Споделена история от Тинейджърски

Имам проблем с момичетата...
Здравейте на 12 съм и имам доста голям проблем с момичетата. Харесвам една съученичка, а когато се опитам да я заговоря немога. Моля дайте съвети с каква тема да отворя разговора и за какво да и говоря.Когато тя ме заговори аз направо онемявам и се чудя ако кажа това дали ще сбъркам незнам просто ПЛС помагайте.

Коментари

1.   На 12 си... това ли ти е проблема? Както и да е...просто я заговаряй,не се срамувай-няма срамно,че я харесваш. Даже е хубаво,стига да не ти пречи на...по-важните неща в момента. Да не ти пука...заговаряй я ти,иначе някой по-смел може да ти я "вземе". Представи си,че е просто момиче,все едно не я харесваш и си говорете...аз, в предишния си клас, момчето,което харесвам ми беше мн добър приятел и още ми е...
Сиво

2.   Еми благодаря все пак, но ако може и още няколко коментара и съвети. Ще се опитам да разговарям с нея.

3.   Може ли само да ми кажеш ти Виктор ли се казваш, че познавам един абсолютно същия или ако не искаш само ми кажи ходиш ли на пиано

4.   Виж момичетата се развиват по бързо от момчетата.
Сега 12/13/14 годишните тичат по батковците, ако не си забелязал ; )
Всяко едно момче на 12/13 години има проблеми с момичетата и това не е тайна.
Просто изчакай малко, и на 14/15 години ще ти се лепят момиченцата като стой та гледай !
Аз лично съм момиче на 14, и няма да отрека, че харесвам по големи момчета, а не тези от моя клас.
Най-малкото , че съм с по 5 см по висока , и доста по развита.
Просто имай търпение, и след 2 , 3 годинки момичетата ще са тези, които няма да знаят какво да ти кажат! ; )

И.И.И

5.   От автора
Наистина много благодаря.И аз така съм забелязал, че си пдат по батковци :Д. Всъщностъ като се замисля много одобрявам мнението на номер 4, а доколкото номер 3 не се казвам Виктор нито пък ходя на пиано. Е наистина много благодаря особено на номер 4 и ако някой е в същото положение да ме потърси на е-майла ми за да си пишем fashizooo@abv.bg

6.   Aмиииии, бате кво да ти разправям...аз съм момче на 17 и като бях колкото теб бях пълния мухльо. След няколко години и твоя шанс пе дойде. А ако евентуално много се кефиш на мадамата можеш да се поизтупаш малко и просто да я заговориш. Кажи и че е много хубава и че би искал да станете по-близки. Така и така след няколко години няма да я виждаш и пътищата ви ще се разделят...така че нищо няма да загубиш

7.   Амииии бате с тва бате се едно си ми от софия а относно автора №6 е напълно прав сещам се като бях на 12 не че е било отдавна имаше един Мартин само като му кажеш здрасти и той почервеняваше и бягаше :):):)не и се притеснявай на дамата ако тя не върже има милиони като нея ;) Хави

8.   Давай на ред бе. Кво ти пука ако те отреже има и други..знам как се чустваш аз съм на 13 обаче допреди няколко месеца и аз бях в такова положение...веднъж превъзмогнеш ли го тва вече няма да ти създава проблеми ;)

9.   Ццц колко сме нахакани "давай на ред" та той да не е бик а те крави за разплод та да дава на ред и в курварите
НО има 1 голямо НО пробвай така ще видиш че момичетата ще започнат да те одбягват и да ти отказват всичко при теб ще идват само курвите ако искаш нещо повече не се променяй остани си същия запомни това:ВСЕКИ СИ ИМА ПОЛОВИНКА ТЯ ИДВА ПО-РАНО ИЛИ ПО-КЪСНО теб може би още не са те забелязали защото си по-стеснителен но и този момент ще дойде:) Хави

10.   Добре пишеш за 12-годишно момче и без грешки почти, за разлика от някои други малоумници доста по-големи от теб(не тук). Поздравления!