Споделена история от Тинейджърски

Как да го задържа? Как да го накарам да се интересува от мен?
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Пиша защото не се намират хора от обкръжението ми които могат да ме разберат затова ви моля за помощ... Няма значение как се казвам и от къде съм само ще ви кажа че съм на 18 и преди повече от половин година срещнах истинската си любов. Отначало беше много хубаво не че сега не е с него винаги се чувствам добре но той спря да се интересува от мене.. Вече ми пише и звъни само да излизаме да те понатискаме, поцелуваме... а ние се виждаме в седмицата 2 пъти защото всеки си има грижи най вече той все е зает все работи аз когато искам да излезем е зает а той когато иска да излезем аз винаги отлагам всичко само за да се видя с него... Мисля че това е първата ми истинска любов наистина много го обичам но как да го задържа, как да го накарам да се интересува от мен??? Ако някой има идеи да пише :) мерси предварително...

Коментари

1.   Познатите неща. :(

2.   Oоо как за половин година ти ще разбереш , че това е истинската ти любов?това са доста познати неща-в началото вие ни сте се опознали добре , интересно ви е един на друг какво ще правите и т.н.аз има връзка от 5 год. нищо не е както в началото както беше , опитвала съм доста неща - правила съм изненади, и на разходки сред природата сме ходили, и на ресторант, купувала съм си ново белю дори исекси но няма вече това което беше в началото.така че ти ако мислиш че това ти е голямата любов и ти правиш всичко заради него само да се виждате а той е все зает(същото го има и при мен) не е така.ако наистина го обичаш и искаш да го задържиш при тебе поговори спокойно с него може да се промени.

3.   Първата ти истинска любов викаш а? :) хаха...интересно дали разбираш колко абсурдно звучиш?
Ралф

4.   Ще ти мине
остави го, толкова си малка още да се тормозиш с такива неща. Всяка следваща любов е най-голяма..........
Емили

5.   Абе ако той НЕ те иска и света де преобърнеш пак няма да те иска

6.   Миличка,аз съм на твоите год.Но знаеш ли,немислиш ли,че е прекалено рано да кажеш ,че той е истинската ти любов?Нека не се заблуждаваме.да и аз съм имала гаджета,и то връзки,които са траели по 3г,но много е рано да гововориш по тоз начин за него.Знаеш ли още колко момчета ще имаш и ти и аз и още много други,като нас

7.   Предизвикай интереса му като го накараш да ревнува. Прави се че не ти пука много за него и ще видиш как той ще тръгне след теб. Може би е прекалено уверен в любовта ти и за това се държи така. Просто заеми неговата роля, дръж се така както той се държи с теб и виж какво ще стане.

8.   Не искам да те обидя, но ти си като на повикване... Дръж се на положение, щом той е зает днес - утре ти бъди заета... Най-добрият съвет, който майка ми нчкога ми е давала е "Прави се на тежка, така си по-интересна ;)" Но с мярка, защото на мъжете бързо им омразва да гонят някоя... =) Успех с Мистър Първата истинска любов!

9.   При мен е същото и ние се виждахме 2 пъти после той спря да ме търси а когато аз искам да излезнем той е зает а когато той е свободен и иска да излезем .. каквато и работа да имам и колкото и да е важна ще я отменя заради него .. и все не се виждаме все нещо има .. но когато спрях да го търся за 1 седмица .. той ми звънна и каза че иска да излезем и каза че си мисли за мен ..

Може би трябва да оставиш нещата по непринудени остави го той да те потърси а ако не го направи значи не те заслужава ;) поеярвай ми знам че е трудно когато се опитах да го забравя ми беше ужасно тежко не исках всичко да свършва така , но го преживях постепенно болката отминава :) просто чувствата ми истинаха въпреки че още ми пука за него поне малко .. но просто трябва да си силна пък и то си е казано "ако обичаш нещо , пусни го да си тръгне .. ако се върне, значи е твое , ако не .. не е в твоята кармаа ;)

10.   скъпа нищо не е вечно в тоя живот,същото се отнася и за любовта. сега си мислиш така,ама после ще ти дойде акъла

11.   Слушай просто го зарежи ще срещнеш някой по добър за да има той толкова работа и да се срещате 2 в седмицата значи си е намерил друга. просто го зарежи

12.   Не знам за някои хора първата любов е единствена и най-голяма и моя съвет е ако държите на човека до себе си ще се борите за него и няма да го оставяте да ви напусне, но ако този човек ви каже че не желае да бъде с вас оставете го, ако той наистина ви обича при вашата липса ще осъзнае какво е имал до себе си и дали наистина ви иска до себе си!!

13.   И да добавя истинската любов може да се появи когато си на 10г. няма определено време, което е казано кога щте се появи или определени год. за това.. Аз лично съм на 17 год. и открих мойта първа любов когато бях на 12г. тя е несподелена и въпреки всичко аз бяь с момче което обичах , но този първият никога не забравих и го обичам въпреки че не съм била с него!!! Някой могат да ми кажат че съм малка за да говоря така но не смята те ли че 5г. са твърде много за едно детско привличане аз не смятам мисля, че това е моята истинска любов!!

14.   Правите ли секс?

15.   Той ще забележи.

16.   Безнадеждно и аз търся отговори в тези форуми... и все пак смисъл няма.. прави каквото ти е на сърце и не слушай мнението на хората.. коментари много, разбирания също.. случаи различни.. не се допитвай до хората, а до самата себе си.. сама ще разбереш отоговора и ще намериш решение рано или късно.. Никой не може да помогне на човек, ако той самия не си помогне!

17.   Ами, не знам... Аз съм на 19 :) И аз в началото имах такъв проблем. С приятеля ми сме заедно от 4 години, та в началото всичко беше наред, но после започна да се държи сякаш вече не се интересува от мен.. И, и аз се чувствах ужасно, когато майка ми ми каза "Дай му малко пространство, и не бъди момиче на повикване.. Дръж се с него така, както той се държи с теб, за да може да разбере какво ти причинява! " Това е съветът ми и за теб, но разбира се не се отдръпвай прекалено, защото има опасност съвсем да изгуби интерес. Успех! Надявам се да съм била полезна :)

18.   Момиче кото се видите говори с него за това кажи му че ако те обича трябва да ти отделя повече време и да започнете сериозна връзка. Една връзка се крепи на доверие и любов но трябва тази любов да е и от двете страни. Наистина поговори най спокойно с това момче кажи му какво правиш само за да се видите и дано се разберете. Смятам че ще помогне. Пожелавам ти успех.