появява и с момичетата, както се досещате. Досега не съм има приятелка или сериозна връзка, на 17г. съм, и според мен проблема се дължи в това. Не съм груб с момичетата, даже може би съм прекалено мил, правя комплименти(не прекалявам), мога да кажа че съм романтик, но винаги тази пречка - мислят ме за такъв какъвто не съм. С нищо не показвам такъв тип държание, но уви резултатът не се променя.

Mondren

Коментари

1.   Мнение на момиче. На мен това не ми звучи като проблем. Ако слушаш рок и метъл е нормално да те възприемат така (не знам дали си, но при мен беше така :D)

2.   Аз имам същия проблем, само че съм момиче... И мен ме мислят за прекалено надута, с огромно самочувствие и така. И аз като теб се държа прекалено мило с момчетата и немога да намеря причината, поради която ме мислят за такава...
А М.

3.   Аз имам същия проблем, въпреки че съм момиче, просто хората имат лошо мнение за мен, заради субкултурата към която принадлежа.
Най-важното е да бъдеш себе си, не се опитвай да се променяш заради другите. Ще си намериш момиче, не знам за къде бързаш? Всичко с времето си...

4.   Ами не знам, и при мен първоначално има някакво отдръпване сякаш изглеждам неприятен на хората.

5.   Мога само да ти кажа, бъди какъвто си и не обръщай внимание на другите. Хората за които си заслужава, знаят какъв си в действителност. Ако другите не могат да те разберат, значи просто не си пасвате - като приятели или нещо повече (с момичетата). Вярвай в себе си и рано или късно ще ти се отплати. Ти си такъв, какъвто си и не си заслужава да се променяш заради другите. Всеки е уникален по свой собствен начин, запази тази оригиналност. Много от нас са съвсем различни от това, което изглеждат, но малко хора знаят какви сме в действителност.
Pr0cK

6.   Хората са го казали, бре другари - "По дрехите посрещат, по ума изпращат". Ако си гологлава, сто килограмова бабанка, с татуировки, обици и прочее аксесоари - нормално хората малко да се шашкат. Същото важи и ако момиче дава вид на яка кифла =))) Решението е максимално ефективно при началното запознанство да се разсеят тези впечатления =) Тогава всичко си идва на място.

bile

7.   Автора: Слушам всякаква музика като не наблягам на определен стил. Не нося дрехи, които да ме оприличават като привърженик на дадено малцинство и да неприятно е когато знаеш, че първото мнение за теб е горе долу отрицателно. Иначе благодаря за коментарите.

8.   Бъди себе си!