Споделена история от Тинейджърски

Търся един филм
Мммммм.. доколкото си спомням във филма имаше сериен убиец и главният герой виждаше на челата на жертвите кой номер са - т. е. кой ще бъде следващия убит. Само това си спомням. Ако някой може да ми помогне, благодаря му предварително. Също така може ли да ми препоръчате психологически трилъри, но да са смислени и да ме разтърсят, ако може без да има любовна нишка и излишна, фалшива кръв, която да разваля удоволствието. За да ви ориентирам последно гледах филм, в който сюжетът се въртеше около въпроса "Хората раждат ли се чудовища или впоследствие стават такива? ". Сериен убиец проведе експеримент с най-умните деца в страната като ги държа за заложници 8 дни и ги провокираше, за да стигне до отговора на въпроса.

Коментари

1.   SAW ама са няколко части

2.   SAW - Убийствен пъзел е много готин, но е отвратителен.
(За предния коментар)

3.   А как се казва този филм с умните деца, който си гледал? Стана ми интересно.

4.   Този филм дето е със номера на главата е Сянката на смъртта или на английски The frighteners приятно гледане, много хубав филм. :)
А за психологически трилър ако не си го гледал гледай Злокобен остров-Shutter island на английски. Просто този филм не ще те разтърси а ще те остави без думи гледай го много е интересен.

5.   Аз също съм фенка на такива филми затова ето някои, които на мен ми харесаха:
Confessions - японски е, но наистина си заслужава. Пак за деца "чудовища" става на въпрос. btw как се казва филми, за който говориш, стана ми интересно :д
We need to talk about Cavin - този също е страхотен. Разказва се за момче социопат и тук въпросът също е "Хората раждат ли се чудовища или впоследствие стават такива? "
Hide and Seek - този мисля, че е по-известен, защото в него участва Робърт Де Ниро... тук пък имаме шизофреник :Д
The Secret Window - В него участва Джони Деп :Д иии мисля, че пак се води шизофрения
ааа сега се сетих за perfume the story of a murderer ами този филм е малко странен, поне за мен беше така, но мисля, че ще ти хареса ;)
и това е :Д дано ти харесат