Споделена история от Тинейджърски

Книга
Много бих искала да ми препоръчате някой любовен роман, който Ви е впечатлил доста! Много бих се зарадвала ако ми помогнете. :)

Коментари

1.   Убийство в ъгъла на кръглата стая

2.   Прочети "Летен сън" на Джейн Кристофър, на мен много ми хареса и накрая дори плаках :-D

3.   50 нюанса сиво! Те са три книги и са малко брутални от към сексуалната част, но само от началото после свикваш! Но историята е уникална! Но ако искаш нещо по-леко за четене и разбиране си вземи една от тези тийн поредици "Саванти" или "Завета Мефисто" - те са любовни но има и малко фантазия. И пиши после какво си си взела.

4.   Бива ли такова нещо? Могат всички да "помагат" на заблудените тийнейджъри, които питат на колко е нормално да си направиш сефтето, но не могат да посочат една интересна книга на някой, който иска да ЧЕТЕ!
А сега по темата: Аз съм чела поредицата "В градината" - Нора Робъртс, "Хартиената роза"- Даяна Палмър и "Ако върнеш времето назад", "Без гордост и предразсъдъци" - Александра Потър и всички са ми били интересни по един или друг начин.
Надявам се да съм ти помогнала! : )

6.   Незабравима разходка на Никълъс Спаркс-Невероятна е

7.   Лолита :)

8.   Делириум на Лорън Оливър, както и Пандемониум (това е втората част на Делириум) има и трета част, но още не е преведена на български. Горещо ги препоръчвам. Невероятни са...

9.   ''Вината в нашите звезди'' - Джон Грийн, ''Прощално посмо'' - Никалъс Спаркс, поредицата ''Саванти'' - Джосс Стърлинг

10.   Eвгений Онегин .

11.   1. Целувка за Ана – Стефъни Пъркинс
2. Делириум – Лорън Оливър
3. Пандемониум – Лорън Оливър
4. Да се обичаме с отворени очи – Хорхе Букай, Силвия Салинас
5. Да продължа без теб– Хорхе Букай, Силвия Салинас
6. Едно лято с 20 момчета – Сара Оклър
7. Не зная на колко си години, но има едно поредица: Книги за Анн на Л. Монтгомъри. Книгите са интересни, забавни, има и романтика! :)
8. Ако можеше да ме видиш сега – Сесилия Ахърн

.......
Приятно четене! :)

12.   "Eвгений Онегин"!

13.   Чети книгите на Стивън Кинг.

14.   Сара адисън алън - мисля че книгите и са изцяло романтични
Мадононата на бадемите; Дъщерята на Сиена - марина фиорато
Никъкъс Спаркс - все любовни и дори на повечето като ги прочетеш има филми по тях
Нора Робъртс - има поредица "Сватбена агенция"(4тири приятелки имат обща фирма и намират любовта покрай сватбите)
Алесандро Д'авения- ''бяла като мляко, червена като кръв''- истински затрогващ роман, един от фаворитите ми ПРЕГЛЕДАЙ ГО :) е, мисля че е това от мен.. поздрави

15.   Люлякът и розата - Лий Майкълс
Страхотна е!

16.   Къде си,Аляска на Джон Грийн е изумителна. :) Сподели какво си си избрала после . :)

17.   "Мартин Идън" на Джек Лондон- задължително

18.   Гордост и предразсъдъци на Джейн Остин. :)))

19.   Къде си Аляска не я чети. Аз я прочетох, тя в малко на тема "какъв е смисълът на живота", не е увлекателна и няма истинска история а и освен това не е супер романтична, а леко. Делирум е страхотна ако искаш точно любовен роман, но и тя не е увлекателна.
50 нюанса в сиво не ти я препоръчвам, само някакви гонки. Хората я купуват зареди 18 сцените! Но ако искаш такива сцени, си купи трилогията Кросфайър : Открита пред теб, Отразена в теб и Опиянена от теб, честна дума страхотна е! За разлика си има развиваща се история, която е супер интересна, не можеш да оставиш книгата! Още такива сцени ще намериш в прелестната Ловен Сезон, която е пленителна и интересна, трилър-романтика.
Ако искаш по-тинейжърки, прочети бунтарската, яка книга, , Дрога", темата е романтика, но има по малко действие в тази област. Или прочети бестселърите-шедиовъри от един автор, , , Преди да умра" и, , Ти срещу мен" <3 тежки са но са уникална и няма да съжаляваш.
Ако прочетеш, , Незабравима разходка няма да збъркаш"
И накрая свършвам с любимите си книги на Джил Хатауей: Чужди очи и Чуждо влиание, ей тука вече нямам думи!!! Ако не ги прочетеш, страшно много ще испуснеш, наистина ако трябва да избираш от всчко избери тях <3 Те са като шоколадово съфле с топка ванилия и мента! Имат си всичко!!! Сърцето ще ме заболи ако не ги прочетеш ;)

И такам, знам, че има правописни грешки, но бързам чао. Съжалявам, че всичко така нахвърлих, но важно е, че е всичко!
Ще се радвам да си пишем на skype : loveinfect
И да прочетеш чужди очи и чуждо влиание.

20.   Ако искаш нещо, което е 'класика в жанра' - "Отнесени от вихъра "е страхотна!!!

21.   ''Птиците умират сами"

22.   "Вината в нашите звезди" ,"Къде си Аляска" и "С дъх на канела".Това са най-впечатляващите книги ,които съм чела през целият си живот.Толкова романтика,толкова истинска и изпепеляваща любов е описана в тези книги,особено в "С дъх на канела". Преди да ги прочета любимата ми любовна история беше "Три метра над небето",но наистина тя спада на три метра под нивото и спелиализма на другите книги.Повярвай ми ще се пристрастиш в тези любови,и няма да искаш да свършат, хаха :).Просто накракто - Те са КЛАСИКА В ЖАНРА!!!

23.   Не чета много любовни романи, а ако го правя, чета предимно класиката... "Джейн Еър", "Гордост и предразсъдъци", "Брулени хълмове", "Отнесени от вихъра" и прочие. Харесвам и някои романи на Сандра Браун (тези в които има и съспенс). Много хора харесват и Никълъс Спаркс. Не съм му фенка, но не бих казала, че е лош. Това е от мен, дано да съм помогнала. :)

24.   Препоръчвам романите на Никълъс Спаркс. Аз лично ги обожавам!

25.   Прочети поредицата за Дивергенти. Уникални са книгите.

26.   ''Прелестни създания'' и другите книги от поредицата!:)

27.   "Дивергенти" - Вероника Рот

28.   Поредицата на Вероника Рот я прочетох на един дъх, наистина много ме впечатлиха и трите книги! Много съм Ви благодарна за предложенията, ще се възползвам от всички! :)