Споделена история от Тинейджърски

Наистина искам да го превъзмогна
Здравейте,
Писала съм истории тук доста често, но не са ми ги одобрявали поради една или друга причина, но както и да е.
Та, да, сигурно сте се сетили - има едно момче. Не ми обръща внимание, не сме си говорили кой знае колко, по-голям е от мен и е пълен боклук. Да, казвам го. Защото е така.
Единствените неща, за които му пука са тревата, алкохола, цигарите, може би и секс. Постоянно е напушен, винаги.
Не понасям такива хора, не понасям.
И по проклетата ирония на съдбата, него харесах. Точно него. Не знам, просто някак си го видях и мозъка ми го открои от тълпата, а и не изглежда като хората, които виждам на улиците всеки ден.
Дяволски красив е, с това ще започна. И има възможно най-дружелюбната и прекрасна усмивка, която наистина може да ме накара да забравя всичко и просто да го гледам с минути. И има най-красивия глас. Разтапям се просто.
И наистина е мил, винаги е защитавал момичета, като е чувал нещо лошо за което и да е било.
Но всичко това няма значение. Никога не ми е обръщал внимание, никога не сме били приятели, но просто... не знам. Някак си някаква част в мен го харесва невероятно, удивително много и не иска да го пусне. Вече дори не живее тук, за бога, миналата година се премести, но все пак го виждах от време на време, защото се връщаше. И тези дни, в които го виждах ми бяха като в транс, разсеяност, не слушам никой, просто не мога да спра да мисля за проклетата му усмивка, разбирате ли? От година и половина съм така. Писна ми.
И сърцето ми се къса, защото няма смисъл. От различни категории сме, от различни градове сме.
Изморена съм, не искам повече да мисля за него, не искам повече да си мисля за гласа му, не искам.
Моля, помогнете.

Коментари

1.   Здравей, миличка. Прекрасно те разбирам. Първата ми любов беше точно такова момче и аз също не можах дори да стана приятелка с него. Цели 3 години ми трябваxa за да го забравя. Сега той всеки ден пропада все повече, дори не завърши 8-ми клас, за малко да го тикнат в затвора, катастрофира и за малко да пострада.. За жалост такива хора са много трудни за разбиране и трудно можеш да достигнеш до тях и да разбереш какви са отвътре но съм сигурна, че не искаш такъв живот за себе си. Какво може да ти предложи това момче, представи си, че излизате... Добре, влюбена си и в началото ще ти е хубаво.. Но този негов начин на живот рано или късно ще започне да ти тежи и много ще страдаш. Предполагам, че искаш да се опиташ да го накараш да се промени но това едва ли може да стане... Единственото което мога да те посъветвам е да си дадеш нужното време и да вярваш малко повече в бъдещето. Някой ден ще си го забравила и отново ще се влюбиш, та може и по-силно, нищо, че сега ти се струва невъзможно. Успех! Ти можеш :)

2.   Мила моя! На ясно съм какво чувстваш, защото и двете сме в едно и също положение! И аз като теб харесвах най-неправилния човек, но го превъзмогнах. Опитах се да го забравя и успях като обърнах внимание на прекрасните неща в живота като приятелите ми, семейството ми и други подобни. Все пак, обаче имах болка в сърцето си и тази болка я излекува точният човек за мен, моето момче! С него сме заедно отдавна...пожелавам и на теб същото! :)
brigi :*

4.   Ами трудно ще ти е,но ще мине време и хоп-ще се появи друг за,който ще мислиш по същия начин,но се изисква време със което ти ще трябва да се пребориш-успееш ли значи всичко е на шест!

6.   О и аз бях така.Същото беше и той беше такъв..Много страдах повече от година и половина.
Но успях да го превъзмогна единствено като си харесах друг.Нищо друго не помогна.

7.   Знам как се чувстваш. И аз съм в същото положение и то не за първи път. Мисля, че единственото решение е да се влюбиш в друг, който да отговаря на чувствата ти (поне за мен е така). Успех!