Споделена история от Тинейджърски

Как да си я върна?
Здравейте, аз съм момче на 17, "приятелката" ми е на 14. След като се запознах с нея, една седмица по-късно тръгнахме. Или поне аз така си мислех. Целувахме се, след това излязохме събота и пак се натискахме и прочие. Дойде неделя (27. 10. ) и тя като, че ли не е същата. В понеделник я целунах на училище (след петък и събота аз естествено си помислих, че ходим) и вечерта ми каза, че съм я бил притиснал с тази целувка и че за сега иска да останем само приятели. До миналата година ли кога, е имала връзка за година и половина почти и ми каза, че имала още чувства към това момче и не била готова за сериозна връзка, а на мен ми каза, че я радвам, но искала за сега да останем само приятели. Като се запознахме ме излъга, за годините си, защото си е помислила, че ако ми каже истинските си години ще я отрежа. Според мен това е някакъв знак, че и пука за мен явно. Сега в събота, вече няколко дена след това, ще излизаме. Искам да ви попитам, също, да и подаря ли цвете? Знам, че момичетата обичат да им се подаряват цветя, особено когато не очакват, но това ще е знак, че много я харесвам, а тя изрично ми каза, че иска за сега да бъдем само приятели. Само да вметна, че след случката с целувката в понеделник се държи така, все едно не и пука за мен. Първите пъти ми пишеше първа, само докато ме види, а сега аз и пиша, а ако не го направя съм 100% сигурен, че няма да се сети за мен :(Моля ви, дайте ми съвети как да я спечеля отново :( Моля модераторите да проявят съчувствие и да споделят историята ми :( Благодаря предварително на тях и на отговорилите :)

Коментари

1.   Според мен все още ти няма доверие. Не те познава толкова добре и още не знае дали ти искаш само да я използваш. Отдръпнала се защото може би прекаляваш с целувките, тя може да се притеснява. Виж първо и покажи, че наистина изпитваш някакви чувства към нея и държанието и може да се промени. Това, че си по- голям от нея може би я притеснява.
Опитай по-леко с нещата. И това за цветето... да може да й подариш. Тя ще се зарадва. Късмет!! :)

М. 14

2.   Може би е от по - дръпнатите момичета, покажи и, че може да ти споделя всичко и може да си говори с теб за абсолючтно всичко, вкарвай шеги, на всяко момиче и харесва гаджето и да е по - голям от нея, просто не се отказвай, за сега и бъде приятел, но не я целувай на тази среща. Успех:)

3.   От автора: искам и да попитам нещо за вниманието към момичетата. Чувал съм, че като знаят, че си им в кърпа вързан губели интерес, а като им обръщаш по-малко внимание откачали и им ставало гадно :d Искам да направя нещо такова, но ме е страх да не си помисли нещо от сорта на "той тоя видя, че няма да стане от първия път и се отказа". Дайте ми съвет и по тази тема :D Благодаря предварително

4.   според мен цветята са за момичета над 17 години, те гй ценят по добре. ако е девствена може да я е страх от първият път а понеже ти си по голям от нея може би си мисли че искаш да я ебеш. Покажи й любов

5.   Дай й малко време, дръж се приятелски и тя сама ще се отпусне.