Споделена история от Тинейджърски

За любовта или..
Здравейте. :) Пише ви едно 17 годишно момиче, което започва бавно но сигурно да се отчайва от хората..
Така, ето за това ще ви разкажа..
Като всеки нормален човек искам да намеря своето момче, половинка, любов както искате го наречете. Но идва и голямото "НО" колко трудно е всъщност и с колко различни хора се сблъскваш.
През тези летни месеци излязох с 3 момчета.
Нямам особено големи притенции от към външен вид и прочие, да ми хареса, да е свястно момче.. много ли е?
Първият с който излязох, признавам с него имахме около 8 години разлика и ми беше ясно, къде се бъркам в работите на големите, та той можеше вече да има и деца..
Другия беше на 22... доста теми за разговор намерихме, да г/д ми хареса. След първата среща започна да настоява да ходя в тях да гледаме филм.. което не ми се вярваше, че ще бъде само гледане.. и не му отговорих, оставих така нещата..
И сега момчето номер 3. Беше 1г. по-голям.
Да, мога да твърдя, че ми хареса, в началото имахме малко разминаване от към някой неща, но после потръгна разговора и като се замисля имахме общи неща, или на мен ми се струваше така...
Радвах се, бях на седмото небе, щях ме да излизаме, да опитаме, до като той не ми каза, че не бил сигурен дали иска да се обвързва сериозно, дали съм била за него.. , казвайки, че ме харесва и искал да опита, но за сега бил в трудно положение.. и можел да ми даде само "неангажираща връзка".... и ето, че от няколко дена колкото и да си казвам 'всяко зло за добро'.... още не мога да се съвзема, кофти ми е, гадно ми е, реве ми се... тъпо ми е.
Не искам да излиза така, че като изляза с някого си създавам големите мечти, но това ми става най-кофти и болезнено, че остават човека, който седи срещу тях да си създава грешни изводи. Защо като започват да пишат не си кажат направо какво търсят..
И защо всички гледат само как да преспят с някоя? Защо секса винаги е толкова животински инстинкт, ако мога да го кажа така..

Благодаря, че прочетохте 'разказа' ми. :)

Коментари

1.   Е, ама мила, ти много рязко скачаш в дълбоките води, много бързаш. Виж сега, малко си още и за това така ти се струват нещата отчайващи. Аз те съветвам следното- гледай си живота-личният, образовай се, наблягай на интересите си, на приятелки и разходки и дрешки и всички онези сладки неща, които миличка са част от твоят млад и прекрасен живот. момчета ще има, мъже ще има.. всичко, което искаш ще ти се случи. Но живей спокойна, наблюдавай хората, изучавай ги, събирай опит.. не е най важното да се натискаш точно днес и точно сега с някой пъпчив младеж или с батко, дето само мисли как да те замъкне в леглото. Бъди щастлива сама по себе си, това е най важното. На този етап от живото ти ти си си най добрата компания, най добрата си приятелка, обичай се и се радвай на живота и младостта си. И!! Не прави кардинални заключения. Една лястовичка пролет не прави, почакай да видиш и другите.

2.   Затова жените са казали " мъжете са свине " . Не се притеснявай и твоето момче ще дойде. :)

3.   Миличка, толкова си млада, всичко ти предстои. Защо си се отчаяла така, та ти тепърва ще срещаш всякакви момчета. Няма начин да не срещнеш и своето. Но не пришпорвай нещата. Много правилно си постъпила, дето си отказала на онова момче. То е ясно каква е била целта. Не всички момчета са такива. А сексът е прекрасно нещо, но само, когато го правиш с любим човек. Ще се убедиш!

4.   Подкрепям №1 и №3
Живей си живота и не напирай непременно да имаш приятел. Когато му дойде времето то ще стане и без да го търсиш.

5.   Така е - като гледате толкова сапунки и слушате чалга... в главите ви е пълна боза!

6.   Да ти кажа, той сексът по принцип не е лошо нещо...
Но те разбирам, какво търсиш, продължавай и не се предавай.

7.   Виж сега не искам да съм груба, но ми се струва, че дооста преувеличаваш нещата. Първо не си престаряла има време да намериш подходящия човек. Второ пишеш, че нямаш претенции откъм външен вид, но като прочетох цялата ти история ми се струва, че си бая претенциозна относно всичко останало. Трето казал ти, че иска неангажираща връзка - ами ти какво очакваш от осемнайсетгодишно момче, което поправи ме ако греша, но най-вероятно познаваш от скоро. Другото, което ми направи впечатление е, че през ''тези летни месеци'' (които са колко.. 3-4 дотук) си излизала с 3 момчета - та ако я караш така няма смисъл да страдаш за този последния - ти през оставащите летни месеци сигурно ще излизаш с поне още двама- трима.
Моят съвет е да се оставиш по течението и да спреш да се напрягаш да си търсиш приятел - като му дойде времето ще го срещнеш, когато най-малко очакваш. Успех