Споделена история от Тинейджърски

До момичетата между 13 и 17!
НЕ ПРАВЕТЕ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ! Бога ми, не правете секс без презерватив, за да не свършите като мен. Забременях на 16, спонтанен аборт в 5ти месец, няколко месеца шок след това. И всичко това защото правих секс с приятеля ми! Той, за щастие, ме подкрепи, и дори до ден днешен сме заедно ( на 19 съм ), но не всяка от вас ще извади такъв късмет!

Ако някой е заинтересуван точно от историята ми, да пише в коментари, ще я напиша подробно :)

Коментари

1.   Съжалявам за случилото се. Може ли да разкажеш историята? :)

4.   що, като стана на 18 ще може ли? май май още не си дорасла...

5.   Абе, номер 2, казвам го така, защото обикновено над 18 вече са напълно наясно с това. Ама ти като си заядлив/а!!
Авторка.. :)

6.   Разкажи

7.   Аха щом се отнася за момичета между 13 и 17 аз като съм на 12 може да го правя така ли да разбирам? Не се заяждам просто казвам, че заглавието ти е не точно.

8.   Ами номер 7, от тебе на 12 не се очаква да го правиш! Не че на 13, 14 можеш, но все пак! ДОБРЕ, заглавието може да не е най-точно. Стига сте се вкопчвали в дреболии, писна ми от такива хора!
Авторка!

11.   О, я стига, какво му е на заглавието? ! Не стига, че авторката си е направила труда да направи тема или каквото е там, само, за да ни предопреди и за да не сгрешим като нея!
Благодаря!

12.   Лошото е, че на много хора и на 40 още не им е дошъл акъла, ама не става въпрос за това. Аз правя секс от 16, сега съм на 21, почти винаги е било без презерватив, защото съм била само с един и същ човек. Пила съм противозачатъчни и сме нямали никакви проблеми. Лесно е да се сетиш, че без презерватив и без друг вид превенция ще се стигне до там. Мисля, че все повече млади хора се интересуват от тези неща, за съжаление само в Интернет...
Общо взето- не ги предупреждавай за бременноста само, а и за 10000000000000000те болести, които могат да се хванат при секс без презерватив с човек, когото не познаваш толкова добре.

13.   Ами бих казала, че с презерватив също не е кой знае колко сигурно. Случвало ми се е презерватива да се скъса (добре че хората са измислили Ескапел). Най-добре приятелят ви да не свършва във вас, дори да е с презерватив.

14.   А приятелят ти като те е подкрепил, защо не се ожени за теб? Какво се очакваше, ако не беше получила спонтанен аборт? Да си гледаш сама детето ли? Или да живеете ей така, ден за ден? Или е чакал да се роди детето, за да е сигурно, че ще има дете, че да не се прекара иначе.

15.   Пуснала съм историята ми за одобрение, като излезе ще кажа как се казва ( може да променят заглавието, затова не казвам сега ). :)))
Авторка ;)

17.   Историята се казва "Историята на една любов - щастие, бременност, спонтанен аборт, щастие...
Авторката