Споделена история от Тинейджърски

Музикален Въпросник
Знам, че сайта не е форум, но моля администраторите да побликуват историята ми, защото би ми било интересно кой как ще отговори, и какви хора има във форума :)

Това са няколко въпросчета. Отговаряйте честно, както аз ще направя.
1. Любим стил музика? Защо ви е любим?
2. Най-мразен стил? Защо го мразите?
3. Любими изпълнители/групи?
4. Мразени изпълнители/групи?
5. Любима песен?
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"?
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас?
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни?

Моля също кава да напишете на колко години сте! :))
А ето ги и моите отговори:

1. Любим стил музика? Защо ви е любим?
Метъл (и малко reagge). Ами защото намирам голям смисъл в него.
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Попфолк. Мразя го, защото е много прост, грозен и глупав.
3. Любими изпълнители/групи? Амии slipknot, nirvana, iron maiden, metallica, asking alexandria, rammstein, linking park...
4. Мразени изпълнители/групи? Всички чялга певици и тем подобни.
5. Любима песен? Slipknot - duality
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? Slipknot - Snuff, Iron maiden - dance of death
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? Кърт Кубейн :3
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? Да, и то голям.

Коментари

51-74 от 74

55.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? -рок и малко метъл
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Чалга. В този стил нито текста нито видеото имат смисъл. Мисля, че трябва целите им песни да са цензурирани....
3. Любими изпълнители/групи? -Three days grace, my chemical romance, linkin park, avenged sevenfold, evanescence, thousand foot krutch, bring me the horizon, малко black veil braids и много др...
4. Мразени изпълнители/групи? Азис има и още, но ми става зле дори само като си мисля за тях....
5. Любима песен? Story of the year-Anthem of our dying day
Bring me the horizon-Go to hell for heaven's sake
black veil braids -in the end
Decyfer down-fading
Laurel-fire breather и още много, но вече е достатъчно дълго ;дд
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? Story of the year-Anthem of our dying day
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? Не знам много са.
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? Да. То от част точно заради това са ми любими.
-Момиче 13 г.

56.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? - Рок, честно казао, го харесвам от скоро и не знам защо, ама е просто... много як стил музика
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? - Чалга и българските поп, рап или там каквото е... Единственото за което се пее са простотии
3. Любими изпълнители/групи? - Black Veil Brides и P! nk
4. Мразени изпълнители/групи? - Българските чалга, поп и рап певци / певици
5. Любима песен? - Повечето песни на Black Veil Brides.... не мога да избера :D
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? - BvB - Carolyn и BvB - Lost it all
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? - Майкъл Джексън и BvB :D
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? - Да

Момиче, 13

57.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? - Метъл и алтернативен рок

2. Най-мразен стил? Защо го мразите? - Не съм фен на чалгата, но чак да я мразя... Просто не ми допада. На някой пък може да му харесва. Всеки да си слуша каквото си иска.

3. Любими изпълнители/групи? - Metallica, Three Days Grace, Nickelback, Starset, сега за тези се сещам като любими

4. Мразени изпълнители/групи? - нямам

5. Любима песен? - Прекалено много са, най - вече Starset - My Deamons и Let it Die, Metallica - The Unforgiven и Loverman

6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? - На Starset двете които вече казах

7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? - Джеймс Хетфийлд

8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? - Естествено, иначе нямаше да са ми любими.

Момиче на 15

58.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? - БАЛГАРСКИ ПОПФОЛК

2. Най-мразен стил? Защо го мразите? - МЕТАЛА ЗАЩОТО СЛУШАЩИТЕ СА САТАНИСТИ И НЕ СЕ КАПИАТ МИРИЗЛИВЦИТЕ

3. Любими изпълнители/групи? - мииииии Азис попринцип ми е идол но слушам и други изпалнители като преслава и малко андреиа

4. Мразени изпълнители/групи? - МЕТАЛИКА ЩОТО СА САТАНИСТИ и всички други метал групи които сашто са сатанисти

5. Любима песен? - Доко доко и Тигре тигре заштото сам бил кармен на тиах

6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? - ми всичките песни на Азис и тупалка на Илиан

7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? - АЗИС

8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? - разбира се благодарение на Азис сам това което сам днес

(извиниавам се ако имам правописни грешки не сам преподавател по балгарски ;))

Батка на 17

60.   1. Любим стил. Всякаква музика харесвам (без чалга), но най-вече поп и да свиря класическа музика.
2. Мразя чалга. В нея няма смисъл, текстовете са грозни, клиповете ужасни и музиката не ми харесва.
3. Любими изпълнители Jessie J, Ariana Grande, Maroon 5, Криско, 100 кила, Beyonce, Rihanna, Nicki Minaj, Skrillex, Taylor Swift, Fifth Harmony, Sia
4. Мразени изпълнители Азис, Фики и всички други чалгари, Justin Bieber, 1D.
5. Любими песни Nicki Minaj - Anaconda, Jessie J - Do it like a dude, Evanescense - Bring me to life, Rihanna - Birthday cake, Rihanna - Diamonds, Ariana Grande - One last time, Ariana Grande - Love me harder, Maroon 5 - Animals, Fifth Harmony - Worth it, Taylor Swift - Shake it off, Taylor swift - love story, Taylor swift - Blank space, Sia - Elastic Heart, Криско и Гери Никол - Ела и си вземи, Криско - Шапка ти свалям.
6. Тези, на които текста им е много близък до мен.
7. Да, определено намирам голям смисъл в песните които харесвам.

61.   1. Любим стил музика? Поп и електронна музика.
Защо ви е любим? Харесва ми текста при поп и танцовия ритъм
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Чалга и мисля, че се подразбира защо го мразя.
3. Любими изпълнители/групи? Sia, Meghan Trainor, Katy Perry, Demi Lovato.
4. Мразени изпълнители/групи? Джъстин Бийбър и 1D
5. Любима песен? California dreamin, Like I'm Gonna Lose You
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? Sia- Chandelier, Elastic heart, California dreamin, Fire meet gasoline...
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? Sia
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? Определено

12години, момиче

62.   1. Любим стил музика? По принцип харесвам всеки стил стига песента да е на ниво, но най-много харесвам дийп хаус, електронна и алтернативна(може би алтернативен рок понякога)
Защо ви е любим? Харесва ми ритъма и настроението на тези песни
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Чалга, просто не е моят стил, както и класическа музика
3. Любими изпълнители/групи? Martin Garrix, Avicii, David Guetta, Robin Schulz, Kygo, Ed Sheeran, Jon Bon Jovi, Aerosmith, 50 Cent, Eminem, Years and Years, Chris Brown, Krisko, вече разпадналите се ЛМФАО, The Wanted
4. Мразени изпълнители/групи? Чалга изпълнителите. Не мразя бой-бандите защото добавят настроение и не заслужават омразатс
5. Любима песен? Are You With Me, Waves, Love Runs Out, Prayer in C, Take Shelter, Desire, King, Its My Life, Happy Little Pill, Not Afraid, Ridin Dirty, Down on Me, Candy Shop, Dont Look Down, This Love, Payphone...
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? Dozer - Big Sky Theory, LMFAO - Party Rock Anthem, Joe Stone - The Party, Martin Solveig - Hello, Dragonette - Outlines, Martin Garrix - Forbidden Voices, Martin Garrix - Animals, John Newman - Cheating, The Wanted - Glow in the dark, Avicii - The Days, Divide The Day - Let it Roll, Jason Derulo - Cheyenne, Mountain - Missisipi Queen, The Beatles - Yellow Submarine, Nicko - Last Summer, Kwabs - Walk, Calvin Harris - Summer, Macklemore and Ryan Lewis, Ray Dalton - Cant Hold Us, Wiz Khalifa and Charlie Puth - SYA
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? Всички изпълнители които продължават да правят добра и запомняща се музика дълги години!
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? Ами да, определено!

65.   Отговори
1. поп
2. рок
3. джъстин бийбър
4. нямам
5. sorry на джъстин бийбър
6. някаква рок музика
7. джъстин бийбър, кендал шмит
8. намирам смисал в песните на джъстин бийбър

66.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? - Поп, рок и мааалко рап. Защото в много от песните има смисъл и ми помагат да премина през някои трудности.
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? - Чалга и доста от днешната " популярна " музика. Защото се пее само за се*с, пари и някви простотии без никакъв смисъл.
3. Любими изпълнители/групи? - Fall Out Boy - любимата ми група <3, Panic! At the disco, Demi Lovato, Little mix, 5SOS, Avicii, Meghan Trainor, Taylor Swift, Iggy Azelia ( поне мисля че така се пишеше името и не съм сигурна )
4. Мразени изпълнители/групи? - Всички чалгаджий и Nicki Minaj
5. Любима песен? - Ми много са. Ама някои от любимите са - The Phoenix, My songs now what you did in the dark, Centuries, Alone together, Jet pack blues - всичките са на Fall Out Boy. От други изпълнители - Confident, Jet black heart, Fight song и мн. мн. други.
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? - Centuries, Alone together и Jet Pack blues
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? - Patrick Stump ( поне се надявам, защото гласа му е невероятен! )
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? - Огромен!

П. С. - Малко ми е странно, защото от всички коментирали само аз харесвам Fall Out Boy.

67.   1. Любим стил музика? Защо ви е любим? Поп.
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Попфолк. Не намирам смисъл в него.
3. Любими изпълнители/групи? Джъстин Бийбър, Уан Дайрекшън, Литъл Микс
4. Мразени изпълнители/групи? Всичко чалгарско
5. Любима песен? Girl Almighty, Killer Queen, Stockholme Syndrome
6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете"? Killer queen
7. Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? Фреди
8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? Да?

68.   1. Любим стил музика? - поп, джаз, рок, диско, електронна

2. Най - мразен стил? - чалгата, защото е много просташки, без смисъл в текстовете.

3. Любими изпълнители: Мадона, Роксет, АББА, Лени Кравиц, Тимбаланд, Блонди, New Order, Майкъл Джаксън, The Animals, Рей Чарлс, Били Айдъл, Дейвид Боуи, Ани Ленъкс, Джордж Майкъл, Дюран Дюран, Браян Адамс, Фил Колинс, Дафт Пънк, Енигма, Шаде, Mazzy Star

4. Мразени изпълнители: Джъстин Бийбър, Ники Минаж и всичко от днешната поп и R&B музика, всичко от чалгата

5. Любима песен? - много са

6. Коя песен може да ви накара да "настръхнете" - Bitter Sweet Symphony, Nights in white satin...

7.Кой изпълнител ще е "вечен" според вас? - Не мога да избера един, Мадона и Майкъл Джаксън :)

8. Намирате ли смисъл в любимите ви песни? - Разбира се

69.   1)Поп-нз защо но михаресва най-много
2)Чалгата защо е циганска музика и може би метъла защото не си падам по викове
3)one direction са любимата ми група
4)чалга певците и голяма паст от рапътитр
5)one direction-drag me down
6)не знам
7)Queen и Michael jackson
8)да
Момиче на 12

71.   1. Поп музика от типа на Селена Гомес, Бионсе, Бруно Марс и други подобни
2. Чалга. В този стил текстовете и музиката са много лоши и ми писна по време на междучасията в училище да ми пускат чалга силно. Добавям и рок. Инструментите и звука ме дразнят.
3. Селена Гомес, Rihanna, Бионсе, Бруно Марс и някои гръцки изпълнители, които им забравих името.
4. Всички чалгари Дийп Пърпъл, Металика и други.
5. One Republic - Counting start, Криско-Министърът на веселието и подобни.

72.   1. Поп-рок(защото там се чувствам"най-добре" така да го кажа)
2. Чалгата(защото на практика това е порно с музика)
3. Джъстин Бийбър
4. Не мразя изпълнители по скоро не ги харесвам особено ако трябва да дам пример Азис
5. Всички на Джъстин Бийбър
6. Purpose-Justin Bieber
7. Mickel Jacson, Justin Bieber
8. Да разбира се и то много!

73.   Аз съм фен и на ЧАЛГАТА може да ме плюете колкото си искате ама тези които не харесват чалга не знаят, че тя прохожда още от 90те години, когато още се наричаше попфолк. Иначе като цяло харесвам всякаква музика и най- вече Чалгата ми допада, към онези коитоо не я харесват, не познават същността й Азис ми е любимец и не знам защо то псувате толкова бил се обличал като жена, е и? Не е важно това.

74.   1 рок
2 поп-фолк
3 Green Day, My chemical romance, MettalicA, Fall out boy, Paramo re, Panic! At the disco, Imagine Dragons, Pierce the Veil, TNBH, BMTH, TØP, Sia, Aurora, Amber Run...
4 Ариана Гранде, Джъстин Бийбър, Селена Гомес
5 I found - Amber run, Believer - Imagine dragons, Island of yours - Social Repose
6 Take me to church, Centuries, Radioactive
7Andy Biersack, My chemical romance
8 Естествено

75.   Любим стил музика? Защо ви е любим? Въпреки, че много от хората тук са писали, че мразят, аз обичам най-много чалгата, защото песните са весели и зареждащи. Направо те карат да затанцуваш
2. Най-мразен стил? Защо го мразите? Не мразя никой стил. Е много бе би метъла, защото всичко е така сякаш го крещят, а не го пеят.
3. Любими изпълнители/групи? БТР, Георги Минчев (чалга певиците няма да ги казвам

76.   1. Чалга, тя е може би засега се пооправила Стила ми е любим може да има и порно но какво толкова, сега е модерно
2 О боже БГ ЕСТРАДА тия лили иванова и васил найденов не ми харесват Грачат а не пеят.
3 Слави Трифонов, Емилия Глория Азис
4 Защото това всичкото е по БГ РАДИО ненавиждам го
на останалите няма да отговарячм знам си ги
Момче. 24

77.   1. Любим стил музика-поп, чалга
А)Поп-защото е мелодичен и приятен за слушане. Най вече-Selena Gomez, Shakira и Justin Bieber
Б)Чалга-защото има изпълнители с хубави гласове, а и песните са супер.
2. Най-мразните ми стилове са класическата музика и народната музика.
А)Класическата музика я намирам за скучна
Б)Народната музика изобщо не ми харесва нито стилът нито повечето изпълнители.
3. Любими изпълнители-Selena Gomez(най-любимата! ), Justin Bieber, Enrique Iglesias, Shakira, Фики,
Алисия, Емануела, Тони Стораро, Галин,
Деси Слава и др.
4. Мразени изпълнители-Славка Калчева, и всички подобни народни изпълнители
5. Любимите ми песни са Selena Gomez-Ghost of you, the heart wants what it wants и много други неини. Justin Bieber-2U, friends и др. Фики и Тони Стораро-Кажи ми като мъж на мъж, Фики-пате, въртолета, горе-долу и др. Галин-на Египет фараона, царят на купона.
6. Песента на Тони Стораро и Фики-Кажи ми като мъж на мъж винаги ме кара да настръхна.
7. Не мисля че има вечни и временни изпълнители!
8. Намирам много голям смисъл в любимите си песни-затова са ми любими.
Момиче на 15 г.

78.   1. Поп, денс, евроденс. Харесват ми песните. Също така ми харесват и 7 испански песни, но ми харесват повече английските. Не знам чужди езици и затова не знам какво се пее, а аз от 2015-2016 спрях да слушам бг музика, защото я развалиха.
2. Безспорно чалгата и рока. Чалгата я слушат само глупаци, а и в училище всички ми я надтякват, за да я слушам, но аз няма да я слушат никога. А рока хич не ми харесва, просто не е за мен.
3. DJ Bobo, Bingoboys, La bouche, Майкъл Джексън, Snap!, Ed Sheeran, Рихана и тъй като ми пада батерията, няма да пиша други, защото са много.
4. Емануела, Преслава, Азис и другите подобни
5. Despacito
6. Не знам.
7. Майкъл Джексън, Dj Bobo, Snap!
8. Да.

На пети въпрос ще изброя и други песни, когато си сложа телефона да се зарежда, но все пак одобрете коментара , защото ръката ми се умори.

80.   1. Няколко са
2. Чалгата, турска музика, еврейска музика и подобни. Защото чалгата е пародия на музика.
3. Snap, Modern Talking, Michel Jackson, Nana, Ed sheeran, dua lipa, sean Paul, Taylor Swift, Camila cabello...
4. Чалгата
5. Много са
6. Няколко са
7. Майкъл Джексън и др.
8. Да.

81.   1. Рок и Хеви Метал.
2. Защото преоткривам себе си в този стил.
3. Чалга, Наодна музика.
4. Защото са просташки, шибани и се пее за едни и същи неща /ходила мома за студена вода, набарай го, напипай го/ и др. , а в метала се пее за Смъртта, за Омразата и много други философски въпроси
5. Metalica, Slayer, Antrax, Pantera, Napalm Death
6. Ха ха няма такива, щото няма нито един чалга "изпълнител", дето да работи в група, всичките са соло "артисти".
7. Napalm Death:Vision Conquest
8. Същата, която изброих горе.
9. За мене са двама:Клиф Бъртън, Даймбег Дарел:Rip Forever, Guitar & Bass Metal Gods!!!
10. Че да, намирам, аз иначе за какво ще ги слушам!!

82.   1.Любимите ми стилове музика са поп и чалга.Слушам и гръцко и сръбско
2.Най омразен стил ми е операта класическата музика и народната музика
3.Имам много любими изпълнители
Поп:
Селена Гомез (най-любима от всички)
Деми Ловато,Шакира,Джъстин Бийбър
Чалга:
Преслава,Анелия,Алисия,Фики,Тони Стораро,Емануела,Емилия и др.
4.Не харесвам изпълнители които пеят класическа музика и опера
5.Имам много любими песни,но най-вече:Селена Гомез-около 30 неини песни харесвам(nobody,camouflage,wolves)
Фики:Бум,вартолета,аз измръзнах и др.
Преслава:Не се изтриваш,обратно в играта и др.
Алисия:Не си ти,ти ли, и др.
6.Няма такава
7.Смятам че Преслава ще е вечна и Тони Стораро
8.Намирам огромен смисъл в песните на чуждестранните изпълнители които споменах.В чалгата намирам в някои а другите просто мр кефят като звучене
П.С.Моля без хейт коментари над частта с чалгата защото смятам че всеки мисли че това дори не е музика и това честно казано не ме интересува това е моето мнение.
И до авторката-много хубава тема

83.   1.Любимите ми стилове музика са поп и чалга.Слушам и гръцко и сръбско
2.Най омразен стил ми е операта класическата музика и народната музика
3.Имам много любими изпълнители
Поп:
Селена Гомез (най-любима от всички)
Деми Ловато,Шакира,Джъстин Бийбър
Чалга:
Преслава,Анелия,Алисия,Фики,Тони Стораро,Емануела,Емилия и др.
4.Не харесвам изпълнители които пеят класическа музика и опера
5.Имам много любими песни,но най-вече:Селена Гомез-около 30 неини песни харесвам(nobody,camouflage,wolves)
Фики:Бум,вартолета,аз измръзнах и др.
Преслава:Не се изтриваш,обратно в играта и др.
Алисия:Не си ти,ти ли, и др.
6.Няма такава
7.Смятам че Преслава ще е вечна и Тони Стораро
8.Намирам огромен смисъл в песните на чуждестранните изпълнители които споменах.В чалгата намирам в някои а другите просто ме кефят като звучене
П.С.Моля без хейт коментари над частта с чалгата защото смятам че всеки мисли че това дори не е музика и това честно казано не ме интересува това е моето мнение.
И до авторката-много хубава тема
Момиче на 15 години

51-74 от 74