Споделена история от Тинейджърски

На кратко...
Момиче съм на 18 години. Допреди половин година бях с едно момче, което все още обичам, а сега съм с друг, които дава всичко за мен, а аз дори не го ценя.. Дори му изневерявам с бившия.. и всичко това, защото не мога да го забравя и имам надеждата, че пак ще сме заедно дори да знам, че ме използва за секса... Супер много съм объркана толкова много го обичам, а тои ме използва... не знам кажете ми какво да правя как да го забравя? ;(

Коментари

1.   Как очакваш да го забравиш след като правите секс?
Отговорът е прост-просто спрете да се виждате и обърни внимание на момчето, с което си.Щом държи на теб, едва ли заслужава такова отношение.

2.   Такива сте вие жените !!! Спите с някакви които не дават пукната пара за вас и един вид умирате от любов по тях !!! А свестните момчета да го духат, нали ?!? Те са тези, които дават всичко за вас, а вие не ги цените изобщо ! Умирате от любов по пияниците ! Мазохистки смотани ! Такава ви е природата...
Прогнилата женска природа...

3.   Ето заради такива овци като теб момчетата губят доверие в момичетата,започват да стават ревниви и не показват истинските си чувства.
Като имаш момче,което е готово на всичко стой си с него,без да го лъжеш,защото си точно като бившия ти приятел-той си играе с теб-ти с момчето.

4.   Не вярвай на лъжите на бившия си. След време ще разбереш, че докато си обичала и чакала бившия си (напразно разбира се) някой друг е обичал и чакал теб. Ще се обърнеш и ще разбереш , че си изгубила любовта на сегашния си приятел и то завинаги. Отговори си на въпроса- да обичам или да ме обичат? Всичко това ти го казвам от личен опит. Успех

5.   Абе чесно ли си на 18 ? И мислиш така ? Ти сама го каза той те използва, а ти си съгласна с това така ли? И к'во удоволствие ли ти прави да си на повикване? Само докато ти звънне и веднага разкрачена ? Замисли се за момчето с което си. Той не заслужава това. Няма смисъл да сте заедно с толкова лъжи и изневери до никъде няма да стигнете :)

момиче 15

6.   Леле номер две каква е тази злоба ? Момичето е просто объркано и търси съвет, не можеш да я виниш за това. Още повече, че коментара ти за жените, като цяло е много груб. Да мазохистки сме, защо сме с мъже които не ни заслужават, които ни карат да страдаме и които ни използват и ни унижават и въпреки това умираме за тях? Да ти кажа, чесно и аз се питам същото от 5 месеца на сам и стигнах до извода, че и вие мъжете сте "смотани мазохисти" , защото свестните момчета винаги страдат заради някоя кучка. Истината е че никои не цени това което има и в крайна сметка се опитва да задържи първото му попаднало под ръка, било то и второ качество.

Мило момиче иначе останалите са прави, остави всички надежди за бившия и продължи напред, не си губи времето в страдания и не лъжи по този начин и друг човек. Ако пък толкова не можеш без бившия си, просто кажи на другото момче, че за сега не можеш да продължиш с друг. Точно заради такива наши необмислени постъпки от рода на "имам гадже, но спя с бившия, защото го обичам" , първо са пълна женска глупост и втора точно заради това сме наричани кучки. Бъди сигурна, че бившия ти преди теб е бил попаднал на точно една такава за да се държи така с теб сега. Успех

7.   От номер 2 :
Свестните момчета страдат заради някаква кучка ?!? Това са пълни глупости. Или може би не са...защото вече всички жени са пълни кучки и не останаха момичета, за които да си заслужава да се борим !

8.   Номер 2 е 100% прав.Какво се оплакваш?Ми бъди момиче на повикване на ония, на който не му пука за теб.Остави момчето, което те обича да си потърси някоя дето да го оцени все пак за него надежда има за разлика от теб.

Ех мале заради такива к....венски изпълнения бях като съдран чувал 4 години и загубих желание да търся любовта.Сега вече ми се струва, че и да изкам момиче няма да си намеря.Подяволите колко изпуснах :(

Ама само да имам някога отново приятелка и ми прави такива номера мамооооо.Пък още веднъж, някой да опита да ми отнеме момичето, което обичам......тегло ще му бъде ей ЗАКЛЕВАМ СЕ!!!

9.   От номер 2 : Аз съм решил да не се занимавам вече с момичета защото ми писна да гледам най-добрите ми приятелки, включително иначе свестни момичета които съм харесвал да се влюбват в някакви пияни, пропаднали идиоти. Много е забавно, нали ?!? Свестните да го духат ! Няма повече да се занимавам. Търсете ме след 30-тата ми година. Ако някога поискам семейство разбира се... което пак не е сигурно, защото ме е страх че сигурно ще изгоря с някоя двулична змия, която навремето е спала с половината град...

11.   Така нареченият номер 2 аз също съм момиче , имам гадже , не се лепя по други момчета и не съм правила ... Не мисля че си прав за това че вссички момичета са ... А вие момчетата , и вие сте същите!

12.   Номер 2..Евала мн си прав