Споделена история от Тинейджърски

Първото влюбване
Здравейте, на 16 години съм. Досега не съм имал гадже. Един път, беше на именния ми ден пихме. Беше ми първото напиване. Имаше едно момиче, но тя беше по-недостъпна, защото беше много хубава и я харесваше всеки. Точно на същата вечер, аз започнах да я прегръщам, да и говоря мили думи, защото бях доста пиян. Просто тогава нямах срам, не ме интересуваше нищо, след това и писах колко много я обичам. На другия ден ме беше срам да я погледна, защото тя не изпитваше нищо към мен.

Точно преди 2 дни, на рожденият ми ден отново се бяхме събрали и пихме. Дойде едно ново момиче, което за пръв път виждам. Изобщо нямах срам. Прегръщах я, поисках и номера, след като тя се прибра си говорихме по телефона, първо тя ми звънна. Имах чувството, че беше влюбена в мен. След това ми изпрати сърце за лека нощ. На другият ден след купона отново нищо. Странно ми е като и пиша, но като се сетя, че ми звънеше и си писахме... Искам да ме посъветвате какво да правя, защото като се напия не ме е срам от момичетата. Да продължа ли да пиша на това момиче и какво да правя по-нататък. Как да постъпя. Ако я поканя на среща ще се срамувам много. Виждали сме се само веднъж на живо и не знам тя какво изпитва. Объркам съм и не знам точно дали съм влюбен в нея.

Коментари

1.   Малко като индиеца от Теория за Големия взрив. :))

2.   Ми шибни една мастика и върви я питай директно "лево или десно си" и без това няма да те е срам поне се пробвай.
S.A.D.

3.   Когато се влюбиш, ще разбереш. То просто си се случва, усещаш го, разбираш го на секундата. На твое място щях да пийна малко, не като да се напия, а съвсем малко да ме отпусне и щях да пиша на момичето да излезем и прочие неща. Не се гарантира успех, но поне после няма да съжаляваш, че не си опитал.

4.   Изпии 1 голяма водка и действай и кажи и от известно време имам чуства към теб нещо а. у ; у. а

6.   И без алкохол направо хлътваш като крив тиган върху горещ котлон