Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я адски много!
Харесвам едно момиче, не мога да спра да мисля за нея.. Ето как започна всичко..
В училище се погледнахме и тя ми се усмихна много хубаво, и аз се усмихнах, не мога да забравя този момент, а даже не се познавахме. Като се прибрах я намерих в facebook, дадох и покана за приятелство и тя прие поканата на секундата. Тя ме пита "познаваме ли се? ", а аз отговорих "не, още" и тя каза аха, ти си този който ми се усмихна днес, и малко спорехме кой се е усмихнал, но истината е че и двамата се усмихнахме, казах и че ми е много приятно да си пиша с нея, и тя ми отговори със същото, разказах и за мен, тя ми разказа за себе си, после тя ми писа "ок, аз ще лягам и целувка :*", аз написах "ок :P"..

После се срещнахме в училище говорехме, опознахме се, и в края на седмицата тя ми каза че вечерта ще ходи на дискотека и ме покани, и аз отидох, бяхме аз тя и още няколко момчета, после те излязоха на чист въздух за около 30 минути, и аз останах насаме с нея, тя седна до мен, прегърнах я, а тя се подпря на мен.. И си говорехме, а на мен ми беше много готино, питах я, след като разбра толкова много неща за мен, вече имаш ли ми доверие, и тя ми каза че ми има пълното доверие, това беше един от най-хубавите ми дни.. И след дискотеката си писахме в facebook.. Казах и че харесвам едно момиче, тя ме пита кое е това момиче, и аз и казах че скоро ще разбере.. Продължихме да си пишем, пращахме си музики, бях много щастлив, обаче си казах нека не прибързвам, всепак се познаваме от едва две седмици.. Но вече се мъча, защото просто искам да бъда с нея, много я харесвам, искам я! .. Аз съм момче на 17 години, тя е на 18, имаме една година разлика... Но годините за нея не са от значение..

Много е сладка.. Днес в училище се уговорихме за утре да излезем насаме.. И когато излезем, смятам да я прегърна, да я хвана за раменете, да я погледна в очите и да и кажа това: "Момичето което харесвам, притежава всички качества които винаги съм търсел в едно момиче, тя е умна, знае какво иска, пекана е, честна е, не играе игрички.. И когато и го кажа, съм 100% сигурен че ще ме пита кое е това момиче, и аз ще и кажа: "ТОВА СИ ТИ! ".. Момичето което винаги съм искал.. Знам че нищо не губя.. Когато я видя правя намеци, когато тя говори се усмихвам, слушам я.. Знам че малко прибързвам, но просто ме боли докато чакам.. И искам да бъда с нея.. ИСКАМ ДА БЪДЕМ ЗАЕДНО..
В момента тя ме има като много добър приятел.. Не знам каква ще е нейната реакция когато и кажа всичко това.. Тя е купонджийка, много често ходи на дискотеки, на картинг и т. н, почти не можем да се засечем... Помогнете ми.. Кажете ми какво да правя, какво ще е най-добре да направя за да бъдем заедно... Готов съм на всичко за нея.. Нейната усмивка е моят рай!!

Коментари

2.   Пич, мисля че много изчакваш...до сега трябваше вече да си и казал, а ти само мислиш какво да и кажеш...не изчаквай повече, а действай защото скоро може да във френд-зоната на мацката и тогава ще те приема като приятел с който може да си изкарава просто добре и ще забравиш за нея.
Успех !

3.   Ти си невероятно момче, а такива не са останали много :))
Направи това което смяташ за добре и накрая можеш да се опиташ да я целунеш
Пиши как е минало всичко
Успех :*
Ж15

5.   Искаше ми се и за мен да е готов да прави такива неща. Сигурна съм, че си прекрасно момче, няма какво да се колебаеш. Кажи й. Както ти каза, нищо не губиш. Дори и да те отхвърли (което е малко вероятно) поне ще знаеш, че си опитал. Успех, дано да се съберете.

6.   Успех и после пиши какво е станало! :)

8.   Благодаря ви.. Ще направя всичко зада я спечеля, а ако не се получи, няма да се откажа

10.   Пич, по-добре събери кураж и и кажи какво чувстваш... дано отговори на чувствата ти, въпреки че винаги го има варианта да те отхвърли, както стана при мен преди 1-2 месеца, когато за пръв път казах на една моя много добра приятелка че я харесвам, но ме отряза...

11.   Нападй смело пич, и по малко приказки просто я целуни.

12.   Аз само искам да те попитам дали това не е първото момиче с което някога си разговарял?

13.   Хех колко сладка история дяно се получи. Задължително пиши кякво е станало!!

14.   Автор:
Не е първото, и преди съм имал гаджета..

15.   От Автора:

Благодаря на всички за помоща.. Тръгнахме, тя ме харесва много, почти всеки ден сме заедно, и не можем един без друг... Нашата връска е малко тайна, защото ни е писнало хората да ни се месят, да завиждат, и да правят интриги, за това нашата връска е тайна..

16.   Просто я хвани за раменете и я целуни. :3

17.   От Автора:

Спокойно знам как да действам.. Пък и това вече го направихме още на първата среща... Послее правехме ии други неща.. тяя много си пада по мен.. Когато излезем постоянно се целуваме и си казваме сладки романтични думички.. Много е сладко и съм адски доволен.. Малко ме е страх да не ми изневери, но тя ми гарантира че не е такава, ии ако направи нещо такова аз ще разбера.. :)

Благодаряя на всичкии!

18.   Направи крачка напред или иначе винаги ще си останеш на това място!!!!

19.   От Автора:

Тръгнахме, ходим вече 7 дена.. Сигурен съм че не ми изневерява, тя ми беше казала, че харесва мен и не би целунала друг.. Много се зарадвах когато ми го каза.. Но напоследък не можем да се видим с нея... Постоянно ходи на някъде, имам чувството че ме лъже и ме отбягва.. Няколко дена не можем да се видим, нямала време, била заета и подобни.... Вярвам и тя има много приятели и винаги е на някъде.. Обаче ако ме харесваше толкова много щеше да иска да отделя повече време с мен нали??

По едно време и писах "няма здр как си, няма ко праиш, не пишеш не звъниш" тя ми отговори че нямала време... Сидя в тъпия фейсбук и я чакам да ми пише.. Тя така и не писа, а е на линия, накрая аз и писах, там някви простотии колкото да видя дали изобщо ще ми отговори.. Е тя ми отговори, питах я кво прави, тя ми каза че сидяла в къщи и чякала да стане 8:30 да ходи на рожден ден на приятелката и.. Писах и да излезем, всепак от няколко дена не сме се виждали, и когато се видим не отделяме повече от 1 час заедно.... След като и написах че искам да излезем, тя го прочете и не писа нищо.. Не мога да го разбера това момиче... Казва ми че ме харесва, иска да пазим нашата връзка в тайна, тя ми гарантира че не е такава да ми изневерява, но това е прекалено.. И аз имам много приятели, и аз излизам.. Постоянно съм на някъде, Но винаги отделям време за нея.. Защото я харесвам и искам да сме заедно.. Има нещо което ми направи впечатление.. Когато излезем 2мата, аз постоянно и правя някакви комплименти, тя вика мерси мерси и тем подобни.. После се целуваме ии като почнем да се целуваме просто не спираме, много ми харесва.. Но ми направи впечатление че тя никога не ми прави комплименти и даже когато и говоря не ме гледа в очите... А аз винаги я гледам в очите и я слушам.. Не мога да го разбера това момиче, сега какво отбягва ли ме или...???

20.   Според мен, не ти изневерява,
а връзката ви е в застой.
Просто, не знам как да кажа...
Ами може би е вярно, че е твърде заета.
Тоест, тя няма много време, но мисля и се надявам да е така.
Пожелавам ти всичко с вас да си оправи! :-)

Поздрави!

21.   Пич за 7-дневна връзка доста интересни въпроси си задаваш. Остави момичето малко и тя има живот. Не може постоянно да и дишаш във врата... Ти приятели нямаш ли? Излез.. поговори с някой.. стига си седял и писал тук да правиш шоу на хората, които четът какво пишеш.

Have a life God damn!

22.   Вече са минали само 7 дена от както сте заедно а ти вече си мислиш че тя се държи подузрително хубаво както сте заедно но според мен на момичето му трябва лично пространство и Като не ти прави комплименти това нищо не значи може да... си знае че ти и тя сте идеална двойка

23.   Ще ти кажа само да я пооствиш да подиша малко, разбирам, че я харесваш, ама... Един приятел толкова ревност, че накрая се разделиха., , Как можело гжто му да ходи с къси панталонки пред приятелите му и на дискотека, , и такива работи... общо взето накрая му би шута. Излед с приятели, не мисли за това, позабавлявай се. Късмет
:-)