Споделена история от Тинейджърски

Как да му кажа, че имам чувства към него
Здравейте! Та въпросът ми е, .. мисля че от известно време имам чувства към едно момче, но проблема е, че преди някъде две години той ми беше предложил, а аз му отказах.. Оттогава не си говорим.. Той е една година по-голям от мен, аз на 14, той на 15. Може ли някакъв съвет как да разбера дали има чувства към мен и как да му кажа за своите?

Коментари

1.   Ако му имаш профила във фейсбук, започни да му пишеш, как е, какво прави, пиши му там нещо и го питай това онова, за да се заърже дълъг чат, така си пишете примерно няколко дни и накрая го питай дали все още те харесва и му пращай целувки и ако ти каже, че те харесва, тогава му кажи, че и ти го харесваш, но ако ти каже, че не тогава нищо не му пиши. Ако те пита защо питаш му кажи, че си просто любопитна. Аз направих точно така и си станах гадже с едно момче, което бях отрязала преди време.

2.   Щом ти е преложил, значи има :)

3.   момче на 20

Аз бих избрал вариант с жива среща, да, идеята с чата като за възобновяване на разговора ми харесва, но вече когато ще му споделяш лични чувства, считам, че едно че е много по силно впечатлението от живия контакт, друго, че нали вкрайна сметка желаеш да си с него на живо, не във виртуалния свят, и трето - реално ще можеш да видиш каква ще е реакцията и ще има ли положителна ответна такава. Въобще, въпреки стеснителност, много неизвестни, колебливост... считам, че човек е редно да говори очи в очи с този, когото харесва :)

Успех! "All we need is love! "

4.   от авторката:

Благодаря за съветите на всички!
номер 2: Както съм написала по-горе, това беше преди 2 години.
номер 1: Огромни благодарности! :))) Получавала съм подобни съвети, но има едно проблемче ;д.. преди половин година си махнах фейса, като преди това изтрих всичко и не мисля да го връщам.
номер 3: Огромни благодарности и на тееееб!!!! Но въпроса е: как да си уредя среща? Аз също предпочитам на живо, отколкото зад екрана и напълно съм съгласна с теб! И още един въпрос: ако слувайно тя се случи, как да стигна до този въпрос?

Мерси предварително и ще бъда страшно благдарна, ако има и следващи съвети!

5.   Давай смело, кратко и ясно без страх. Каквото стане стане, а ти ще знаеш какво чувства той! Надявам се да се престрашиш. Пиши ми като стане.

6.   За начало му пиши.. после излезте и му кажи..

7.   Да много ви е лесно на вас. Пиши му излезте и му кажи то не става така. Щом й е предлагало преди и тя му е отказала значи едва ли сега той ще приеме. Помислете малко в този случай съветите ви нямат смисъл.