Споделена история от Тинейджърски

Сгреших много, какво да правя?
Здравейте, ще ви разкажа историята ми с приятеля ми. Той наистина е прекрасен-не пие, не пуши, не ходи по дискотеки и барове без мен, никога не се заглежда по други.. момче мечта. Но аз сгреших много, много го ревнувам от най - малкото, необосновано, а и майка му и брат му не ме харесват и аз се опитах да го разделя с тях, с баща му и баба му се разбираме но с майка му и брат му не. Техните са разведени. Сега след всички тези дребни спорове, скандали, ревност и това да го отделя от тях му писна и се изнесе да живее при майка му и брат му, като ми каза, че искал време.. Не го търся , той мен също, каза ми ако го обичам да не му звъня.. Вече втора седмица е така, незнам какво да правя, дайте съвет.. Много го обичам, и знам че и той мен също, но.. ;(

Коментари

1.   Ами примири се, че или няма да сте заедно или ще сте, ама с тях. Повярвай ми, ако се опитваш да продължаваш така ще излезеш лошата, ако вече не си. Да не говорим, че сега трябва да си потъпчеш достойнството, за да се съберете, да се извиняваш и т. н.
S. A. D.

2.   Оф, не ви разбирам вас влюбените... Какво толкова, 2 седмици.... лелеее това са цели 2 седмици? ! Сериозно лиии? ! Колко притеснително! Колко тъжно! Как може ЦЕЛИ 2 СЕДМИЦИ да не си го виждала? ! Това е непростимо! Ужасно. Какъв ПРОБЛЕМ!!! Какво НЕЩАСТИЕ! АМИ СЕГА? !? Как ще ЖИВЕEШ? !? !? ! А и няма момче, което да не се заглежда и по други. Както и със сигурност има жени, които се заглеждат по други мъже, докато си имат приятел ( добре де, на нашата възраст може би е по-правилно - момчета) Хайде стегни се! Чудо голямо...
Знам, че ще се отклоня от темата, но се сетих, Имам една приятелка, която ПОСТОЯННО не спира да говори за приятеля си.... А. направи това, Да знаеш ако ти кажа какво направи А. ; С А. ходихте еди къде си; С А. бяхме там ; А. ми купи това; А. ми купи онова; А. ме заведе на ресторант с родителите му. ;
И аз съвсем открито й казах, че става досадно! И, че този А. не е нищо особено...
Съжалявам, не ви разбирам...
Ж, 16

3.   Да, направила си грешка, това да отделиш някой от семейството му е жестоко :(, но станалото - станало. Има обаче някаква надежда отново да те потърси. 2 седмици хич не е толкова много време. Аз чаках почти 1 месец, докато някой ме потърси :). Само да знаеш едно: Поне, ако отново те приеме, не си повтаряй грешката, макар че е трудничко, когато най-близките на любимия ти не те приемат..

4.   Срещаш го ненадейно, заговаряш го и готово. Или му подари нещо символично с което да усети че те е грижа за него. Човешките връзки са страшен хаус, за две думи, три сламки и четири камъка се издига цял епос от раздори и бла-бла-бла проблеми. Поправи което в теб е довело до това и общувайки с него, му дай малко време да осъзнае че си разбрала грешката си и че те е грижа за него.

- silenter -

5.   Тъпа работа! Ей я още една, дето си съсипва връзката сама. Как тъй ще го разделяш от най-близките му хора, че каква си ти? Много ясно, че няма да те искат, искам да го видя пък тоя, дето ще те иска. Щяла тя да разделя момчето с майка и брат... Луда за връзване...