Споделена история от Тинейджърски

Видях майката на най-добрия ми приятел да изневерява на баща му :Х
Аз съм момче на 16 години. Моят най-добър приятел се казва Кристиян. Те са средно семейство, майка му е управителка на хотел, а баща му е безработен. Преди няколко дни обаче видях нещо, което май беше по-добре да не виждам. Видях майка му да се целува с някакъв богат мъж, после се качи с него в Porsche Cayenne. На следващия ден като минавах по главната пак я видях с него да пият кафе на центъра. Наистина не знам какво да правя :/. Да кажа ли на моя приятел? Ама как да му го кажа? Той горкия ще умре от срам сигурно :/ А и да си призная малко ме е страх, не искам да се бъркам във взаимоотношения, които не засягат моето семейство и мен, но какво да направя че видях това. Майка му е много красива и млада. Но все пак нормално ли е това? Какво да правя, посъветвайте ме, да си затворя ли очите?

Коментари

1.   Не се меси! Послушай ме! Баща му може и да знае, ако майката издържа семейството, нещата може да станат много сложни, сигурен съм че ти е кофти за това, но не се меси!

2.   Е това се казва кучка :) Мъжът и сигурно се чуди къде да си намери работа горкия, а тя управителка на хотел и се качва в Cayenn-и. Нищо чудно и скоро да се разделят и да си намери някой като нея :). Както и да е ти по-добре не се меси, че не знаеш какво може да стане.

3.   нормално е... това е живота, секс и изневери, не ти е работа, това което си видял си го запази за себе си, иначе ти ще си виновен...

4.   Ще те посъветвам да се правиш, че не знаеш нищо. Дори и някой ден Кристиян да узнае за аферата на майка си и да ти сподели, ти не му казвай, че си я видял.

5.   Не се меси! :)

6.   Според мен изобщо не се намесвай. Не му казвай. Възможно е бракът на родителите му да не върви и само, дет се вика, за пред хората да са заедно. Просто съжителстват или не искат да наранят децата… Но ако кажеш на приятелят ти, това което си видял, определено ще го нараниш и травмираш. По скоро, може ако попадне удобен случай да признеш лично на майка му, че си я видяла и да бъде малко по-предпазлива и внимателна. Защото така както си видял ти може да види и някой друг "доброжелател"

7.   Не, не се меси!
Възможно е дори, щом не се и крие, бaщaтa дa знaе, сaмо ще нaрaниш приятелят си. aко той рaзбере отдругaде, просто бъди до него, подкрепa и товa е! Зa товa сa приятелите!
Темaтa е много деликaтнa, не знaеш кaкво сa отношениятa м/ у родителите му, може сaмо зaрaди него дa продължaвaт зaедно и aко той рaзбере дa сметнaт, че вече нямя нуждa дa се крият и просто дa се рaзделят. остaви нещaтa, некa дa си е с двaмaтa родители, докaто може.