Споделена история от Секс и интимност

Може би ми изневерява и като се прибере вкъщи няма сили... не знам, какъв е проблема?
Когато правим секс с приятеля ми се възбужда и следователно тр мн бързо и да свърши. На мен не ми харесва това за товаq когато усетиq че настъпва момента спира и след няколко секунди продължава, за да може акта да стане по-дълъг във времето qа не 10-15 мин. При това положение мн бързо му спада, чувствам се гадно, прецаква се всичко. Защо става това? Може би ми изневерява и като се прибере вкъщи няма сили? Не се възбужда достатъчно ли?Какъв е проблема?

Коментари

1.   Вариятна на изневярата го отхвърлям тъй като се чуваме по 100 пъти на ден, мисля че знам винаги къде е и с кой е мн съм ревнива и го държа здраво

2.   Това ми се е случвало и при мен. Имала съм мъже, които са били доста потентни и несдържани и въпреки това се е стигало до този момент. Недай мисли, че ти изневерява. Възможно е много фактори да оказват влияние: стрес, напрежение, проблеми и т.н. Ако е по-надарен възможна причина също е стегнат презерватив. Недей веднага да акцентираш върху няколко не чак толкова успешни опита!!! И на най-добрите се случва!!! Ако е системно това, вече е друг въпрос.

3.   Не е нито от стрест, нито другите там изброени глупости на номер 2, а от това, че спира по 100 пъти, че да си засити партньорката, накарая резултата при нормалните мъже е спадане без да свърши. И не е нужно акта да е един час, да се доказва няква потентност. На жената и стигат 8-12 мин да стигне до оргазъм, ако е достатъчно възбудена, а не ей така колко да не е без прелюдия и да очакваме партньора да направи чудеса.

4.   Просто поговори с приятеля

5.   Поговорихме си разбира се той е на 32 години, прибира се уморен от работа това беше отговора, прекъсването също го прецаквало. дори малко дръпнато се държи вечер заспива веднага след като вечеряме , а на сутринта все така мил и обичлив е. само повтаря че е преуморен, това и на целувките и прегръдките ли пречи? не го разбирам

7.   Не, не пречи на целувките и прегръдките. Явно го натоварваш излишно. Явно не се чуства достатъчно мъж.
Помисли дали причината не е в твоето поведение- забележка, гримаса, жест или нещо друго.

8.   Бих искала да ти кажа две неща:
1. Ако искаш да проведеш такъв разговор с приятеля си, според мен е много важно преди това да го предразположиш. Ако той се е върнал от работа уморен и изнервен и ако ти започнеш да го критикуваш, и то за секса, то как мислиш, че ще се почувства? Бих ти препоръчала да отложиш този разговор за някой уикенд. Направете нещо приятно, излезте на някое ваше любимо място или пък отидете на караоке, яжте суши или изгледайте едно кино. Не избързвай с разговора, отпусни се и си прекарай добре. Аз лично бих започнала този разговор точно преди секс - бих започнала със "Знаеш ли, може ли този път да направим така..." Най-важното е да не го критикуваш или назидаваш, за да не го унизиш, а по мои наблюдения мъжете са много докачливи на тази тема. Просто му обясни, че много би ти харесало да го правите по по-различен начин.

2. Това, че свършва бързо, очевидно означава, че много му харесва. Не разбирам защо подозираш, че може да ти изневерява. Мъжете могат да се научат да се задържат малко по-дълго, без да се налага да спират, докато го правят. Със сигурност в интернет някъде пише за някакви такива техники. Мисля, че ако помолиш приятеля си да пробва нещо такова, то не би трябвало да има проблем. :)

Много се надявам съветите ми да ти помогнат. Успех!