Споделена история от Тинейджърски

Как да накарам едно момиче да се отпусне?
Здравейте, как да накарам приятелката ми да се отпусне, имам чувството, че засега на никъде не сме. Говорим си с нея, всичко окей, но тя не може да се отпусне и заради това предпочита да излиза повече с приятелки и на тях повече споделя..

Коментари

1.   Ако желаеш един човек, отпускането идва от самосебе си. Щом не се отпуска, значи има нещо гнило, разбирай, че просто не те желае.

3.   Не слушай №1!
Аз съм момиче и да и аз на нейното място бих се държала така. Според мен просто зависи от характера.
Може би я е срам да говори за някой по-лични неща с теб защото не е сигурна, че те познава.
Не я притеснявай, а просто започни и ти да и споделяш, тогава ще започнете да си имате доверие и всичко ще бъде по-лесно.

Приеми съвета от едно 14 годишно момиче xd

4.   Всичко е до време. Предполагам все още не сте се опознали достатъчно и затова не се чувства добре, споделяйки ти абсолютно всичко. С времето ще си влезе в "комфортната зона" и всичко ще бъде наред.
Късмет и търпение! :-)

Orpha

5.   С времето.. това е. Няма друг начин. И аз съм на твоето положение пич. Имам приятелка вече от почти година и същия проблем (то не е проблем, де, но просто понякога ти се иска да се отпуснете двамата и да направите нещо щуро - например)..

Дай и време или пък използвай обратна психология. Просто щом тя се държи така и ти се дръж така. Не и споделяй много много, щом не те пита. Дръж се малко по "срамежливо и притеснено" и все някога тя ще е попита какво ти има. И ти може да и отг. когато ти се отпуснеш.. тогава и аз ще го направя. Това ще забърза нещата (със сигурност) :).

*Someone..

6.   Не номер 5 това е грешно
Така ще се очуждат и момичето ще види че не става нш
И ще се откаже