Споделена история от Тинейджърски

Отново аз съм прецаканата
Миналото лято се запознах с едно момче. Първоначално си писахме, говорехме си разни неща и аз внезапно го харесах. Постепенно започнах все повече и повече да се чувствам привързана към него.
НО той си имаше приятелка... Заболя ме. Знаех това, още като се запознахме, но не мислех, че дотам ще стигнат нещата. Та ние дори не излизахме заедно (по очевидни причини), а единствено си писахме. Не излизах от вкъщи много, защото знаех, че ще си пишем.
Виждах го постоянно. Винаги ми се усмихваше, а аз се влюбвах.
Той провокираше моите чувства, той също ме харесваше (сигурна съм в това). Но не напусна своята приятелка. Дори спря да ми пише. Правеше се, че не ме познава по улиците. Не спирам да мисля за него вече година. Защо му беше да предизвиква чувства в мен, след като не може да им отговори по същия начин.
Знам, млада съм (17г. ), живота е пред мен. Защо той дойде в живота ми? Трябваше ли ми това? Искам да спра да мисля за него, но не знам как...

Коментари

1.   Друг път не изоставяй живота си заради мъж. Иначе, не съжалявай -добре ти се е случило това, за да разбереш що за мъже има. Други момичета нямат твоя късмет, а са били любовници на женени и обвързани мъже с години преди да се усетят. Ти поне сега ще имаш до живот тази обеца на ухото и няма друг път да се занимаваш с подобни подлоги. На 17 г. е Ок да сбърка човек, но има жени на по 47 г. с подобни проблеми.

2.   Мъжете правят това, за да си задоволят мъжкото его, да знаят, че са желани, не само от приятелката си. А въпросното момче просто държи на връзката си и на половинката си.

3.   Е да, той държи на връзката си, но защо занимава момичето?

4.   ?

Отново аз съм прецаканата

това означава, че се е случвало и преди

прекалено доверчива си и имаш големи очаквания

трябва да промениш поведението си, момичета с подобно държание на по-късен етап в живота си съсипват бракове и животът на невинни съпруги и деца

има хиляди свободни момчета

Защо той дойде в живота ми? Трябваше ли ми това?

Съдба. Съдбата ти е дала урок. Ти си чувствителна и имаш добро сърце. То е изпълнено с любов. Намери сродна душа и се забавлявайте. Желая ти успех.

5.   Може наистина да те е харесвам, но да е имал по-големи чувства към приятелката си и заради това да си е сложил граница или др. обяснение е тя да му е забранила да се срещата повече или да си пишете :х..

6.   Щом не се е случило, значи не ти е било писано :) Ще има още много, просто той не е бил човека. Спокойно, бързо се забравя. Започни да общуваш с някой друг и ще видиш колко бързо ще забравиш всичко :):):)