Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е как ще се представя
Здравейте, момче на 17 години съм, и да девствен съм не защото съм така да кажа "задръстен" с момичетата, просто така се случва, че всяка година съм на ново място, нови познати, нови хора... Имал съм приятелки много до сега но така и не се е стигало до секс защото връзките ни са били прекалено къси от сорта на 1-2 месеца, най-дългата ми беше 3 месеца и нещо. Та сега съм с едно момиче което е имало полов контакт само с приятелят си с който е била 3 години и незнам защо очаква от мене нещо повече. Незнаам как да и кажа, че съм девствен защото съм сигурен, че ще я изгубя. Чудно ми е как ще се представя първия път? Има ли начин да не си личи много? Приятели са ми казвали да изпразна тръбите преди да го направя и така ще издържа повече, по принцип не съм притеснителен но все пак ще ми е търсене как ще се представя.

Коментари

1.   Авторе... ти нали си с това момиче сега... нормално е да очаква нещо повече(секс) та тя е жена за бога...
За мен по добре да и кажеш че си девствен, даже ще се зарадва мацката и ще е във възторг че ще може да те научи на нещо(това е една от фантазиите на жените-те да са учителки в това отношение... имат еди н вид превъзходство).... Хич не се притеснявай... давай смело... и наблегни на любовната игра... ако трябва си изтегли един еротичен филм и виж някои неща кк стават. Успех! ;)

2.   От Автора:
Почти съм сигурен, че ще я изгубя колкото и да се обичаме, на няколко пъти съм и казвал, че съм на сухо от 5-6 месеца колкото да замажа положението и да не очаква много първия път като го направим, и тя ми отговори че е сигурна, че ще бъде по-добре отколкото с бившия и приятел (не че се хваля имам хубаво тяло и момичетата винаги заради това са ме харесвали и имам чувството, че заради това очаква повече от мен)

3.   И пак мъдрите съвети на жените!!! Пич жениските съвети ги подминавай, В НИКАКЪВ случай не й казвай, че си девствен!!! Първия път ще свършиш бързо, но спокойно бързо ще ти стане пак и на втория път ще е по-дълго, излъжия, че не си правил секс скоро и готово!

5.   Защо трябва да я лъжеш? Нищо не и казвай, не е задължително да даваш обяснения правил ли си го или не си го правил.
За теб ще е специална, защото ще ти е първа.

Нормално е да очаква от теб да си водещ в секса, защото обикновенно мъжете са доминиращи, а жените ги следват.
Но това не бива да те притеснява. Едва ли някой е бил перфектен първия път. Не може да очакваш чудеса. За момичето е по-важно отношението, което ще покажеш, любовната игра, много целувки и т. н.. По-спокойно, подготви се психически и се остави на нагона да те води. Никой не се е родил научен.

ж