Споделена история от Тинейджърски

Лятна ваканция
Здравейте, аз съм момиче на 12 години. След 9 дни излизаме лятна ваканция. Чудех се какво да правя. Миналата година ми беше много скучно. Цял ден седях пред компютъра и телевизора и така цели три месеца. Ще ходим на мое и планина чак през месец Август (дори не е много сигурно).
Как да разнообразя? Ако имате идеи моля да ги споделите.
И моля без тъпи коментари!

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Виж каки неща за хора на твоята възраст има в града ти - спорт, културни мероприятия, а в Читалището?
Кажи си само града или сама решаширай за предложенията в града ти.
Можеш да отидеш и сега в БЧК, те организират разни курсове и търсят доброволци винаги.
Курс по език, спорт някакъв?

2.   Такаам! Аз имах едн оизключително самотно лято и отогава имам опит с измислянето на идеи за неща за правене. Басейн/разбира се/спорт, танци, книжки, разходки, нови хобита1нови хора, минипартита с приятели...

3.   Излизай навън с приятели, няма нищо по-хубаво от това на твоята възраст. Можеш да се започнеш да тренираш нещо, но не и да стоиш цял ден във вкъщи!

4.   Излизай с приятели, паркове, градинки, на басейн (ако те пуснат с приятелите), на кино, вземи си някои книги да четеш, може да се запишеш на танци или нещо такова.. не е изобщо скучно, стига да те пускат да излизаш навън с приятели.. поне за мен ;D

5.   Благодаря ви за съветите! Ще са ми от полза.

6.   ами за мен миналото лято беше супер на 14 се съм с моите приятелки стявяхме към 6 и 7 излизахме да тичаме после отивахме на лагер до 13. 30 после се разхождахме по магазини и до библиотеката и вечер карахме колела

-486тифани

7.   Излизай с приятели. От личен опит знам, че вечер сред приятни хра е по-добре от вечер пред компютъра. Дори и да не правите нищо, а само да седите и да си говорите пак е забавно.

8.   Всеки както си го направи, мила. Има 1373336174614414 дейности, между които да избираш, но ти просто си избрала лесния път миналото лято! Поне промени това... Или пък, просто пак се включи на Skype...

9.   Сега се чудш какво да правиш а след някоя година с нетърпение ще чакаш да дойде лятото. На твоята възраст никога не ми се е случвало да нямам какво да правя. Стани от компютъра и излез навън, спортувай, рисувай, чети : )