Споделена история от Тинейджърски

Напих се и се насрах
Значи проблема ми е, че като се събрахме с приятелите да празнуваме, се напих много. По едно време съм бил толкова пиян, че се оказва, че съм се насрал в гащите преди да се прибера в къщи (разбрах го чак сутринта от майка ми). Всички мои приятели ми се подиграват и се чувствам отвратително, моля помогнете.

Коментари

2.   хахахахахаах, ми то си е за подиграване... и за смях... няма какво да направиш, ще отмине... надявам се, ала всъщност такова нещо забравя ли се...

3.   Смеем се ние, но не е било за смях. И аз като пия малко и ми идва настроение, та започна да правя глупости и да вдигам шум и после сутринта ми казват къде съм пикал и какво съм пял под прозорците на хората. Тегаво е.

4.   Ще си носиш последствията, като не си знаеш мярката!!

8.   И на мен ми се е случвало, но при мене беше още по-зле - бях спал на една пейка през нощта (явно не съм могъл да се прибера сам) и сутринта към 5:30 се събуждам и тръгвам към вкъщи да се прибирам... Всъщност може и да не е било по-зле щото никой освен аз не разбра, щот явно съм се наакал докато съм спал на пейката.

Начи като ти се смеят не го приемай навътре, все пак си бил кирка пиян.

9.   Ем да си мислил..! Малки момченца пият пушат и се дрогирват, накрая се стига и до това с осирането...

13.   А бе №2 не помагаш. Ако се беше случило на теб така ли щеше да се хилиш ? Постави се малко на мястото на автора.

И какво от това ? Любопитно ми е те от къде са разбрали. Виж приеми го така ти не си бил в трезво състояние не си знаел какво правиш. Не мисля, че след 1-2 месеца някой ще си го спомня. Не го слушай номер 2 тоя е някакъв лумпен дето и мозък няма. Даже не му чети коментара. Така де нищо може да се случи на всеки не вярвам да си първия и последния човек, който е попаднал или ще попадне в такава ситуация. Да не ти пука изобщо.

Падналото ангелче :*

14.   И на ме ми се е случвало, но чак когато се прибрах и никой не разбра. Бях 9ти клас и си научих добре урока.

15.   Ами продължавай в същия дух, дано поне си вземеш поука. Между другото кой ти е сменил гащите?

16.   Да не ти пука, случват се такива неща.. на мен лично не, но и аз съм се излагала доста брутално... как ти звучи да ме изкъпят група момчета и после да гледат как се обличам.. беше доста по-голямо унижение от това, което на теб ти се е случило. Човек се учи от грешките си, вече не пия, само бира по празници!

17.   ми като не можеш да носиш спри да пиеш

18.   Номер две да не му е наливал в устата? Всичко си има границ. Пази боже някой ден да видя детето си в такова състояние!

20.   Мой човек. Съветът ми е следващия път да си носиш резервни гащи в някой джоб. По добре от нищо, и внимавай с чашката!

21.   Съветвам те изобщо да не пиеш, преди да навършиш пълнолетие. В Англия хората под 21-годишна възраст не близват алкохол, а тук... е свободия!!!

23.   Хахаха към №21 Не е вярно, че хората в Англия под 21 не близват алкохол даже и напротив.. България не е Англия.

Към автора.. Спри да пиеш. И без това не е полезно да не знаеш какви си ги надробил снощи, и не е гордост някой да ти разказва.

24.   Тъй ще е, като деца и откровени келеши се изживяват като големи мъжаги. Другия път се наливай още, колкото можеш. Може пък да е останал някой, дето да не е разбрал какъв насран пич си.

25.   Абе н21 ти мислиш ли изобщо като пишеш? По - добре да правят глупости сега. По - добре ли ще е до 21 год. да не е опитвал неща и като ги навърше да се държи като отвързан? !? !
Тинейджърската възраст е за това: хората да опитват разни неща и да се научат да си поставят граници и мярка тогава. А не да го правят тепърва след като минат 20, когато вече трябва да са станали улегнали хора в обществото.

26.   До номер 16, интересно ми е само са те изкъпали ли тези момчета? Как може момиче да пие толкова много и то с момчета?

27.   Хахахаха, тая история истинска ли е бе? Ако е вярно... дълго време ще ти се подиграват. Другия път внимателно с алкохола.

28.   ухахах точно пък в Англия пият като прасета. Айде се чудо голямо, тъкмо ще остане спомен след време какво толкова

29.   Разкажи как си се насрал на хора които още не знаят - ще се посмеете заедно и ще ти мине за всички :D
Ако подигравките продължат ДЪЛГО (седмици наред) значи тези хора не са ти никакви приятели и е желатено да прекъснеш всякакъв контакт с тях.

30.   Живота продължава ;дд и другия път не пий толко много!

32.   Не е станало кои знае какво. Не се притеснявай :)

33.   Еми. Не се напивай толкова много, като не носиш на алкохол. Ти пък. :D

34.   не приемай смеха им навътре-трябва да си знаеш мярката-и аз като теб тази година се напих-завърших 12 клас и от нашия клас всички бяха пияни :д- едно момче от нашия клас-аз, Кристиян, Фелина и Стела се бяхме събрали в стаята на Симеон и Радислав и започнахме да пием-аз изпих 2 чаши -на масата не помня колко изпих и после отидох долу до моята стая да поспя -към 5 часа сутринта в стаята си чух гласове -тоя на Кристиян и на Фелина и Стела-събудиха ме и аз се качих горе да продължим да пием и точно тогава стана гафа-по едно време ми стана лошо -отидох в тоалетната и започна да повръщам;d -тогава Стела и Фелина влязоха и аз опръсках всичко с повърня-знам че прозвуча гадно но слушай давам ти пример-опръсках тоалетната-вътре стана червена от виното -наливахме се с вино-после целия под и накрая опръсках и Фелина :д-сега ние с нея винаги се смеем на тази случка-остана ни като спомен от бала -та не им обръщай внимание а и отсега нататък трябва да внимаваш колко пиеш и на мен ми стана смешно като каза че си се насрал :Д :Д:Д

38.   Пич няма страшно, аз за пръв път се насрах в гащите на една нова година ама чак от крачолите ми капеше. После почнах редовно да се насирам че чак вече си е нормално. Дори в момента съм се насрал ама съм на работа и няма как да си сменя гащите. Всичко е точно, насирай си се периодично и хич да не ти пука....

39.   номер 38-това да не би вече да ти е станало навик? -:Д:Д -Черната Лейди ;d

41.   Не се притесявай, случва се, какво толкова?? Разликата е, че не си бил седнал на кенеф.

43.   Дреме ти на к... а всичко се забравя с времето, и на мен ми се случи един път никой не разбра за щастие продължавам да си пия като куче и ми дреме така че не се отчайвай всичко с времето ще се забрави

46.   Съвет изсирай се преди да се напиеш или не пий

53.   Сменяш си името, изкарваш си паспорт и отиваш да живееш в Тексас.

54.   Като не можете да пиете не пиите бе