Споделена история от Тинейджърски

Нормална ли съм?
Здравейте! Аз съм момиче на 18 ще гледам да пиша колкото се може по кратко, защото нямам много време. Така стана така че се влюбих в едно момче на 20 той си има приятелка на 18 колкото мен и след като му признах всичките ни взаимоотношения се развалиха и много ми липсва като приятел.. искам да си го върна поне като приятел. Другото е, че има едно момиче по малко от мен, което не е от моя град виждала съм я 4 пъти като е идвала в моя град, когато си пиша с нея тя постоянно ме пита " кога ще дойдеш удома :* " знам, че отношенията и са приятелски сигурно, но много пъти ми е писала " ща скъсам " :Д, но проблема ми е че доста често започнах да си мисля за нея как искам да я прегърна, да я видя, да я целуна дори по бузката да е и ми става тъпо, когато не ми пише :Д но пък от друга страна много обичам момчето споменато по горе може би това към нея е някаква привързаност и страх да е я загубя като приятелка.. не знам, не знам моля ви помогнете ми :Д

Коментари

2.   Ето това страшно много ме дразни. Когато признаеш нещо на момче/мъж и той се отчуждава. Ужасно е! :)

3.   Много объркана история, нищо не мога да разбера. Прочетох я два пъти, и пак не мога да разбера нищо. Но ще кажа нещо по частта която разбрах. Много хубаво че си се влюбила в момчето, но не трябваше да прибързваш така да му казваш и т. н. Трябваше да изчакаш да си с него, да му помагаш, да му правиш изненади, и така той ще се сближи с теб и накрая трябваше да го питаш и щеше да стане.

4.   Доколкото разбирам се притесняваш да не си лесбийка или би-сексуална. Значи, възможно е... но съдейки само по начина ти на писане, според мен си хетеросексуална("нормална"). Мисля, че момичето, което иска да те "скъса" просто е заело мястото на емоционалната нужда, която трябва да бъде запълнена от момче.

5.   Ами момиче, явно онзи не те иска или поне не смята, че си струва да се отказва от сигурно. Остави го казвам аз. Ще почнат едни драми, ще се унижаваш, приятелката му ще си пази територията, абе грозни истории. Относно момичето май е лесбо, а като чета май и ти рипаш натам. Ти си знаеш, но ако не си сигурна върви виж какво е писано да изтече. Ако се окаже, че си объркала рейса, намери си свободно момче и заживейте щастливо до края на дните си.
S. A. D.

6.   може би си бисексуална

7.   Не се притеснявай, нищо ти няма... момъка да му мисли, че е изгубил приятел или още нещо...

8.   От авторката до номер 3 : Значи аз го познавам от много години и се виждахме доста често преди да стане тази цялата ситуация.. той ми помагаше във всичко бяхме си доста близки и изпитвах чувства към него от 1 месец и му казах на 2рия, защото нямах смелост и от тогава всичко се промени..

9.   Или сте бавни или сте минали покрай осемнадесет. Миличко на твоите години ги имах по няколко и излизах от едното кафене за да вляза в другото. Опитай с девойката, няма да ти навреди много.

10.   Това, че искаш да прегърнеш момиче и да го целунеш по бузата не означава, че си лесбийка. Може би просто искаш да си намериш приятелка, тъй като той те е зарязал и имаш нужда от човек, с който да споделяш времето си, но не като гадже.

13.   от авторката ; към 10 номер ; проблема е, че понякога съм си представяла някой неща... :Д и сега ту ми пише по някой път се сеща за мен оффф много ми е объркано :( прекалено съм привързана към нея ли не знам