Споделена история от Тинейджърски

Когато един човек значи толкова много за теб
Искам да ви споделя... имало е дни когато всеки се е чувствал зле. Когато не му е до нищо,всичко му е сиво и просто чака края на деня ад дойде за да отмине всичко това .. да аз се чувствам доста често така .. един ден срещнах едно момиче с което никога не съм си помислял че ще имам някакви контакти .. не е перфектна но притежава качеството с присъствието си да върне цветовете в живота ми ... по принцип не съм си мислил че ще ми допадне защото не е мой тип .. но след известно време се оказа точно обратното .. УНИКАЛНА УСМИВКА .. най-лъчезарното момиче което познавам.. УНИКАЛЕН ХАРАКТЕР .. ОЧИ всичко за мен тя не е просто човек за развлечение за мен тя значи много ... искам по някакъв начин да и намекна без да бъда много директен че ми симпатизира но се страхувам че ще се отдръпне .. понеже не ме приема така както аз нея ... по принцип никога не се отказвам и се боря до последно .. не бих се отказал от нея дори и да се отдръпне от мен .. човек трябва да вярва в себе си и да се бори до край за да усети вкуса на успеха защото той е най-сладък.Накратко от една компания сме излизаме почти всеки ден ... поддържаме постоянно контакт просто е адски чаровна просто искам да и покажа че мога да бъда това което тя иска ... Ще съм благодарен на хората които прочетат моята кратка историйка исках просто да го напиша защото понякога това е най-добрия вариант да си го излееш

Коментари

1.   директно в очите : искам те! и не очаквай веднага на секундата да ти отговори! На всеки да му го кажат, сигурно няма отработена реакция.

2.   Опитaй дa се сближиш с нея и извън компaниятa.
Примерно: ей, дaвaт по кинaтa... еди кой си филм, искaш ли дa отидем, че ми е тъпо сaм.
Не се възползвaй от тъмнинaтa в зaлaтa, зa дa и пуснеш ръкa- много момчетa го прaвят.
Или искaм дa видя еднa книгa в библиотекa/ книжaрницa, ще дойдеш ли зa компaния.
Предложи нещо необвързвaщо, но което ще и е приятно.
Не бързaй дa " се пускaш" изчaкaй, след няколко излизaния нaсaме, виж дaли имa интерес зa нещо повече.
Дaли ще те потърси също първо тя зa дa отидете някъде.

Извън компaниятa, ще може дa опознaе ТЕБ!
Е, естествено дори и дa си и много приятен, може дa те види кaто приятел, не друго, но все пaк имa шaнс, също дa я спечелиш зa нещо повече.

3.   О, не си сам. И аз харесвам едно момче вече от 3 месеца и ако някога ми каже нещо като това, което ти искащ да кажеш на нея, кълна се, ще се разплача. Иначе си личи, че я харесваш. Да имаше повече момчета като теб. Успех, дано се съберете и всичко да се оправи.

4.   Няма зашто да и го казваш.Ти сам си го разбрал.Остави нештата така за да е по интересно.Срештате се обштувате.Това не ти ли стига и зашто триабва да се коментира.

5.   Бъдете директни, някой ден това ще бъде оценено!

6.   Благодаря ви за съветите не бързам ще пробвам всичко ^^